dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 606 ogłoszeń

199 000 zł12 151 m² 16,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w Salinko! 12151 m2! Blisko Jeziora! Opis Nieruchomości: przestronna Działka Rolna bez Prawa Zabudowy! Prezentujemy Państwu ofertę działki rolniczej o powierzchni 12151 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,71 m² 11 245,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: - gotowe do zamieszkania - świetny dojazd do obwodnicy Trójmiasta - 5 min, dzięki czemu możemy dotrzeć w dowolne miejsce w Gdańsku - nowe budownictwo, niska zabudowa - duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł273,30 m² 11 708,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 643 m²

Reprezentacyjna willa z dużą działką, 10 km od Starogardu Gdańskiego - Trzcińsk Kociewskie Nieruchomości prezentują wyjątkową ofertę sprzedaży - elegancką willę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł27,41 m² 14 556,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta - gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł39,28 m² 12 704 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nowa hot oferta W biurze nieruchomości pepper house! atuty nieruchomości: - słoneczna południowa ekspozycja okien - świetna lokalizacja - bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 632 m² 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka przemysłowo - usługowa w Kościerzynie! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną. Działki położone w granicach otuliny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dwie działki położone Gdynia Wiczlino:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł84,78 m² 6 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,34 m² 19 433,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji Sienna Grobla, gdańsk - Nadmotławie Estate. Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 47,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty inwestycji Nowoczesny apartamentowiec w Gdańsku - nowoczesna architektura i wnętrza autorstwa bjk Architekci i Sikora Wnętrza - szeroki wybór metraży od 42 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 171 zł56,49 m² 10 199,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 56,5 m | I piętro Idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i pod inwestycję. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł45,73 m² 19 330,86 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 700 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 1700m2, położoną w miejscowości Skowarcz przy ulicy Ziołowej wraz z gotowym projektem domu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41,75 m² 18 922,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwustronne mieszkanie na parterze z widokiem na Ratusz - Śródmieście Gdańsk Idealne na inwestycję: biuro, gabinet, wynajem krótkoterminowy lub lokal usługowy Wejście do budynku od ul. Ogarnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł81,93 m² 7 689,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Nowoczesny dom Z pompą ciepła - Twój standard. Szukasz alternatywy dla ciasnego mieszkania w bloku? Odkryj dom w stanie deweloperskim, który łączy nowoczesną technologię, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

649 773 zł62,78 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja wybudowana będzie w Gdańsku u zbiegu ul. Leszczynowej i Aleksandry Gabrysiak. Znajdować się ona będzie w bardzo dobrej lokalizacji blisko urokliwych terenów zielonych ale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 116 m² 170,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad zalewem Koronowskim, pieczyska - Lipkusz! Działka zlokalizowana jest w Koronowie (pieczyska - Lipkusz) zaledwie 200 m od brzegu wody. Wyjątkowa lokalizacja tuż obok jeziora Lipkusz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone niedaleko ścisłego centrum Gdańska, obok Placu Zebrań Ludowych. Lokal położony na pierwszym piętrze budynku dwupiętrowego wybudowanego z pełnej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²106 m² 3 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Nietuzinkowy lokal w przyziemiu Willi w centrum Wrzeszcza. Lokalizacja z świetnym dostępem do komunikacji miejskiej, pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł1 474 m² 219,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: 5 km do plaży w Białogórze. Działka z mpzp Działka o powierzchni 1472 m2 ,dla której plan.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Już W sprzedaży! działki budowlane W doskonałej lokalizacji! trwa promocja: -10% (cena przed promocja 250 000 zł). Zarezerwuj teraz, zapłać później. Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

199 950 zł1 333 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Słupsku przy ul. Kaszubskiej, do samodzielnej realizacji zabudowy mieszkaniowej zgodnej z obowiązującym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł62,28 m² 9 874,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,28 m , położone na parterze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z 2016 roku w Wejherowie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

70,95 zł/m²162 m² 11 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia biurowa na parterze w pięknym, nowoczesnym biurowcu klasy A+ w Oliwie przy ul. Piastowskiej. Atuty lokalizacji - bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł176,90 m² 4 465,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 176,9 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Prabut. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 059 m² 103,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1059 m2, położona w miejscowości Szarłata gm. Przodkowo (powiat kartuski). Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł32,60 m² 4 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na ul. Mokotowskiej. Nieruchomość z metrażem 32,60 m2 znajdująca się na II piętrze bloku. W skład nieruchomości wchodzą : - Salon - ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł125,79 m² 9 102,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: doskonała lokalizacja, blisko natury i z łatwym dostępem do centrum miasta. W sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, w tym Park Jaśkowej Doliny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł27,82 m² 11 466,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Działka z budynkiem mieszkalnym w otulinie lasu wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w Redzie Ciechocinie. Podstawowe informacje: - powierzchnia działki: 876 m -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Wybrzeża.