dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Białogóra

Białogóra,pomorskie

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

821 413 zł53 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji, 0% pcc! Nie współpracujemy z pośrednikami oszczędzasz od początku! Idealne miejsce do życia lub inwestycji w sercu Gdańska! - Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w budynku "garden Gates" w centrum Gdańska Śródmieścia. Inwestycja wyróżnia się atrakcyjnymi częściami wspólnymi. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

43 zł/m²100 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o pow. ok. 100m2 blisko morza w Gdańsku Jelitkowie. Pomieszczenia biurowe na nieuciążliwą działalność, najchętniej biurową. Atuty: parking na zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

460 000 zł41 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40,6 m2, położone na 4 piętrze w zadbanym budynku w spokojnej i zielonej części Gdyni - Witomino. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

99 900 zł2 600 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karwia

Karwia,pomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszubska

Czarna Dąbrówka,pomorskie

879 000 zł128 m² 6 867,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 777 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży dom na działce 10.777m z prywatnym stawem. Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni całkowitej 128m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kistowo

Kistowo,pomorskie

1 950 000 zł29 300 m² 66,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka marzeń dla wymagających! Idealna pod Twoją leśną willę! - Kistowo, gm. Sulęczyno. Z przyjemnością prezentuję unikalną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 29 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Gdańsk, przymorze! Doskonała lokalizacja gwarantuje pełne zaplecze handlowo - usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchlino

Tuchlino,pomorskie

397 000 zł375 m² 1 059,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 447 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu nowy dom w stanie surowym zamkniętym! Budynek położony jest w gminie Sierakowice, w miejscowości Tuchlino. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

785 000 zł49 m² 15 955,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 49,20 m2, znajdujące się na 3. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą z 1967 roku. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł42 m² 23 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Harmonia Oliwska, gdańsk Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Harmonia Oliwska w Gdańsku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Czersk

Czersk,pomorskie

1 970 000 zł948 m² 2 078,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną w Czersku wraz z budynkiem i projektem rozbudowy - ścisłe centrum. Cena netto: 1.600.000,00 PLN + VAT Na sprzedaż działka, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bażantowa

Gdańsk,pomorskie

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie idealne dla rodziny Lokalizacja Mieszkanie jest położone w bardzo popularnej i pożądanej części Gdańska - Jasieniu, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie 31m2, położona na parterze z małym ogródkiem w Gdyni, chwarzno-Sokółka. Układ mieszkania: - duży i przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

398 000 zł28 m² 14 014,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży mieszkanie znajdujące sie na I piętrze, niskiego, zadbanego bloku, położonego w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie nadaje się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Feniksa

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowa inwestycja w Gdańsku Osowej zostało już tylko 10 mieszkań w kameralnym budynku! Prezentowane mieszkanie o powierzchni 52 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Regatowa

Mechelinki,pomorskie

5 000 zł62 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesny apartament, który znajduje się nad samym morzem, na osiedlu Anchoria, 300 metrów od plaży, w małej uroczej miejscowości nadmorskiej Mechelinki, położonej niedaleko Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozwalewo

Rozwalewo,pomorskie

750 000 zł78 m² 9 671,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 696 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Urokliwy dom wolnostojący w sercu Kaszub - Trzebuń, gm. Dziemiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rokitki,pomorskie

1 799 000 zł311 m² 5 784,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Grand Estates prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż Wielofunkcyjny dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym - Rokitki Tczewskie Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

334 500 zł42 m² 8 027,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w zielonej, przyjaznej części Starogardu Gdańskiego. To miejsce idealne zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Atuty: - świetna lokalizacja - przy cichej, kameralnej ulicy Lastadia, w zabytkowej kamienicy - Przestronne wnętrze - duży pokój o powierzchni około 30 m - Po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

549 000 zł67 m² 8 208,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Redzie, ul. Łąkowa Idealna lokalizacja | Balkon | Miejskie ogrzewanie | Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł39 m² 13 938,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 39 m z loggią, komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej- ul. Potęgowska w Gdańsku, osiedle Zielone. Zadbane, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdańsk,pomorskie

2 397 000 zł262 m² 9 160,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dom z charakterem w zielonym sercu Gdańska - 4 poziomy komfortu, przestrzeni i prywatności Czy wyobrażasz sobie dom, w którym od progu czujesz spokój, przestrzeń i radość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantowa

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł40 m² 15 628,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,67 m z balkonem, komórką lokatorską i naziemnym miejscem postojowym - Osiedle Wróbla Staw przy ul. Bażantowej w Gdańsku. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Sopot,pomorskie

670 000 zł38 m² 17 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy Państwu urokliwą nieruchomość mieszkanie położone w zielonej części Sopotu, przy ul. Kraszewskiego, w dzielnicy Kamienny Potok. W ofercie sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Westerplatte

Malbork,pomorskie

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym. Lokal składa się z dużej sali usługowej oraz zaplecza socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastarnia

Jastarnia,pomorskie

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł36 m² 19 760,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sea Salt deweloper Robyg. Apartament w nadmorskiej dzielnicy, blisko plaży i parku. Wysoki standard: - 2.7m wysokości, - 3-szybowe okna, - inteligentny dom Smart House firmy Keemple. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł69 m² 12 301 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w osiemnastopiętrowym wieżowcu na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najlepiej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 52m2 w Sopocie Górnym. Mieszkanie znajduję się w zadbanej, sopockiej kamienicy na terenie zamkniętym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Waplewo Wielkie

Waplewo Wielkie,pomorskie

60 000 zł40 m² 1 492,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Oferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 40.2 mkw znajdującą się w budynku wielorodzinnym, położonym w Waplewie Wielkim. Do mieszkania przynależą dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Gdańsk,pomorskie

1 800 000 zł70 m² 25 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:649 m²

nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy w bardzo pożądanym miejscu , dom w zabudowie bliźniaczej w niespotykanej lokalizacji Gdańsk-plaża Stogi. Oddalony zaledwie 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł46 m² 12 957 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Tylko W golden gate! Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m , położone na 2. piętrze zabytkowej kamienicy z 1901 roku przy ul. Szczepana Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Piękny nowoczesny dom 40 km od Gdańska wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo na turystycznym Szlaku Kartuskim. :link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Maksymalnie dla 2 osób. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Kowalach przy ul. Zeusa, 2 piętro w bloku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rozewie

Rozewie,pomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

 

 

Dębina,pomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²