dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 846 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

399 999 zł42 m² 9 526,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonale skomunikowana okolica pozwala na dojazd do Wejherowa, redy, rumi oraz Trójmiasta. Bolszewo to duża, rozwijająca się miejscowość, która ciągle się rozbudowuje. W takiej cenie, trudno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

650 000 zł48 m² 13 505,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z ogrodem - Pogórze, osiedle Morskie Lokalizacja: kameralne Osiedle Morskie - tylko 8 km od centrum Gdyni, 6 km od morza Blisko znanych plaż: rewa, mechelinki, babie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga! Na dzień otwarty obowiązują zapisy. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę - telefonicznie lub e-mailowo. Cena 515 000 pln do końca czerwca! Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Gdynia,pomorskie

2 600 000 zł100 m² 25 927,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Barkoczyńska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł2 272 m² 395,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Gdańsku Smęgorzynie - idealna pod dom jednorodzinny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 43/5 o powierzchni 2272 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł36 m² 12 810,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Lokal użytkowy Gdańsk, al. Grunwaldzka - Company House! Atuty nieruchomości: jasny, zadbany lokal biurowy gotowy do pracy od zaraz Prestiżowy budynek z recepcją, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala wybudowana w 2000r. Obiekt magazynowo -usługowy z częścią socjalno-biurową Hala: - posadzka terakota - wysokość 3m - ogrzewanie olejowe ( dmuchawa) - instalacja elektryczna trójfazowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Skarpie

Kolbudy,pomorskie

849 000 zł155 m² 5 477,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Kolbudy, gmina Kolbudy Dom o powierzchni 155 m2 został zbudowany w 1990 roku położony jest na działce 500m w osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

449 000 zł40 m² 11 301,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, mieszkanie z osobnym wejściem do budynku! W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotarbińskiego

Słupsk,pomorskie

557 700 zł72 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71.5 m, usytuowanego na komfortowym drugim piętrze. Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 550 000 zł185 m² 13 756,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:226 m²

Atuty: dzielnica Gdynia Redłowo jest niezwykle atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w pobliżu morza i plaży oraz licznych zielonych terenów rekreacyjnych. Rezerwat Kępa Redłowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

490 000 zł56 m² 8 715,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w sercu Kowal - komfort, którego szukasz! 490 000 zł | 56,22 m | 1. piętro | 3 pokoje Jeśli szukasz przestrzeni dla siebie i bliskich, miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł48 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania cesję fantastycznego mieszkania 2 pokojowego ze słoneczną, wschodnią ekspozycją i dużym, wygodnym rozkładem. Dzięki licznym przeszkleniom wnętrze jest pełne naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

| przestronne | słoneczne | 2 pokojowe mieszkanie | centrum | blisko park oraz dworzec skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w centrum Wejherowa, które charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Sopot,pomorskie

2 400 000 zł115 m² 20 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

W wyjątkowej, kameralnej kamienicy z 1903 roku, w spokojnej części Dolnego Sopotu, oddalonej od gwaru głównego deptaka Monte Cassino, znajduje się niezwykły 115-metrowy, czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

976 324 zł84 m² 11 599,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Okazja! Niecałe 11 600 zł/m2 w świetnej lokalizacji. Mieszkanie dwustronne z dwoma słonecznymi balkonami! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej i rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grabówko

Grabówko,pomorskie

600 000 zł99 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Osada grabówko II etap - Kameralna inwestycja całorocznych domów 150 metrów od jeziora na Kaszubach w miejscowości Grabówko (ostatnie dwa domy W sprzedaży) 630000zł dla domu z balią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

350 zł10 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w samym sercu Śródmieścia przy ul. Abrahama. Ścisłe centrum miasta pozwala mieszkańcom i użytkownikom cieszyć się bliskością morza, rozległej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł31 m² 17 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż urokliwe mieszkanie na dzielnicy Chełm na nowoczesnym osiedlu Havlove. To doskonała propozycja zarówno dla studentów, jak i jako inwestycja z myślą o wynajmie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Gdynia,pomorskie

