dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 787 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 787 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od Wrzesień 2025 r. do (końca) czerwca 2026 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie techniczne są pod naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górnicza

Rumia,pomorskie

899 000 zł136 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Rumi przy ulicy Górniczej nieopodal Galerii Rumia. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego i skm. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

499 000 zł40 m² 12 403,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowo, ul. Legionów. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Nadole,pomorskie

1 974 700 zł403 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| pensjonat | 11 pokoi | inwestycja | cicha okolica | najem długoterminowy | nadole | Na sprzedaż oferujemy w pełni wyremontowany budynek o powierzchni 403 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł67 m² 20 989,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie blisko morza | przymorze | gdańsk, ul. Prezydenta lecha kaczyńskiego - Możliwa zamiana na mieszkanie z ogródkiem w Warszawie! Powierzchnia: 66,7 m + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 905 000 zł225 m² 12 899,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szukasz obszernego lokalu, gdzie możesz swobodnie prowadzić swoją działalność gospodarczą? Ta oferta idealnie się pod to kwalifikuje! Ważne: możliwość podziału na mniejszy lokal/lokale. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

1 750 zł16 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Gdynia, ul. Komandorska Szukasz przytulnego i nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To miejsce jest dla Ciebie! O mieszkaniu: - studio o powierzchni 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brukowa

Ustarbowo,pomorskie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Przytulny dom wolnostojący w Ustarbowie - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Szukasz przestronnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wodna

Juszkowo,pomorskie

1 390 000 zł152 m² 9 144,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom szeregowy na sprzedaż W juszkowie pod gdańskiem Przestronny dom | Duży ogród | Bezpieczne osiedle | Blisko lasu i jeziora ***** rozkład pomieszczeń: powierzchnia użytkowa nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budowlanych

Chojnice,pomorskie

185 000 zł28 m² 6 514,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na ul. Budowlanych w centrum Chojnic Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28,4 m , usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku z lat 70-tych. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne mieszkanie 62,1 m wyjątkowy układ, gdańsk Zaspa ( spółdzielczo własnościowe z kw ) Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które wyróżnia się spośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

2 200 zł38 m² 57,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38 m - [gdynia Witomino] Umeblowane, po odświeżeniu Osobna półotwarta kuchnia, balkon, nowa łazienka Darmowe miejsca parkingowe, winda + Blisko sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osińskiego

Gdańsk,pomorskie

845 000 zł61 m² 13 838,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie z dużym trasem na osiedlu wiszące ogrody w Gdańsku na ul. Osińskiego. Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

587 215 zł42 m² 13 839,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe W połowie 2026! mamy także inne oferty W tej inwestycji , zapytaj O dostępność - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od klienta! Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

676 500 zł58 m² 11 651,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3- pok mieszkanie z balkonem blisko przystanku autobusowego! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł36 m² 12 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronne 2- pok mieszkanie z balkonem blisko przystanku autobusowego! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

672 040 zł42 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Połączenie spokojnej okolicy z bliskością atrakcji Starego Miasta. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia z windą i halą garażową. Na parterze budynku od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

99 807 zł6 333 m² 15,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn do wynajęcia o powierzchni 6 333 m, w cenie ok. 3,70 eur/m. Koszt wynajmu magazynu jest do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł42 m² 20 094,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament w inwestycji Nowa Motława Gdańsk - Wyspa Spichrzów, ul. Jaglana | 2. piętro | 42,3 m Na sprzedaż atrakcyjny apartament o powierzchni 42,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jesionowa

Lichnowy,pomorskie

129 000 zł1 609 m² 80,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1609 mkw położona w Lichnowach Lokalizacja Działka położona jest we wsi Lichnowy, przy ulicy Jesionowej. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

589 000 zł73 m² 8 112,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i ustawnego mieszkania o powierzchni 72,6 m . Mieszkanie znajduje się na I piętrze w czteropiętrowym bloku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł58 m² 60,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty - Gotowe do wprowadzenia - Cicha i spokojna okolica bogata w tereny zielone - Szybki dojazd do obwodnicy trójmiasta - 100 m do przystanku autobusowego - Pełna infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

695 117 zł71 m² 9 740,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

4 750 zł72 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Olsztyńskiej 1a w Gdańsku (trzy Żagle). Udogodnienia lokalizacji : - 15 minut spacerem do plaży i molo w Brzeźnie, - bezpośrednie sąsiedztwo Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

339 000 zł39 m² 8 647,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 39,2 m , które znajduje się na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja wynajem do końca czerwca. Nowa Lastadia to zespół apartamentów, położonych na Starym Przedmieściu w Gdańsku. W niedalekiej odległości od ul. Długiej oraz Motławy. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

629 000 zł43 m² 14 741 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w Sopocie po generalnym remoncie! mieszkanie: mieszkanie znajduję się na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku. Nieruchomość składa się z oddzielnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł46 m² 12 965,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - mieszkanie w nowoczesnym stylu - łazienka po remoncie - cicha, zielona okolica - zbiorniki retencyjne w pobliżu - duże poczucie prywatności - w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

5 900 000 zł42 000 m² 140,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicza posiadłość 3 minuty od lini brzegowej jeziora Z basenem , jacuzzi Bliskość jeziora | Basen | Sauna | Siłownia | Cisza | Spokój | Miejsce do życia | Malownicza działka | Gruntowa pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

514 000 zł48 m² 10 666,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa atrakcyjna cena! Przestrzeń dla Ciebie i najbliższych | Najlepszy rozkład z potencjałem - 2 pokoje z możliwością wydzielenia 3 | Osobna kuchnia z oknem | Balkon | Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biegańskiego

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Udział 7/8 z posiadaniem ( możliwość mieszkania / wynajmu), z możliwością zakupu 1/8 w przyszłym roku ( możliwość podpisania umowy przedwstępnej cywilnoprawnej na udział 1/8, umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł65 m² 20 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorniewskiego

Sopot,pomorskie

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio do wynajęcia - Sopot, centrum, ul. Pokorniewskiego 5 Szukasz mieszkania w sercu Sopotu - blisko uczelni, plaży i komunikacji? To idealna propozycja dla studentów i osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

445 953 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Kowale,pomorskie

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralny dom bliźniak w Kowalach, na Granicy Gdańska wśród zabudowy jednorodzinnej. Układ pomieszczeń Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 130 m2. Do każdego lokalu przynależy duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

955 544 zł44 m² 21 716,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfort i zieleń w harmonii z miastem I Plaża w zasięgu ręki I Osiedle zamknięte idealne dla rodzin z dziećmi I Kilkanaście minut spacerem od Parku Regana & mola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

430 000 zł56 m² 7 971,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł60 m² 57,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja skierowana do osób pracujących, bez zwierząt. Wymagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 343 000 zł84 m² 15 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament w doskonałej lokalizacji, na gdańskiej Zaspie, przy ul. Pilotów. Apartament: elegancki apartament o powierzchni 84m2, położony na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Podgórna

Gowino,pomorskie

280 000 zł1 034 m² 270,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1034 m2 w Gowinie przy ulicy Podgórnej. Teren posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

47,17 zł/m²106 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze Składa się z sali sprzedaży około 90m2, dwóch magazynów i zaplecza z toaletą. Mieści się na parterze kamienicy. Posiada witryny od strony ulicy i miejsce na.