dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 840 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 840 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

987 000 zł101 m² 9 772,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w kostrzewach 6_877' z ceną: 659 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

789 000 zł73 m² 10 808,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'przemek Z71_21' z ceną: 559 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

790 000 zł45 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Gdańska (stare miasto/młode miasto). W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz komunikacyjna (tramwaj,skm), 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

559 000 zł127 m² 4 401,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Atuty nieruchomości: - dojazd do centrum Lęborka 5 min. - wyjście z każdego pokoju na balkon/taras - Garaż w bryle budynku - Cicha i spokojna okolica Tarasy Czarnówko to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

40 412 zł2 433 m² 16,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna hala magazynowa na wynajem o powierzchni 2433 m, zlokalizowana w przemysłowej dzielnicy Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

797 500 zł25 m² 31 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż unikalny apartament typu studio przy ul. Kościuszki w Sopocie! Sprzedaż z 8% vat, podana cena netto. Apartament: mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdynia,pomorskie

499 367 zł40 m² 12 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe osiedle w sąsiedztwie lasu wysoki standard i atrakcyjne części wspólne Metraż: 39,83 m Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon Przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowalewo

Kowalewo,pomorskie

708 000 zł73 m² 9 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 134 000 zł63 m² 17 875,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pok.mieszkanie o pow. 63,44m2 w topowej inwestycji Św.Piotra w sercu Gdyni z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera PB.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament o powierzchni 60 m na 12. piętrze z widokiem na całe miasto do wynajęcia! Oferujemy do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 60 m , położony na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

735 000 zł38 m² 19 291,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż, gotowe do wejścia, komfortowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji - na gdańskim Przymorzu. Mieszkanie: przytulne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Władysławowo,pomorskie

547 800 zł42 m² 12 999,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| 2 pokoje | nazrożne | blisko morza | wyposażone | hala garażowa | balkon | władysławowo | Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze położone we Władysławowie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kartuska

Mirachowo,pomorskie

330 000 zł4 112 m² 80,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w centrum Mirachowa z możliwością podziału - 4 112 m Na sprzedaż przestronna, działka budowlana o powierzchni 4 112 m , zlokalizowana w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 106 000 zł153 m² 7 228,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'lopez ii_876' z ceną: 866 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

375 000 zł40 m² 9 493,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gdynia Cisowa - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, wśród zieleni, idealne na start lub inwestycję. Stan techniczny - do remontu. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł30 m² 13 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu- miejscu doskonale skomunikowanym z całym Trójmiastem, przepełnione terenami zielonymi oraz rekreacyjnym oraz z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Straszyńska

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł114 m² 12 168,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

Na sprzedaż dom w budowie projekt Archon - "dom w porcelankach " Dodatkowo zamantowana zostanie pompa ciepła i instlacja fotowoltaiczna 10 kw. Ogrzewanie podłogowe w całym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

999 000 zł93 m² 10 741,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'galia_706' z ceną: 619 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogozińskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

559 000 zł50 m² 11 108,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwa pokoje plus osobna kuchnia! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Bursztynowym w Pruszczu Gdańskim, bardzo dobrze skomunikowanym i zlokalizowanym niedaleko obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Bolszewo,pomorskie

294 000 zł28 m² 10 359,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe. Lokalizacja: bolszewo to miejscowość na obrzeżach Małego Trójmiasta. Połączenie z Wejherowem oraz Trójmiastem umożliwiają autobusy wejherowskiej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Chrztowo

Chrztowo,pomorskie

490 000 zł96 m² 5 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Dom znajduje się w miejscowości Chrztowo. Działka zlokalizowana jest pomiędzy dwoma jeziorami - Sobąckim i Polaszkowskim. Budynek gotowy do zamieszkania. W 2023 roku został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Platynowa

Skowarcz,pomorskie

1 399 000 zł5 482 m² 255,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - skowarcz, gmina pszczółki Lokalizacja: skowarcz, gmina Pszczółki, powiat gdański, woj. pomorskie Powierzchnia działki: 5 482 m2 Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

2 300 000 zł54 m² 42 600,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Elegancki apartament Z widokiem Sopot Dolny | Budynek z hala Garażową | 150m od plaży | Widok na Zatokę Elegancki 2-pokojowy apartament - Doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł87 m² 8 033,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralne osiedle otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z antresolą, która sprawia że jest jasne i przytulne. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

54,36 zł/m²55 m² 3 006 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy o powierzchni 55,30 m2 zlokalizowane na II piętrze w nowym budynku administracyjno - biurowym w Otominie przy ul. Konnej zaraz na granicy Gdańska i Otomina. Kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 550 000 zł197 m² 12 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Atuty: dzielnica Gdynia Redłowo jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w pobliżu morza i plaży oraz licznych zielonych terenów rekreacyjnych. Rezerwat Kępa Redłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł37 m² 25 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Apartament wykończony i w pełni umeblowany apartament zlokalizowany na eleganckim osiedlu w centrum miasta Nadmotławie Apartments - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

1 019 000 zł93 m² 10 957 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:970 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bojano

Bojano,pomorskie

899 000 zł162 m² 5 534,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej bez prowizji i pcc, odbiór w 2025! parter: salon z aneksem kuchennym 35,56 m Łazienka Garaż Ogród 239 m ! piętro: 4 sypialnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łączyno

Łączyno,pomorskie

649 000 zł80 m² 8 072,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż ostatnie 3 lokale na prywatnym osiedlu w Centrum Kaszub. Metraże tylko już 80,40m2 Pełna własność budynek : Wygodny, prywatny Dom Duet jest kwintesencją wysmakowanego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Cedry Wielkie,pomorskie

833 000 zł90 m² 9 255,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w kostrzewach_677' z ceną: 598 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

1 149 000 zł84 m² 13 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie na nowym osiedlu położonym w otulinie lasu (chwarzno - Polanki) Atuty mieszkania: - wysoki standard wykończenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

559 500 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam idealne miejsce dla miłośników ciszy, natury oraz aktywnego trybu życia! Zapraszam na prezentację - w razie pytań pozostaje do dyspozycji. tel. Bliskość Jeziora Wysockiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Glincz,pomorskie

890 000 zł268 m² 3 320,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Budynek usługowy z częścią magazynową i mieszkalną, utwardzony parking, położony w Glinczu, wjazd bezpośrednio z ulicy Akacjowej. Działka oznaczona jako Ba- tereny przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

783 000 zł94 m² 8 329,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'kamilaz273_187' z ceną: 583 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

410 988 zł35 m² 11 580,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w przytulnym, dwupokojowym mieszkaniu z balkonem i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 918 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kamień,pomorskie

336 000 zł800 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | widok na jezioro | 1 linia brzegowa I zielona okolica | kamień Na sprzedaż działka budowlana nad malowniczym jeziorem Kamień, przy ulicy Jagodowej, o powierzchni 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żukowo

Żukowo,pomorskie

1 022 000 zł103 m² 9 922,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'anthonyajr03wb_520' z ceną: 662 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnii 44 m2 w Gdańsku, jasień. Dzień otwarty - wtorek 05.08.2025 Mieszkanie na 3 piętrze na zamkniętym osiedlu, składa się z: Salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

680 850 zł71 m² 9 541,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, funkcjonalny, ustawny, nowy lokal o powierzchni 71,36 m2. Mieszkanie posiada poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji na 36m2.