dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 617 ogłoszeń

135 000 zł32,60 m² 4 141,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny do własnej aranżacji położony na ul. Mokotowskiej. Nieruchomość z metrażem 32,60 m2 znajdująca się na II piętrze bloku. W skład nieruchomości wchodzą : - Salon - ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł125,79 m² 9 102,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: doskonała lokalizacja, blisko natury i z łatwym dostępem do centrum miasta. W sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, w tym Park Jaśkowej Doliny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł27,82 m² 11 466,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Brak podatku pcc! Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Działka z budynkiem mieszkalnym w otulinie lasu wyjątkowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym w Redzie Ciechocinie. Podstawowe informacje: - powierzchnia działki: 876 m -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Wybrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: powierzchnia: 38 m 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz dodatkowy mały pokój Położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu Balkon zabudowany - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł33,30 m² 2 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest sam domek, całoroczny wyposażony ekonomiczny O metrażu 33,3M3 plus taras 21 M2 , który należy przewieść na swoją działkę. Oferuje do zakupu domek całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 045 m² 180,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Chmieleniec, gmina Łęczyca o powierzchni 1059 m2. Działka przeznaczona jest pod budowę mieszkaniową, jednorodzinną wraz z towarzyszącą.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł70,40 m² 8 693,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na przedmieściach Gdańska, w miejscowości Bąkowo (gmina Kolbudy). Nieruchomość oddalona od ok. 2km od Obwodnicy Trójmiasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł28,72 m² 14 589,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

! hot oferta dostępna tylko W pepper house! atuty - Świetna lokalizacja i komunikacja! - Niskie koszty utrzymania: - duża loggia o powierzchni aż 8,10 m - idealna do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł280 m² 6 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowa inwestycja turystyczna - Mikroresort + możliwość rozbudowy Kaszuby! Gotowy, działający kompleks - zero inwestycji startowych! Możesz zacząć wynajmować od pierwszego dnia! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjna oferta najmu powierzchni magazynowej w doskonałej lokalizacji. Magazyn (24 m ) - Murowany, parterowy - Wymiary wrót: 2 x 2,5 m, otwarte wrota - Wnętrze: otwarta przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł34,50 m² 10 115,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! rozpoczynamy I etap sprzedaży nowego osiedla W redzie. Przestronne mieszkania: * z miejscem postojowym zewnętrznym lub w hali.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł36,91 m² 26 957,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe mieszkanie w Dolnym Sopocie - kilka kroków od plaży i Monte Cassino Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,91 m położone w Dolnym Sopocie, przy ul. 3 maja 17. To.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w inwestycji 'kamienica Morska' o powierzchni 70 m , położonego w urokliwej nadmorskiej miejscowości Puck.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł602 m² 581,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży domku letniskowego w malowniczym Smołdzinie. Domek o pow. 38 m2 posadowiony na uroczej działce o pow.602m2 To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,43 m² 6 946,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości delta w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł82,96 m² 19 768,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie 4 pokojowe w zabytkowej dzielnicy - Gdańsk Oliwa. Dla rodziny lub inwestora - zamieszkaj w kameralnej kamienicy ze wspólnym ogrodem. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

248 800 zł1 244 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kamień- wyjątkowo urokliwa miejscowość otoczona lasami i pięknymi jeziorami, położona około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do Gdańska 25km. Pięć działek do wyboru o następujących.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65,70 m² 76,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,7 m , zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice, gdańsk. Atuty: - duży ogródek z drewnianą altaną (ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł58 m² 12 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł21 m² 26 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szukasz kompaktowego apartamentu inwestycyjnego w samym sercu Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty nieruchomości: parter, wygodny dostęp Funkcjonalna kawalerka Sprzedawane jako lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł506,20 m² 4 741,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Na sprzedaż funkcjonujący, dochodowy budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, idealny dla inwestora, hotelarza lub przedsiębiorcy szukającego gotowego biznesu! opis lokalizacji: kiełpino,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł9 756 m² 133,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 9756 m2 w malowniczym Pelplinie! działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9756 m2. Teren jest prawie płaski, ogrodzony. Działka o niestandardowym kształcie. Dojazd do.

 

 

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny z ogródkiem | Jastrzębia Góra | 600 m od plaży Parter | wykończony pod klucz | gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł35 m² 19 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 478 m² 134,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka W częstkowie gmina szemud opis: przedmiotem sprzedaży jest działka zlokalizowana w urokliwej części miejscowości Częstkowo gmina Szemud. Działka o pow. 1478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Sprzedam dom z widokiem na piękne jezioro Somińskie na Pojezierzu Bytowskim. Dom w stanie surowym zamkniętym. Dom składa się z: parter- salon plus kuchnia w aneksie, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł52,80 m² 10 982,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nie pobieramy prowizji od kupującego! lokalizacja: nowe Rokitki - osiedle oddalone od Tczewa o ok. 3km - dojazd w zaledwie 7min autem. Uroku tej lokalizacji dodają liczne tereny rekreacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 090,04 m² 431,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie lęborskim w mieście Lębork. Hala magazynowa z pomieszczeniami biurowymi na pierwszym pietrze o powierzchni 1090,04m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy ofertę doskonale położonej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł895 m² 234,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim w miejscowości Żarnowska. Działka o powierzchni 895m2, budowlana w użytkowaniu wieczystym do 2111 roku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Oferuję dwuosobowy, umeblowany pokój na wynajem z prywatną łazienką. Pokój znajduje się w urbanistycznej okolicy, blisko wielu atrakcji. W pokoju jest jasne wnętrze, nowoczesne meble.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł42,78 m² 13 791,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Gdańsk Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze Atuty nieruchomości: ogródek - idealne miejsce na relaks i spotkania na świeżym powietrzu Parter - wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Sienkiewicza. Lokal składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł121,68 m² 4 684,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa Inwestycja w Spokojnej Okolicy - Nowoczesny Bliźniak w Kębłowie Nowowiejskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwurodzinnego domu w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie 50m2 usytuowane na parterze budynku przy Stadionie Miejskim w Gdyni. Lokal stanowi bardzo dobrze doświetloną powierzchnię typu open-space (wcześniej stanowił małą salę.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł35,41 m² 18 356,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,41 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w Gdańsku. Najważniejsze atuty: gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł3 071 m² 157,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: czapielsk, malowniczo położony w gminie Kolbudy, to idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do Trójmiasta. Miejscowość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45,60 zł/m²60 m² 2 736 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 60 m2 położony w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej, w znakomitej lokalizacji biznesowej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6 łączącej Trójmiasto.