dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł75 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała lokalizacja - Gdańsk, świetnie skomunikowana część miasta - Gotowe do zamieszkania - pełne wyposażenie w cenie - 2 ogródki o łącznej powierzchni ponad 75 m - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł52 m² 26 923,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja, komunikacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Przymorzu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Ronalda Regana. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kruczkowskiego

Gdynia,pomorskie

880 000 zł74 m² 11 972,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Doskonale zlokalizowane, przestronne i wygodne mieszkanie na parterze 4 - piętrowego budynku, w sercu dzielnicy Gdynia Karwiny. Nieruchomość o powierzchni 73,5 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

45 zł/m²290 m² 13 050 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala wybudowana w 2000r. Obiekt magazynowo -usługowy z częścią socjalno-biurową Hala: - posadzka terakota - Jedno z pomieszczeń o pow 150m2 i w bramą wjazdową ma 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

2 337 500 zł106 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atuty: - idealna lokalizacja do mieszkania w Sopocie, - funkcjonalny układ - 4 sypialnie, jedna z nich w układzie master beedrom, - dwa balkony - blisko skm, do plaży około 15 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 wykończone pod klucz do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wały Piastowskie

Gdańsk,pomorskie

0,13 zł/m²800 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Liceum Ogólnokształcące spartakus w Gdańsku oferuje możliwość wynajmu sal dydaktycznych w centrum Gdańska ul. Wały Piastowskie 1, (zabudowa niska Zieleniaka , oddzielne wejście od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mikołajki Pomorskie

Mikołajki Pomorskie,pomorskie

640 000 zł250 m² 2 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:559 m²

Biuro nieruchomości nuk home nieruchomości ubezpieczenia kredyty w Kwidzynie oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowana budynkiem mieszkalnym. Opis nieruchomości: oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Tczew,pomorskie

379 000 zł66 m² 5 727,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Przestronne mieszkanie 2 km od centrum Tczewa - ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Opis mieszkania: 3 jasne i ustawne pokoje Funkcjonalna kuchnia Przestronny przedpokój Łazienka z wc Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Gdańsk,pomorskie

3 552 522 zł125 m² 28 325 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do nowej inwestycji z dużym tarasem tuż przy Motławie w sercu Gdańska! Inwestycja zaprojektowana zgodnie z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego bloku na Witominie. Dostępne od października, najem długo terminowy Mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bajeczna

Banino,pomorskie

6 500 zł126 m² 51,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Wstęp: wynajem domu jednorodzinnego w zabudowie dwulokalowej z gotową przestrzenią do przyjmowania klientów! Dla kogo?: -To doskonałe miejsce dla rodziny z dziećmi - blisko do szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

31,25 zł/m²16 m² 500 zł

 

 

 

Kłodno,pomorskie

5 900 000 zł12 400 m² 475,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ukształtowanie terenu na tym obszarze tworzy dwa naturalne tarasy, rozdzielone 8m skarpą. Na pierwszym większym tarasie znajduję się wieloletni zimozielony iglasty drzewostan, przez który rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kłodno

Kłodno,pomorskie

5 900 000 zł12 400 m² 475,81 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Słupsk,pomorskie

399 000 zł51 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie A.1.2 w samym centrum Siemianic o powierzchni 51,30 m z ekspozycją południowo-zachodnią: 3 pokoje, funkcjonalny układ, balkon 7,91 m . Prywatne wejście i parking przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwony Dwór

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w sercu gdańskiego Przymorza, w pobliżu Zielonego Rynku. Lokalizacja: - doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 390 000 zł187 m² 12 751,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 2 | pu 187,43 m2 | Działka 189 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Otalżyńska

Jeleńska Huta,pomorskie

430 000 zł2 736 m² 157,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2736 m2 gmina Szemud, powiat wejherowski - 1,4 km od jeziora Otalżyno Na sprzedaż dwie działki budowlane 202/3 i 202/4 o powierzchni 1382 m2 każda (łącznie 2736.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielone Wzgórze

