dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królikarnia

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł48 m² 12 853 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż - klimatyczne mieszkanie W gdańsku śródmieściu - ul. Królikarnia Urokliwa część miasta, blisko wszystkiego komfort i wygoda w jednej nieruchomości! lokalizacja: gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Reda,pomorskie

390 000 zł37 m² 10 667,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W pełni wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali - Reda, ul. Leśna atuty Mieszkanie gotowe do zamieszkania - w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

89 000 zł18 m² 5 042,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam garaż w bloku wielorodzinnym - Rumia, ul. Jeziorna 41 Na sprzedaż oferuję garaż o powierzchni 17,65 m w budynku wielorodzinnym przy ul. Jeziornej 41 w Rumi. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

853 886 zł61 m² 13 954,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne ceny, doskonała lokalizacja! bez prowizji, bez podatku pcc 2%! Nowoczesne osiedle harmonijnie łączące atuty miejskiej infrastruktury z dostępem do terenów zielonych i rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

749 000 zł89 m² 8 378,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:369 m²

Na sprzedaż dom w Leźnie przy ul. Na Wzgórzu Oferuję na sprzedaż ekonomiczny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej okolicy Leźna, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łebień

Łebień,pomorskie

65 000 zł1 339 m² 48,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane przy lesie państwowym - Łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

2 650 000 zł104 m² 25 480,80 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy wyjątkowy apartament w inwestycji Jagiellońska 13 z bezpośrednim widokiem na Zatokę Gdańską i Park im. Ronalda Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Świetna okazja inwestycyjna - funkcjonalna kawalerka z ogródkiem na nowym osiedlu cis w Gdyni, idealna na wynajem długoterminowy lub jako pierwsze mieszkanie! Osiedle cis to pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Jarem

Gdańsk,pomorskie

568 106 zł37 m² 15 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bezpośrednio - 0% prowizji, z pełnym wsparciem w uzyskaniu kredytu oraz opcją wykończenia pod klucz. Gotowe do odbioru w tym roku - bezpośrednio, bez kosztów pośrednika!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duuuuża kawalerka o pow. 33m2 w Gdyni Redłowo. - pożądana lokalizacja - 10min skm Redłowo, - 15 min do morza - jasne i przytulne wnętrze, - duży balkon, - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Topolowa

Gdańsk,pomorskie

1 249 000 zł102 m² 12 193,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Nieruchomość doskonała zarówno na kancelarię lub inną cichą działalność, jak i do życia dla rodziny. Jeżeli poszukujesz nieruchomości w centrum Gdańska Wrzeszcza to koniecznie zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pszczółki

Pszczółki,pomorskie

430 000 zł2 335 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki dla osób chcących połączyć działalność gospodarczą z zamieszkaniem lub mających wizję stworzenia niestandardowego domu. Działka o powierzchni 2335 m2 przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż odświeżone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie dwupoziomowe z balkonem oraz z przynależną komórką lokatorską położone na osiedlu Fikakowo, gdynia Wielki Kack. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

799 000 zł940 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w centrum Kartuz - idealna pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną lub usługową Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 940 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

655 028 zł51 m² 12 746,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! Bez podatku pcc! Bez prowizji! Odbiór 4q 2025! Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej inwestycji, w doskonale skomunikowanej lokalizacji - Gdańsk Piecki - Migowo. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Stężyca,pomorskie

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom Z zachwycającym widokiem na jezioro - stężyca, serce kaszub najważniejsze atuty nieruchomości: bezpośredni, panoramiczny widok na jezioro Nowoczesny, w pełni wyposażony dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 049 000 zł70 m² 15 061 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 - pokojowy apartament z balkonem i pięknym widokiem | gotowy do wprowadzenia | szybki termin wydania Z przyjemnością oferuję Państwu trzypokojowy apartament, będący kwintesencją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