479 000 zł57 m² 8 374,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta tylko W mio casa! Przestronne mieszkanie 57,2 m wśród zieleni - Gdynia Pogórze Górne Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł58 m² 13 730,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, przestronne, w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w stylowym, kameralnym budynku (z windą) wybudowanym przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! nowy, pięknie wykończony I W pełni wyposażony lokal - kawiarnia Z bawialnią. Odstępne 140.000zł. Cena obejmuje całkowite wykończenie i wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

3 503 000 zł3 503 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka usługowa, położona w Gdańsku przy granicy Trakt św. Wojciecha-Lipce-Pruszcz Gdański, z przeznaczeniem terenu: usługowy np krematorium. Lokalizacja: do centrum Gdańska ok.5 km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maczka

Kościerzyna,pomorskie

595 000 zł130 m² 4 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom bliźniak - Kościerzyna Dom gotowy do wydania. Spędź święta Bożego Narodzenia w nowym domu. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych, do żłobka/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł56 m² 50,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego (12 m-cy +). Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

574 890 zł44 m² 12 971,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji - granica Moreny i Jasienia Metraż: 41,19 m Piętro: 0 Odbiór: czerwiec 2025 Stan: deweloperski Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

219 000 €69 m² 3 173,91 €/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gdańsk,pomorskie

125 000 €56 m² 2 232,14 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

790 000 zł73 m² 10 821,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , znajdujące się w doskonałej lokalizacji w Rumi Janowie, przy ul. Dębogórskiej 82. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Gdynia,pomorskie

2 400 zł27 m² 89,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu od 1 lipca! Przedmiotem oferty jest wynajem przytulnej kawalerki położonej w pasie nadmorskim w Gdyni. Osiedle tuż przy Gdyńskim bulwarze. Duży pokój z sofą, stołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konna

Otomin,pomorskie

64,29 zł/m²140 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 140 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze nowego budynku w Otominie, przy ul. Konnej. Lokal jest świeżo odświeżony, co sprawia, że ?jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w super lokalizacji w Witawie. Bardzo szeroka infrastruktura handlowa, usługowa, komunikacyjna oraz edukacyjna. Wolne od zaraz! W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

857 847 zł61 m² 14 063,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis mieszkania: zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2, które łączy funkcjonalność, przestronność i wysoką jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Gdynia,pomorskie

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem z opcją zakupu. Mieszkanie przeznaczone na sprzedaż , gwarantowany najem na 6 m-cy. po tym terminie będzie możliwość przedłużenia umowy w zależności od warunków transakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cegielniana

Rumia,pomorskie

689 000 zł67 m² 10 329,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowość tylko w miocasa Nieruchomości Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w Rumi przy ul. Cegielnianej. Nieruchomość znajduje się na parterze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Gdynia,pomorskie

1 346 000 zł104 m² 12 991 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Wiczlino Ogród zbudowane przez znanego i cenionego Trójmiejskiego Developera Hossa. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Kościelnica

Nowa Kościelnica,pomorskie

199 000 zł1 300 m² 153,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 1300m2 w urokliwej miejscowości Nowa Kościelnica to idealna propozycja dla osób pragnących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie tracąc przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 381 176 zł92 m² 26 003,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum | Wspaniałe widoki ***** informacje O nieruchomości /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czereśniowa

Rumia,pomorskie

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe 3-pokojowe mieszkanie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Rumi przy ulicy Czereśniowej. W okolicy mieści się pełne zaplecze handlowo-usługowe: szkoły, banki, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

655 000 zł53 m² 12 335,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie znajdującą się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Stogi. Nieruchomość znajduje się w bloku o niskiej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Słupsk,pomorskie

320 000 zł44 m² 7 326,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,68 m2 plus duża piwnica 17,27m2 razem (60,95m2). Proponujemy mieszkanie po remoncie usytuowane w kamienicy położonej w dobrej lokalizacji w Słupsku przy.