dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

509 500 zł38 m² 13 554,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny! - możliwość odliczenia podatku vat! Prezentuję Państwu nowoczesne i kompaktowe mieszkanie, w prestiżowej inwestycji. Zabudowa liczy 2 czteropiętrowe budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 30m2, na które składa się salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc, oddzielna sypialnia oraz przedpokój z bardzo dużą szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aroniowa

Gdańsk,pomorskie

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na nowym osiedlu z super-lokalizacją. Gdańsk Osowa, spokojne i zielone osiedle z dostępem do jeziora z plażą, doskonała komunikacja z miastem i atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynarska

Reda,pomorskie

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta obejmuje mieszkanie z miejscem w hali garażowej i komórką. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta Redy. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym miejscu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

458 000 zł34 m² 13 372,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania Starogardzka - komfort i bezpieczeństwo w zielonej części Gdańska Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem od września - końca czerwca Na wynajem kawalerka o powierzchni 26 m2 na 1-piętrze. W prestiżowej dzielnicy Gdynia, orłowo. Do mieszkania jest osobne wejście do budynku. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pępowo

Pępowo,pomorskie

289 800 zł966 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż w Pępowie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczym Pępowie. To doskonała okazja dla osób szukających idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Leśna

Kielno,pomorskie

1 606 640 zł5 738 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki usługowe przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr .; Dojazd do działek z ulicy Leśnej (droga asfaltowa, chodniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

615 000 zł35 m² 17 511,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**wyjątkowy apartament z ogrodem nad morzem, w pełni umeblowany, klimatyzacja, bardzo wysoki standart - gotowy do odbioru!** Marzysz o miejscu blisko natury, gdzie zieleń łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jaśminowa

Połchowo,pomorskie

278 000 zł1 069 m² 260,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Narożna działka W połchowie na nowym osiedlu Oferuję działkę z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Połchowo przy ul. Jaśminowej. Działka płaska, w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Sopot,pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych, w niewielkim dwupiętrowym bloku w sercu Sopotu, idealne lokum dla młodej pary lub studentów, a także na kilkudniowe wakacje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

2 390 625 zł106 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Atuty: - idealna lokalizacja do mieszkania w Sopocie, - funkcjonalny układ - 4 sypialnie, jedna z nich w układzie master beedrom, - ogród po całości apartamentu ponad 200 m2 - blisko skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

444 744 zł35 m² 12 663,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament z ogrodem - Jastrzębia Góra - 2 pokoje, basen, las, morze. Lokalizacja: jastrzębia Góra - kameralna inwestycja położona w otoczeniu lasu, w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, nowoczesnego mieszkania z ogródkiem zlokalizowanego w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

335 000 zł39 m² 8 548,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raduńskie Wzgórze

Glincz,pomorskie

1 199 000 zł115 m² 10 426,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy - Glincz (obok Żukowa). Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 106,95 m , usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

785 000 zł172 m² 4 563,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Żukowo 5 pokoi Dom w miejscowości Żukowo. Domy budowane według projektu pracowni Archon Dom w Klematisach. Jest to praktyczny projekt składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

784 900 zł62 m² 12 586,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania słoneczne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na "wyspie Portowej" Gdańsk Stogi, świetnie skomunikowanej z centrum Gdańska! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 niezależne pokoje | Nowoczesne mieszkanie dla studentów | Długa Grobla 10 | Gdańsk Śródmieście Na wynajem mieszkanie idealne dla studentów lub młodych osób pracujących, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 059 000 zł67 m² 15 806 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 67 m zlokalizowany w przedwojennej kamienicy Sopocie. Atuty Doskonała lokalizacja - blisko plaży, monte Cassino i kluczowych atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 016 199 zł62 m² 16 470 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 6-metrowy balkon Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

4 999 zł206 m² 24,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala/magazyn razem z garażem 36m2! witam serdecznie, mam do wynajęcia powierzchnie magazynowo - produkcyjną na spokojną i nieuciążliwą działalność. Budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, ulica Wejherowska. Gotowe do wprowadzenia. Bez pcc Mieszkanie znajduję się w dobrze skomunikowanej części Gdyni, blisko lasu, do stacji skm Leszczynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

360 714 zł26 m² 13 762,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny w topowej lokalizacji! | odlicz 23% vat i kup taniej! Dowiedz się więcej Skontaktuj się Najważniejsze atuty tego mieszkania Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

637 092 zł62 m² 10 241 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w promocyjnej cenie! Rabat 23%| Umów się na prezentacje Skontaktuj się : Kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

500 000 zł861 m² 580,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki budowlane z lasem w otoczeniu ciszy i zieleni - Gdynia , Dąbrowa, ul. Leśna Polana - ostatnia działka Dla kogo?: -Działka dla rodziny -dla miłośników przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

677 500 zł59 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru, niezwykle jasne, narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 59,05 m z balkonem 6,00 m . Funkcjonalny układ pomieszczeń, okazyjna cena, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

32,50 zł/m²160 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal komercyjny, usługowo - handlowy o powierzchni 160 m2. Nieruchomość położona w Gdańsku -wrzeszczu niedaleko osiedla Garnizon. Lokal posadowiona na poziomie -1 (piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

495 292 zł27 m² 18 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na 3 piętrze o powierzchni 27,44m2, położonego na prestiżowym osiedlu w Gdańsku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Rokitki,pomorskie

486 000 zł65 m² 7 488,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Without any permission for foreigners Imagine buying a home without the rush and confusion, with an experienced advisor by your side who speaks your language. You re not left alone with brochures or.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Świat,pomorskie

1 470 000 zł293 m² 5 017,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego usytuowanego w malowniczej okolicy Nowy Świat, niedaleko Gdańska Osowy. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

669 256 zł67 m² 669 256 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Rabat 22%| Umów się na prezentacje Tel: kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

389 000 zł32 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio od właściciela. Brak prowizji. -> pośrednikom dziękuję, zapraszam tylko Z konkretnym klientem! W sprzedaży kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

1 800 zł34 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 01.09.2025 roku bardzo atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Grabówek, w sąsiedztwie Akademii Morskiej. Budynek znajduję się przy ul. Morskiej, w pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

421 500 zł37 m² 11 376,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowa przestrzeń do życia To funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,05 m idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja na wynajem. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł148 m² 8 761,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rumia,pomorskie

949 000 zł1 776 m² 534,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej dzielnicy Rumi - Szmelta Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1774 m , położoną w ekskluzywnej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

453 747 zł38 m² 11 906,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe w promocyjnej cenie! Oddanie już w sierpniu! Rabat 22%| Umów się na prezentacje Tel: kup mieszkanie taniej! Skorzystaj z rabatów do końca miesiąca! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szmaragdowa

Dobrzewino,pomorskie

620 000 zł72 m² 8 605,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ponownie zapraszamy do Dobrzewina na ul. Szmaragdową zewnętrzny lokal mieszkalny 72 m2 zabezpieczony rachunkiem powierniczym! Umowa rezerwacyjna wymaga zadatku w wysokości 1% wartości transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

629 900 zł44 m² 14 368 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 593,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Sprzedam 2 pokoje z widną kuchnią i z Balkonem Doskonałe dla Rodziny lub jako lokata Kapitału na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.