330 000 zł44 m² 7 415,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | garaż | odświeżone | wejherowo nanice | Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2, położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł17 m² 129,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz na wynajem przytulnego mieszkanie ze świetną komunikacją i bliskością do morza? Świetnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne i ciepłe, - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

509 000 zł47 m² 10 761,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko w miocasa Nieruchomości - nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Redzie! Na sprzedaż oferujemy stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł51 m² 11 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 51,45 m2 położone na Gdańskich Siedlcach w budynku usytuowanym przy ul. Kartuskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jeziorna

Przyjaźń,pomorskie

959 000 zł182 m² 5 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym. Dom: do zaoferowania dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 182 m2. Na parterze znajdują się cztery pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Tczew,pomorskie

369 000 zł66 m² 5 579,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Goździkowa

Banino,pomorskie

639 000 zł64 m² 9 981,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż - funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie z ogrodem w Baninie Szukasz wygodnego mieszkania z własnym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

393 000 zł30 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 30 m , położona na wysokim parterze w kultowym falowcu przy ul. Jagiellońskiej - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zatokowa

Mechelinki,pomorskie

1 400 000 zł72 m² 19 353 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup od firmy - brak podatku pcc! na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość premium (72,34 m ), położona w malowniczych Mechelinkach k. Gdyni, która składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Gdańsk,pomorskie

2 990 000 zł140 m² 21 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zalety nieruchomości: - działka 639 m2 - Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej - 15 minut pieszo do plaży, - 3 minut pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łapino,pomorskie

1 340 000 zł156 m² 8 589,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom z pięknym tarasem i zadbanym ogrodem. Położony w miejscowości Łapino, 20 min. od Gdańska i zaledwie 200m od Jeziora Łapińskiego! Ta dopieszczona w każdym calu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 950 000 zł290 m² 6 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Atuty: przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w zacisznej lokalizacji, tuż obok lasu. Dobrze nasłoneczniona działka. Duży garaż. Dla kogo Dla dużej rodziny, dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł54 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i komórką lokatorską Gdańsk Zakoniczyn, ul. Konstantego Bergiela Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł40 m² 9 957,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie o pow. 50m w Pogórzu. 2 pokoje, osobna kuchnia, duży narożny balkon, miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska. Szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

23 000 zł245 m² 93,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wstęp: luksusowy apartament nad morzem - wysoki standard i prestiżowa lokalizacja. Dla kogo?: -To doskonałe miejsce dla rodziny z dziećmi - blisko do szkoły, przedszkoli miejsc do zabawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bojano

Bojano,pomorskie

899 000 zł124 m² 7 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kup mieszkanie lub dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru nieruchomości, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 390 zł48 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i bardzo dobrze doświetlone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na trzecim piętrze, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Osiedle Morskie Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

250 000 zł880 m² 0,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 95/263 o powierzchni 880 m , położona w urokliwej miejscowości Przyjaźń, zaledwie 20 km od centrum Gdańska. To idealne miejsce pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

804 045 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest Apartament na II piętrze. Mieszkanie o wymiarach 48,73m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -sypialni, -łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w Gdańsku Letnicy z halą garażową w inwestycji dewelopera Robyg. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasprowicza

Rumia,pomorskie

970 000 zł145 m² 6 695,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowa inwestycja deweloperska - w Rumi, ul. Kasprowicza Powierzchnia każdego lokalu: 139,79 m2 | Cena: 970 000 zł za lokal 1 | Działka: ok. 295,6 m2 Na sprzedaż nowoczesne, dwukondygnacyjne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł91 m² 16 545,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo/usługowy o powierzchni całkowitej 90,6 m2 położony w Śródmieściu Gdańska, przy ul. Elbląskiej, stanowiącej ważną i ruchliwą arterię komunikacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

2 600 zł55 m² 46,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Sopocie przy ul. 3 maja 17c. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na drugim piętrze. Zamknięte osiedle. Jedynie 600 m od plaży Blisko.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij