dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 853 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 853 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Opolska

Rumia,pomorskie

255 000 zł28 m² 9 156,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka na sprzedaż - 28 m z balkonem | Rumia, woj. pomorskie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,85 m , położoną na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 50m2, położony przy ruchliwej ulicy, na parterze w dwupiętrowym budynku w Pruszczu Gdańskim. Ściany gładzone i malowane, na podłodze terakota i wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świechockiego

Gdańsk,pomorskie

603 000 zł63 m² 9 556,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne 3 pokoje w doskonałej lokalizacji Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Oruni Górnej. Pełna infrastruktura oraz doskonale skomunikowana lokalizacja z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Słupsk,pomorskie

899 000 zł91 m² 9 879,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Piękny dom szeregowy 4-pokojowy z garażem, ogródkiem i doskonałą lokalizacją (osiedle Hubalczyków)- dostępny od zaraz! dom: typ: dom szeregowy Powierzchnia: 107,52 m w tym garaż (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

835 000 zł42 m² 20 365,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Idealnie trafiłeś! atuty: nowe budownictwo z 2025 roku,Funkcjonalny układ,Słoneczne i przestronne,Stan deweloperski możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Gdynia,pomorskie

518 000 zł46 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Nowość tylko w biurze miocasa! Oferujemy na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej dzielnicy Mały Kack w Gdyni - zaledwie 3km od morza (plaża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

1 549 000 zł78 m² 19 757,70 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz przestronnego, dobrze skomunikowanego mieszkania blisko morza i terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty nieruchomości: możliwość wydzielenia czwartego pokoju idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | blisko morza | sopot kamienny potok I inwestycja I zielona okolica | gotowe do zamieszkania | Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceynowy

Bytów,pomorskie

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bytów ul. Ceynowy, to miejsce, w którym rytm miasta i codzienna wygoda łączą się w idealnych proporcjach. Jeśli szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł28 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy lokal położony na parterze w wyremontowanym wieżowcu zlokalizowanym w samym sercu gdańskiej Zaspy. Na mieszkanie o powierzchni 27,60 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

7 000 zł199 m² 35,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 199,27 m , położony przy ul. Guderskiego na prestiżowym i chronionym osiedlu Przystań (deweloper Ekolan). Dom dostępny od sierpnia. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje o pow: 59,5 m Opis nieruchomości: sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na II piętrze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Ku Ujściu

Gdańsk,pomorskie

1 000 zł55 000 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem utwardzony plac składowy o powierzchni 55 000 m.kw. Działka utwardzona płytami drogowymi, oświetlona. Częściowo ogrodzona możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliwińskiego

Pogórze,pomorskie

650 000 zł52 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

1 500 000 zł95 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w prestiżowej lokalizacji w centrum Gdyni, na ulicy Warszawskiej. Mieszkanie o powierzchni około 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 325 700 zł74 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Oferujemy pomoc w: - uzyskaniu finansowania - wykończeniu i aranżacji nieruchomości - zarządzaniu najmem Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

525 000 zł66 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie | 3 pokoje | piękna okolica | gdynia obłuże | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej części Gdyni, jaką jest Obłuże. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

832 000 zł53 m² 15 698,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52,8 m w sercu Gdańska Lokalizacja: śródmieście, gdańsk Piętro: parter Budynek: 10-piętrowy, po modernizacji Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł30 m² 24 777 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz nowoczesnej kawalerki W centrum gdańska? Świetnie trafiles! atuty: - piękny widok na zabytkowe budynki Gdańska - nowoczesny design - wysoki standard wykończenia z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raduńska

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł47 m² 20 255,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, mieszkanie na Dolnej Oruni - ul. Raduńska, gdańsk Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania po gruntownym remoncie, zlokalizowanego na Dolnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61m2 w Gdyni, obłuże Mieszkanie na 1 piętrze, w którego skład wchodzi: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jantar,pomorskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Jantar dom z pensjonatem | 200 m | 9 pokoi z łazienkami | 1 km od morza | 1 290 000 zł Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom z działającym biznesem noclegowym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zwierkowskiego

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł70 m² 10 342,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Twój azyl w Gdańsku - 3 pokoje, ogródek i kontakt z naturą w sercu Zakoniczyna. Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy w ogródku, popołudnia spędzane z bliskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł68 m² 14 691,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy w pełni wyposażony apartament w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk, jasień. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Chmielna Park, wyspa Spichrzów, gdańsk Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 46,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskich

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł33 m² 14 199,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Zaspa. Atuty: - przestronne i funkcjonalne wnętrze, idealne dla studenta, singla lub pary - Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

5 500 zł108 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się na II p. historycznej kamienicy zlokalizowanej u zbiegu Świętojańskiej i Skweru Kościuszki. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Hel

Hel,pomorskie

600 000 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46-metrowe mieszkanie - Hel, 5 min do plaży Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (jestem właścicielem), około 46 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie jest bardzo jasne, położone na 3 piętrze, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łęgowo,pomorskie

250 000 zł791 m² 316,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Łęgowie na końcu ulicy Zielone Wzgórze. Działka o numerze 1040 ma 830m2. Działka jest płaska i sucha. Działka uzbrojona w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Majkowskiego

Gdynia,pomorskie

6 500 zł160 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom, idealny dla rodziny. Położony w zielonej i spokojnej dzielnicy Gdynia Grabówek z doskonałą komunikacją w pobliżu przystanki skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdynia,pomorskie

589 000 zł53 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta tylko w Mio Casa! Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Chylonia Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Gdynia,pomorskie

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Trzy pokojowe mieszkanie o metrażu 59 m2 znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem. - osobnej kuchni. - dwóch pokoi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

925 000 zł57 m² 16 282,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz, - doskonała lokalizacja w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł68 m² 14 691,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna lokalizacja: położone w południowej części Gdańska, osiedle Kaskada Jasień jest idealnym miejscem do zamieszkania z dobrą komunikacją miejską i bardzo cichą okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamień

Kamień,pomorskie

440 000 zł2 002 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki nieopodal Trójmiasta? Świetnie trafiłeś! Prezentuję Państwu piękną działkę w bardzo dobrej lokalizacji- kamień. Wspaniałe miejsce otoczone lasami, malownicze krajobrazy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Gdynia,pomorskie

3 150 zł58 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone w samym centrum Gdyni. Lokal mimo świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 4 piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Blisko komunikacji miejskiej. Wysoki standard. W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jabłoniowa

Łapino Kartuskie,pomorskie

299 000 zł11 700 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna w miejscowości Łapino Kartuskie, gmina Żukowo, powiat kartuski - to malownicza miejscowość coraz chętniej wybierana na budowę rodzinnego domu ze względu na ciszę, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Słoneczna Morena przy ul. Hausbrandta. Podpisz umowę (do soboty 28.06), A OTRZYMASZ 500 ZŁ RABATU NA PIERWSZY CZYNSZ. Kogo szukamy? Spokojnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deotymy

Słupsk,pomorskie

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3