Łęgowo,pomorskie

230 000 zł798 m² 288,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 790 m w miejscowości Łęgowo, gmina Pruszcz Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

799 000 zł4 188 m² 190,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną na sprzedaż objętą mpzp, o powierzchni 4188 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

92 040 zł6 432 m² 14,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn A klasowy o powierzchni 6 432 m2 zlokalizowany w Gdańsk Szadółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł43 m² 14 462,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrzeszcz to jedna z najstarszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Położona w centralnej części miasta, stanowi ważne centrum handlowe, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

117,65 zł/m²26 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Parterowy lokal z witryną 25,5 m2 w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. św. Piotra w Gdyni Śródmieściu Lokalizacja: doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Kościerska Huta

Kościerska Huta,pomorskie

19 800 zł20 000 m² 0,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia teren o łącznej powierzchni ok. 2 ha przewidziany do dzierżawy w całości, jak i w mniejszych częściach, które będą odpowiadać najemcy. Grunt położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Spokojna

Pruszcz Gdański,pomorskie

45,37 zł/m²551 m² 24 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty: wielofunkcyjny obiekt komercyjny, znajdujący się na działce o powierzchni 625 m.kw. Nieruchomość przygotowana do funkcjonowania szkoły prywatnej, przedszkola, żłobka lub do naniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł1 052 m² 1 519,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atuty świetna lokalizacja, mpzp, możliwość prowadzenia usług lub zabudowy jednorodzinnej dwulokalowej, możliwość podziału działki Lokalizacja, komunikacja Działka znajduje się 2 km od starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworcowa

Gdynia,pomorskie

920 000 zł91 m² 10 109,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana przy ul. Nowodworcowej w Gdyni. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i Pomorskiej Kolei Metropolitarnej (gdynia Karwiny). Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lubczykowa

Gdynia,pomorskie

1 690 000 zł265 m² 6 377,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: budynek w pobliżu węzła komunikacyjnego S6 i S7, co zapewnia szybki dostęp do głównych arterii Trójmiasta oraz znacząco zwiększa wygodę poruszania się po mieście. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kujawska

Sopot,pomorskie

3 660 000 zł400 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sopot jedna z najlepszych lokalizacji inwestycyjnych w Polsce. 400 m powierzchni z możliwością wydzielenia nawet kilkunastu lokali lub kontynuowania dochodowego najmu 6 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Sopot,pomorskie

102 zł/m²490 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Atuty: lokal usługowy w najbardziej prestiżowej lokalizacji miasta - w Promenadzie Sopockiej, prestiżowej galerii kulturalno-usługowej. Lokalizacja: lokal znajduje się na 1 piętrze galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

401 940 zł28 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie dostępne do odbioru. 27,72m2 taras4.5m2 ogródek5.89m2 gotowe do odbioru Oddane do użytku, nie trzeba czekać na odbiór. Opróćz tego mieszkania w tej inwestycji mamy dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł39 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Duża kawalerka z sypialnią w ekskluzywnej części Oliwy ( Stary Rynek Oliwski). 2 minuty do Parku Oliwskiego, w okolicy knajpki, kawiarnie, sklepy. Doskonale skomunikowana (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

448 000 zł56 m² 7 971,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | do wykończenia | balkon | piwnica | centrum | wejherowo | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 789 000 zł93 m² 29 998,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy inteligentny apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

613 000 zł49 m² 12 439,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Załakowo,pomorskie

178 500 zł1 176 m² 151,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sierakowice/załakowo budowlana, uzbrojona ( przyłącze energetyczne i wodociągowe na działce), nasłoneczniona, ogrodzona działka budowlana 1176 m kw, przy jeziorze Czarne, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

11 000 zł143 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki trzypokojowy apartament w kameralnym budynku w samym sercu Parku Oliwskiego | miejsce parkingowe w hali garażowej i komórka lokatorska | wysoki standard Lokalizacja: gdańsk.