dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 607 ogłoszeń

319 000 zł1 599 m² 199,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1599 m2 położona w letniskowej miejscowości Żarnowska. Według mpzp obowiązują następujące wskaźniki zabudowy: a) maksymalny wskaźnik intensywności zabudowy: 0,5,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41,04 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy. Nowoczesna i topowa inwestycja z 2024r. w Gdyni na Leszczynkach, morska Park. Na terenie osiedla będzie pięknie zagospodarowane patio z częściami wspólnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z potencjałem w dobrej lokalizacji, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta może być idealnym startem! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł3 635 m² 302,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka budowlana W sasinie - 3656 m Oferuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3656 m w malowniczym Sasinie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł37,14 m² 7 996,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokoje, II piętro bezczynszowe w centrum miasta Starogard Gdański Idealnie dopasowane dla tych co pragną opuścić rodzinne progi i zacząć tworzyć swoją własną historię;-) Na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł23,48 m² 4 046 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej Oferuję do sprzedaży wygodne miejsce postojowe zlokalizowane w nowoczesnej hali garażowej w centrum Gdyni usytuowane w komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 030 m² 121,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę w gminie Dziemiany w miejscowości Kalisz. Działka o powierzchni 1030 m usytuowana w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

587 991 zł52,15 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,15 m2, położone na 3. piętrze kameralnego budynku w inwestycji w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110,28 m² 6 791,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Piękny, wolnostojący dom, - w stanie częściwo wykończonym- usytuowany niedaleko morza! Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowy, parterowy dom z użytkowym poddaszem, posadowiony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka siedliskowa nr 310 o powierzchni 3003m 2 , położona w Wilkowie Nowowiejskim (gm. Nowa Wieś Lęborska).

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł17 000 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Gdańsk Rudniki. Teren przemysłowy tuż przy Martwej Wiśle. Nabrzeże zostało zbudowane przez miasto specjalnie pod prowadzenie zamkniętej już działalności na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł980 m² 1 224,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:40 881 m²

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy zespół parkowo-pałacowy z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w miejscowości Goraj, zaledwie 8 km od Malborka, 5 km od Sztumu. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł140 m² 13 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: -Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -bliskość lasu i terenów rekreacyjnych -dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 517 zł38,96 m² 25 192,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 38,96 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i oferuje funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,39 m² 7 205,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż działka w Chłapowie, k. Władysławowa zabudowana 2 budynkami, każdy z nich posiada 2 mieszkania, zatem łącznie do wynajmu dysponujemy 4 apartamentami w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130,95 m² 8 018,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszamy na prezentację trzypoziomowego budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego na kameralnym i zadbanym osiedlu w Rumi przy ulicy Herberta. Lokalizacja Rumia jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²201,50 m² 11 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny moduł biurowy z tarasem w Sopocie z widokiem na morze. Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 201,5 m2, usytuowany na ostatnim piętrze biurowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł65,04 m² 18 434,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta obejmuje 65 metrów powierzchni podzielonej na cztery pokoje na zamkniętym osiedlu Klimaty w Gdańsku (dzielnica Piecki-Migowo potocznie zwana Moreną). Do dyspozycji mieszkańców jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł85,40 m² 15 690,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowiz mieszkanie: 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 85,40 m2. Bardzo praktyczny układ. Ponadstandardowa wysokość mieszkania 290 cm! W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

33,30 zł/m²300 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-produkcyjna z biurem i placem manewrowym - 300 m Do wynajęcia funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 300 m , z zapleczem socjalno-biurowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł979 m² 194,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 968.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na I piętrze w budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Układ i stan mieszkania Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł2 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajecia duży, utwardzony, plac składowy o powierzchni 2000 m2, w centrum miejscowości Pszczółki. - działka utwardzona, ogrodzona, oświetlona, monitoring - dostep do wody, pradu.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²12,50 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta wyłącznie W biurze love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla wynajmującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74 m² 17 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon,1 łazienka oraz duża garderoba. Nowoczesne życie w Letnicy Letnica to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł48,60 m² 26 543,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Ołowiankę | Gdańsk - osiedle riverview Na sprzedaż piękne, w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane nad brzegiem Kanału na Stępce -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł53 m² 46 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł123,36 m² 8 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Bąkowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Niepowtarzalny charakter oraz doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska. Oferta dostępna. Wyjątkowe mieszkanie położone na 3 piętrze w typowej dla tego rejonu kamienicy z 1940 roku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²