dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 841 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berberysowa

Gdynia,pomorskie

2 000 zł46 m² 43,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Pustkach Cisowskich! Tylko najem okazjonalny! Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34 m2, położone na 4 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

681 136 zł43 m² 15 665,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45m2, usytuowanego w samym sercu Gdańska - Wrzeszcz górny. Ta luksusowa nieruchomość wyróżnia się nie tylko doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Nowy Tuchom,pomorskie

729 000 zł70 m² 10 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej w Nowym Tuchomiu gotowy do zamieszkania, z dużą wiatą i ogrodem! Szukasz komfortowego, w pełni umeblowanego domu w spokojnej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 2-pokojowe gdańsk przymoże małe ul.LĘBORSKA MIESZKANIE: 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Lęborskiej o powierzchnii 36 m2 z ogrodem i miejscem postojowym W hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 999 999 zł244 m² 12 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Siemianice,pomorskie

2 399 000 zł315 m² 7 615,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, położonego na osiedlu domów jednorodzinnych w wśród terenów zielonych, zapewniającym ciszę i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kasztanowa

Chojniczki,pomorskie

1 393 000 zł5 572 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości działki o imponującej powierzchni 5572m2, położonej na granicy dwóch urokliwych miejscowości: charzyków i Chojniczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grota-Roweckiego

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł36 m² 17 403,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? - ta oferta jest dla Ciebie. Ten elegancki apartament typu kawalerka łączy wysoki standard wykończenia z bliskością centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Chojnice,pomorskie

289 000 zł47 m² 6 109,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku w Chojnicach. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Bojano,pomorskie

1 035 210 zł3 137 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki przemysłowo-usługowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bojano, z bezpośrednim dostępem do trasy ekspresowej S6! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

778 000 zł61 m² 12 768,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Twoje Marzenie o Domu nad Morzem: ekskluzywne Bliźniaki w Rozewiu! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł65 m² 11 369,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, bardzo dobra komunikacja miejska: tramwaj odległości 2 min pieszo, skm 10 min pieszo. Prywatny parking za bramą. Lokalizacja Mieszkanie w Gdańskim Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

769 000 zł119 m² 6 477,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentuję Państwu dom o powierzchni 118,72 m , zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń gwarantuje, że każdy członek rodziny znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościerska

Gdańsk,pomorskie

972 000 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , położone na parterze w południowej części Gdańska. Lokal łączy w sobie wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Gdańsk,pomorskie

2 550 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oliwa | 2 km od Olivia Business Centre | 8 min do Parku Oliwskiego | Przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym 100 m Mieszkanie znajduję się w Gdańsku przy ulicy Karpackiej, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, dzielnica Łostowice (osiedle 4 Pory Roku) Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł57 m² 10 418,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz idealnego mieszkania, który zachwyci Cię nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdańsku ul. Konrada Guderskiego. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł50 m² 12 746,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej i rozwiniętej dzielnicy Ujeścisko. Nowoczesne osiedle zapewnia zarówno bliskość infrastruktury jak i spokój zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Władysławowo,pomorskie

462 000 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokojowe mieszkanie zaledwie 300 m od morza - dostępne od zaraz! Marzysz o własnym miejscu nad polskim morzem? Mam coś dla Ciebie. Na pierwszym piętrze w cztero piętrowym bloku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

580 378 zł51 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wygoda w zasięgu ręki! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego osiedla w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

499 000 zł71 m² 7 057,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne mieszkanie w malowniczej Rokitnicy, położonej między Gdańskiem a Pruszczem Gdańskim. Idealna oferta dla osób poszukujących spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

7 500 000 zł748 m² 10 026,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną ,komercyjną w ścisłym centrum miasta Krynica Morska. Działka usługowa ( pzp , możliwości zabudowy tymczasowej handlowej ) o powierzchni 748 m2 z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

605 000 zł71 m² 8 521,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne | słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | osiedle fenikowskiego | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Wejherowa, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²1 200 m² 29 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem Hala magazynowa 1200 m z placem około 500 m2 rok budowy 2015, hala ma wymiary 60 m x 20 m i wysokość w świetle 5,61 (okap), w kaletnicy 6,97 m, hala posiada bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Spacerowa

Koszwały,pomorskie

326 000 zł522 m² 624,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 522 m2 i mieszkanie o powierzchni 40,80 m2 w miejscowości Koszwały, gmina Cedry Wielkie, działka: powierzchnia 522 m2, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł36 m² 24 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Aura 40 w centrum Gdańska Lokalizacja: ul. Wałowa, gdańsk inwestycja Aura 40 Nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Brudzewo,pomorskie

750 000 zł103 m² 6 796,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'renia Z290_97' z ceną: 590 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

583 000 zł47 m² 12 486,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się w niepowtarzalny nadmorski klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

182 390 zł1 586 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki budowlane, czarnówko: -1586 m (182 390 zł) -1645 m (189 175 zł) Na sprzedaż działki budowlane, położone w miejscowości Czarnówko, zaledwie 7 km od Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczynowa

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najem na 12 miesięcy - od 1 czerwca! Lokal przeznaczony wyłącznie dla osób pracujących, bez zwierząt. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Śliczne, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Koleczkowo,pomorskie

335 000 zł2 090 m² 160,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana we wsi kaszubskiej Koleczkowo gmina Szemud, powiat wejherowski. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się 2 km od drogi krajowej nr S6 łączącej Trójmiasto ze Słupskiem. Do Gdańska - 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł1 275 m² 439,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! atrakcyjna działka budowlana położona w Kiełpinie Górnym, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Miejsce łagodnie wzniesione, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł46 m² 12 562,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Agencja westate oferuje Państwu na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z praktycznymi rozwiązaniami. Mieszkanie znajduje się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Leśniewo,pomorskie

270 000 zł791 m² 341,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Leśniewo, powiat Pucki o powierzchni 791m2. Działka ogrodzona ze wszystkimi przyłączami , liczniki na działce. Dobry dojazd do Pucka, wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Łubiana,pomorskie

2 100 000 zł31 427 m² 81,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Kompleks działek budowlanych z Gotowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w Malowniczej Miejscowości Łubiana Lokalizacja: łubiana, kaszuby Powierzchnia: 31427m2 - Opis: zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rożankowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 265 000 zł72 m² 17 986,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Luksusowy apartament 3-pokojowy z 2 łazienkami, 250 m od plaży | Gdańsk Letnica, porto Powierzchnia: 72 m Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowy i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł39 m² 29 288,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Wyjątkowy apartament w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów. Apartament Apartament położony w nowoczesnym kompleksie budynków mieszkaniowo- usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

2 339 000 zł117 m² 19 991,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament Z widokiem na zieleń | 117 m | Gdynia - Mały Kack | Apartamenty na Polanie Przestrzeń, elegancja i cisza w sercu zielonej Gdyni. Na sprzedaż unikalny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł32 m² 13 094 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ul. Skarpowej w Gdańsku. Nieruchomość: mieszkanie jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Stan techniczny budynku jak i klatki schodowej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malownicza

Lisewiec,pomorskie

230 000 zł1 014 m² 226,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

|| Działka na sprzedaż - Lisewiec ul. Malownicza || gmina Kolbudy || powiat Gdański Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1014 m . Położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rozewie,pomorskie

778 000 zł61 m² 12 768,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²