dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 849 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 849 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Graniczna

Nowy Tuchom,pomorskie

230 000 zł1 005 m² 228,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną niedaleko Gdyni, w odległości ok. 10 km, pod zabudowę jednorodzinną lub usługową. Niedawno otwarta obwodnica metropolitalna przejmuje natężenie ruchu co daje spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Gdynia,pomorskie

526 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,6m2 zlokalizowane w Gdyni w dzielnicy Obłuże. Nieruchomość mieści się w 10-piętrowym bloku z 1976r.na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rożankowskiego

Gdańsk,pomorskie

703 500 zł39 m² 17 878 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania w inwestycji faro od dewelopera robyg, zlokalizowanej w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk Letnica. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

489 900 zł34 m² 14 580,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie po remoncie w cichej a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z : -salonu ok 20 m2 -kuchni ok 7 m2 -niezależnej ,szafki ikea wraz ze sprzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

582 736 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

od południa z dużą sypialnią na piętrze. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł35 m² 16 927,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Miejsce idealne do życia , do odpoczynku , do spędzenia wieczorów z oczarowującym widokiem na Morze - Gdańska Żabianka. Lokalizacja jest gwarantem tego , co Trójmiasto ma w sobie najlepszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

399 900 zł35 m² 11 425,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy 2-pokojowy lokal mieszkalny/usługowy w centrum Bolszewa ul. Długa Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy lokal usługowy/mieszkalny o powierzchni 35 m , położony na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD września! Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 3-piętrze budynku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Tczew

Tczew,pomorskie

1 799 000 zł388 m² 4 630,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek Wybudowany w 2019 roku, trzykondygnacyjny. Składa się z dwóch klatek. W każdej są 3 mieszkania, po jednym na piętrze - łącznie 6 mieszkań. Wszystkie lokale mają jednakowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł52 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania bardzo komfortowy apartament, który wyjściowo jest 2 pokojowy, aczkolwiek bez problemu jesteśmy w nim w stanie wydzielić sypialnię nr 2 (osiągamy wówczas rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł805 m² 372,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 805 m2, położone w dzielnicy Gdańsk- orunia/lipce, niedaleko Obwodnicy Południowej, około 100 m od torów kolejowych. Cena 300 tys. zł + Vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

379 467 zł42 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji, położone na parterze nowoczesnego budynku z windą. Przestronny salon z aneksem kuchennym, mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gryfa Pomorskiego

Miszewko,pomorskie

415 000 zł2 568 m² 161,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne Z wydanymi warunkami zabudowy opis: działka budowlana o powierzchni 2568 m2 położona jest niedaleko ulicy Gryfa Pomorskiego w Miszewku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie w genialnej lokalizacji, przy al. Grunwaldzkiej 575! mieszkanie: mieszkanie znajduje się w niskim, czteropiętrowym bloku, na parterze. Przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

612 000 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w Rumia Park - idealne dla rodziny! Marzysz o przestronnym i komfortowym mieszkaniu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty: - doskonała lokalizacja - ul. Jagiellońska, przymorze, gdańsk - 9 piętro w falowcu - z windą - Osobna kuchnia i duży salon - Balkon - miejsce na dwa rowery - Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

952 000 zł73 m² 13,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kontakt do opiekuna oferty: sprzedam jasne, komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,69 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodna

Kostkowo,pomorskie

199 900 zł42 m² 4 759,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny w Kostkowie gm.Gniewino przy ul. Wodnej, usytuowany na drugiej kondygnacji, trzy kondygnacyjnego budynku o powierzchni 42,19m2 plus pomieszczenia przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akacjowa

Gdańsk,pomorskie

892 343 zł68 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie 67m , 4 pokoje - Gdańsk, od dewelopera - bez prowizji. Czy marzysz o przestronnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, gotowym do zamieszkania od ręki? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

644 900 zł43 m² 15 163,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Siedlce. W sześciopiętrowym budynku znajdują się mieszkania posiadające duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł33 m² 16 473,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się apartamenty posiadające balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Żółta

Gdynia,pomorskie

1 399 000 zł753 m² 1 857,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - grunt inwestycyjny nieruchomość: intensywność zabudowy - do 2,0 wysokość zabudowy - do 11 m, rodzaj dachu - płaski lub stromy, o symetrycznych połaciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

299 097 zł33 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji, położone na pierwszy piętrze nowoczesnego budynku z windą. Poszerzone przestrzenie komunikacyjne, dostosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł52 m² 10 557,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestrzeń, światło i funkcjonalność - to główne atuty mieszkania, które prezentujemy przy ul. Perłowej w Gdańsku. To idealna propozycja dla rodzin, par lub inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pucka

Jastrzębia Góra,pomorskie

420 000 zł46 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż domy z własną dużą działką, 15 minut do Morza. Gotowe do odbioru. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto. Domy znajdują się w Jastrzębiej Górze, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stara Huta

Stara Huta,pomorskie

535 000 zł10 000 m² 53,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na wzgórzu o powierzchni 10 000 m2 Działka nie jest objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego co stwarza wiele mozliwości zagospodarowania tego terenu. W pobliżu jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Rotmanka,pomorskie

969 000 zł225 m² 4 302,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:914 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sitno

Sitno,pomorskie

495 000 zł2 463 m² 200,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoje miejsce nad Jeziorem Sitno, gm. Kartuzy | 2463 m w sercu Kaszub Marzysz o własnym kawałku ziemi wśród lasów, jezior i śpiewu ptaków? Ta działka to coś więcej niż tylko grunt -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł40 m² 16 845,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferujemy przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,04 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańsk Przymorze, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

933 888 zł36 m² 25 963 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.