dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 842 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł35 m² 21 429 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Świetnie zlokalizowana inwestycja, przytulne mieszkanie, idealne pod wynajem. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji Bastion Wałowa. Położenie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

990 000 zł80 m² 12 390,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament W rumi - tylko W miocasa Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego mieszkania o powierzchni 80 m zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

650 000 zł50 m² 12 871,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, tuż na granicy z Gdynią przy ul. Śliwińskiego. Nieruchomość usytuowana na III - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do stacji skm - 5 minut pieszo do przystanku autobusowego - 20 minut pieszo do ug - Dwustronne słoneczne mieszkanie - Duży balkon Nieruchomość: dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

453 500 zł35 m² 12 975,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 w Gdynia Witomino-Leśniczówka. Ciche osiedle blisko lasu. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Miejsce postojowe ogólnodostępne przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Załęże,pomorskie

499 000 zł3 943 m² 126,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w pierwszej linii zabudowy nad Jeziorem Sitno to doskonała lokalizacja dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Tego typu nieruchomości często oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gdańsk Zaspa 2-pokojowe mieszkanie 50,3 m | balkon | komórka lokatorska | hala garażowa Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

746 032 zł42 m² 17 632,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Na sprzedaż oferujemy przestronne i gustownie urządzone mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

299 000 €73 m² 4 095,89 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kraszewskiego

Straszyn,pomorskie

90,48 zł/m²21 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Straszyn, ul. Kraszewskiego 10 - Twoje miejsce do prowadzenia Biznesu! udogodnienia lokalizacji: -Ul. Kraszewskiego 10 w Straszynie - doskonale widoczna lokalizacja z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 050 000 zł110 m² 9 561,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:398 m²

Lakeside Klonowo Residence, ul. Głęboka 132, klonowo Dolne Kameralna inwestycja zlokalizowana bezpośrednio nad jeziorem Głębokim, z własnym wyjściem na plaże oraz panoramicznym widokiem na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

280 000 zł5 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - produkcyjna z funkcją mieszkaniową 5600m2 Atrakcyjna Działka Inwestycyjna na Sprzedaż w Kobylnicy koło Słupska Cena: 280 000 zł (50 zł/m ) Powierzchnia działki: 5 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bronowo

Bronowo,pomorskie

340 000 zł350 m² 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Budynek przedwojenny, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni użytkowej 348, 44 m2, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym mieszkalnym i strychem. Wymiary pomieszczeń na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Objazda

Objazda,pomorskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000 m.2. znajduje się w Objeździe, gmina Ustka, działka budowlana o powierzchni 1000 m.2. znajduje się w Objeździe, gmina Ustka, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

290 000 zł38 m² 7 540,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe 38,46 m inwestycja mkm Włynkówko Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania o powierzchni 38,46 m położonego na parterze w nowoczesnej inwestycji mkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Krzywe Koło

Krzywe Koło,pomorskie

125 000 zł2 544 m² 49,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 3min. od Pszczółek, 20 min. od Gdańska Lokalizacja Działka we wsi Krzywe Koło (gm. Suchy Dąb) położone jest na Żuławach - jedyne 3km na wschód od Pszczółek. Dojazd do Tczewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miastko

Miastko,pomorskie

145 000 zł866 m² 167,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, z gotowym planem zabudowy. Duży potencjał. Dobra cena. W skład nieruchomości gruntowej, położonej w centrum Miastka, wchodzą 4 działki o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Reda,pomorskie

69,77 zł/m²43 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 43 m2 znajdujący się w Redzie. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym punkcie lokalizacyjnym - bliskość Dworca Kolejowego, głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażaków

Lipusz,pomorskie

590 000 zł109 m² 5 402,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Dom w malowniczej okolicy na sprzedaż Lipusz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży całorocznego domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipusz. Dom dostępny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,3 m , położone w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej okolicy. To idealna propozycja dla par, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeziorna

Przyjaźń,pomorskie

207 000 zł900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Z zaproszeniem do prezentacji kompleksu działek w przepięknej okolicy wsi! W ofercie sprzedaży zostało tylko 6 działek budowlanych o różnych metrażach, skrojonych na miarę potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńskich Kosynierów

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł76 m² 15 859,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestronnego, stylowego mieszkania w samym sercu Gdańska? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: klimatyczna kamienica z 1910 roku, mieszkanie po generalnym remoncie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jeziorna

Dobrzewino,pomorskie

496 800 zł1 840 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka - 1840 m przestrzeni i potencjału! Karczemki-Dobrzewino / ul. Jeziorna (okolice) Są działki, które po prostu są. A są też takie, które opowiadają historię - jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Reda,pomorskie

700 000 zł1 767 m² 396,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 1767 m położone przy ulicy Drogowców w centralnym punkcie w Redzie. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

299 000 zł28 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania, które szybko zacznie generować zyski? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,82 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumska

Gdynia,pomorskie

600 000 zł62 m² 9 724,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m - ul. Rumska , Gdynia Przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59,6 m + kom lok 2,1 m2, położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamionki

Grabówko,pomorskie

769 000 zł80 m² 9 648,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom na Kaszubach gotowy do zamieszkania, w otoczeniu lasów i jeziora Grabówko, gm. Nowa Karczma. Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, otoczonej naturą?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Słupsk

Słupsk,pomorskie

525 000 zł78 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję Państwu ciepły, przytulny, spokojny lokal mieszkalny z tzw. klimatem i duszą, których to bez wątpienia brakuje w dzisiejszym nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Keplera

Gdańsk,pomorskie

28 600 zł1 100 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową wysokiego składowania zlokalizowaną w Gdańsku Osowa. Aktualnie dostępna powierzchnia to ok. 1100 m2. (Powierzchnia całego magazynu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

759 900 zł76 m² 10 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do życia - nie przegap tej okazji! Kontakt : ostatnie mieszkanie. Brak podatku pcc. Bez prowizji Możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

495 000 zł44 m² 11 123,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam przytulne mieszkanie 2-pokojowe w zrewitalizowanej części dzielnicy Chylonia. Mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 usytuowane jest na 1 piętrze. Składa się z 2 pokoi nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł122 m² 10 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja Dąbrowa jest niezwykle kameralną i urokliwą dzielnicą Gdyni. Życie ułatwia dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego, na wyciągnięcie ręki są dostępne sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bałdowo,pomorskie

198 900 zł1 105 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na naturę - spokojna okolica, świetna lokalizacja! W bałdowie koło Tczewa Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę o powierzchni 1105 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

22 337 zł1 162 m² 19,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia obiekt o pow. 1 162m2, położony w Gdyni Chyloni w sąsiedztwie ulicy Hutniczej. Obiekt składa się z hali magazynowej (1122,96 m2) oraz wydzielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rakowiec

Rakowiec,pomorskie

360 000 zł74 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w Rakowcu, położone w bloku na pierwszym piętrze. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł69 m² 18 213,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: wykończone, trzypokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone licznymi atrakcjami miasta i bogatą zielenią parkową. Miejsce cenione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tczew

Tczew,pomorskie

96 000 zł6 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni od 3555 m2 do 14000 m2 przy węźle Swarożyn (autostrada A1) na wysokości miejscowości Tczew. Parametry techniczne: - posadzka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

5 904 zł246 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia magazyn do pow. ok. 246m2, zlokalizowany w Gdyni, w rejonie ul. Hutniczej, usytuowany na 1. piętrze budynku magazynowo biurowego, z zadaszoną rampą, z windą.