dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedsprzedaż- działki letniskowe usytuowane w cudownej okolicy Mściszewic koło Sulęczyna do wydzielenia z ponad 6 hektarowej działki. Z niektórych działek widok na jezioro. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 976 zł100,92 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na rynku! centrum miasta | 2 pokoje | 60 m | kamienica Szukasz mieszkania w centrum miasta i ogromnym potencjałem? To oferta, którą warto zobaczyć! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł135 m² 3 992,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Grabowska Huta. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Grabowska.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 900 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 90% udziałów własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

123 474 zł1 297 m² 95,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnie 4 działki W promocyjnej cenie Cena regularna netto: 119 zł/m Do sprzedaży pozostały ostatnie 5 działek budowlanych w malowniczo położonym kompleksie Płaszewko I i Płaszewko II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 1-pokojowe z oknem w kuchni, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł925 m² 340,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Czaplach. Nr. działki: 220/38 Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 925 m w Czaplach, gmina Żukowo. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

517 500 zł1 035 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1035 m2 w nadmorskiej miejscowości Rowy przy ulicy Wikingów. Działka z mpzp - zabudowa mieszkaniowa z funkcją usługową. Tylko 650m od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł134,29 m² 5 949,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Gotowe do odbioru bliźniaki w pięknej, cichej i zielonej okolicy Przodkowa. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, w harmonii z naturą i z.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł86,70 m² 27 670,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Wszystkie zdjęcia oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Gaudium. Na sprzedaż przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 86,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 612 751 zł59,65 m² 27 036,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 000 zł38,68 m² 16 365,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł993 m² 361,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki w Słupsku, przy ul dwernickieo. Działki sprzedawane w pakiecie- obie tworzą regularny kształt prostokąta. Szczegóły: - łączna powierzchnia obu działek 993m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37,94 m² 10 780,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z balkonem | Osiedle Przy Błoniach | Euro Styl | Rumia | blisko Gdyni Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji Gdańsk Przymorze, przy ul. Obrońców Wybrzeża w inwestycji 4 Oceany.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł575,21 m² 6 083 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:garaż wolnostojący

Budynek z potencjałem inwestycyjnym o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym o pow. 575,21 m2 w Chojnicach. Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł2 704 m² 2,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 704 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami - zakład produkcji hal z elementów stalowych w miejscowości Machowino w Gminie ustka. W skład zakładu wchodzą ; - Budynek Produkcyjny ( lakiernia.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł66,50 m² 9 022,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny Lokal Usługowo-Biurowy (66,5 m ) - Banino, ul. Bosmańska Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,5 m , usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42,17 m² 61,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wygodne, dobrze zagospodarowane, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej położone na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 735 m² 691,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty obok rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa działka do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

977 850 zł26,21 m² 37 308,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej inwestycji, w miejscowości Wiślinka, w sąsiedztwie dziewiczej natury oraz plaż Wyspy Sobieszewskiej. To miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł105,31 m² 8 061,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Twój prywatny azyl W ustce - apartament stokor vip Z ogrodem Szukasz idealnego balansu między nadmorskim klimatem a nowoczesnym komfortem? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z antresolą - odea Park | yareal Gdańsk Siedlce, ul. Legnicka Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 59,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka w obrębie Michalin, gmina Przywidz o numerze 15/4 o powierzchni 1 571 m2; - kształt działki - nieregularny - trapez lekko nachylona od strony lasu wymiary zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 108 m² 288,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup! Rewelacyjnie usytuowana działka z zapierającym dech w piersiach widokiem na zieleń, zlokalizowana w miejscowości Żukczyn - tylko 16 km od Gdańska. piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 659 000 zł149,80 m² 11 074,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesne bliźniaki w Otominie - 4 wyjątkowe domy. W Otominie, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Gdańskiem, powstają cztery nowoczesne i energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł386 m² 1 269,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 049 m²

Złóż ofertę! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-technicznym o powierzchni 386,43m oraz wiatą stalową o powierzchni 48m 2. Teren działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,90 m² 7 098,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Chojnice, dogodna lokalizacja Na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40,30 m² 11 414,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy. Możliwość zamiany na mieszkanie 2-3 pokojowe na Pogórzu Górnym- parter lub wyższe piętra w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł126,80 m² 6 695,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferta bezpośrednia ani podatku pcc Oferta sprzedaży 2 (dwóch) nowoczesnych domów w zabudowie wolnostojącej z garażem wbudowanym w bryłę budynku, położonych w nowo budowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1251 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Nowa Wieś Przywidzka (woj. pomorskie, powiat gdański). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 358 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1358 m2, położona nad Jeziorem Czarne Dolne, w miejscowości Czarne Małe, w gminie Gardeja, w powiecie kwidzyńskim, w woj.

Szczegóły ogłoszenia

514 859 zł50,18 m² 10 260,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz! Termin Odbioru: 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji deweloperskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,67 m² 14 790,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe gdynia, ul.BOSMAŃSKA Z WIDOKIEM NA MORZE! MIESZKANIE Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,67 m2, położone w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł124,14 m² 7 241,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji planowany na 4 kwartał 2026! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku. Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 300 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu 5 działek w miejscowości Drewnica. Jest to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 779 m² 523,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 4779m2 położona w Gdańsku, w dzielnicy Orunia św. Wojciech -lipce. Grunt ma kształt prostokąta, dojazd do nieruchomości płytami betonowymi. Media: -.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chwarzno | 8 działek budowlanych 839-1056 m | gotowe warunki zabudowy Na sprzedaż kompleks 8 działek budowlanych w Chwarznie, gmina Stara Kiszewa, powiat kościerski, woj. pomorskie. Powierzchnie.