dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 846 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 846 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słupsk,pomorskie

309 000 zł50 m² 6 236,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy na sprzedaż odnowione trzy pokojowe mieszkanie z ogrodem mieszczące się na ulicy Stanisława Staszica w Słupsku, w samym centrum. Mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczny 2 pokojowy apartament z garderobą - świeżo wykończony - niezamieszkały z hala garażową i duża komórką lokatorską w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł1 007 m² 684,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu wolnostojącego lub bliźniaka w dzielnicy Kiełpino Górne w Gdańsku, 9 km od Centrum. Posadowiona przy ślepej ulicy, blisko lasu i strumyka, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

605 500 zł59 m² 10 245 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sobieskiego

Rumia,pomorskie

1 500 000 zł1 450 m² 1 034,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki usługowe w Rumi z funkcją mieszkalną Działki o łącznej pow. 1450 m2 znajdują się przy drodze krajowej nr 6 Rumia -gdynia w pierwszej lini zabudowy. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulną kawalerkę o pow. 34 m , położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Sopot Brodwino przy ul. Oskara Kolberga 19 - idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania słoneczny, przestronny apartament 2- pokojowy zlokalizowany na 4. piętrze w nowo oddanym apartamentowcu zlokalizowanym w gdańskiej Letnicy. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reskowo

Reskowo,pomorskie

159 000 zł994 m² 159,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka potożona w samym sercu kaszubskiej przyrody, pośród lasów, jezior. Z bardzo dobrym dojazdem i pięknym widokiem. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Reskowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Złotowo

Złotowo,pomorskie

189 000 zł53 m² 3 586 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe na wsi w miejscowości Złotowo- koło Starego Pola. Lokal o powierzchni 53 m2, usytuowany na 1/ ostatnim piętrze w bloku. W klatce mieszkają tylko 4 rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Gdańsk,pomorskie

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego apartamentu o powierzchni 60m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żukowska

Gdańsk,pomorskie

1 269 000 zł155 m² 8 176,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej na Gdańskich Kokoszkach w cichej i zielonej okolicy *** atuty *** - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 642 528 zł136 m² 12 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży oferujemy 2-kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji deweloperskiej na Morenie. Nowy etap sprzedaży! Planowany termin odbioru - II kwartał 2025r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

697 000 zł29 m² 24 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania stylową kawalerkę położoną w centrum miasta Gdańsk! Nieruchomość wykończona pod klucz i dostępna od zaraz! Idealna dla osób ceniących komfort, nowoczesne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajdujące się w samym centrum nadmorskiej dzielnicy Przymorze, świetnie skomunikowane, tuż obok bloku znajdują się przystanki autobusowe, a nieopodal przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

435 000 zł54 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań Gotowe do odbioru kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Wiosenna

Karwia,pomorskie

2 300 000 zł280 m² 8 214 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja - Karwia, województwo pomorskie. Powierzchnia użytkowa - 500 m . Opis nieruchomości: przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - działający pensjonat w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Struga

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Możliwość wynajmu długoterminowego [minimum 12 mcy +]. Dla singla lub pary. Bez zwierząt. Bez dzieci. Propozycja skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

448 200 zł35 m² 12 762 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy ofertę kameralnej i prestiżowej nadmorskiej inwestycji deweloperskiejogródki od 28 m2 aż do 131 m2! Spacerem nad Bałtyk Inwestycja jest zlokalizowana w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

3 800 zł84 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Śródmieście to serce Gdyni, dzielnica położona nad samym morzem. Ulica Bema graniczy z Kamienną Górą. W pobliżu znajduje się Urząd Miasta, teatr Miejski, to równoległa ulica do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Będargowo,pomorskie

660 000 zł70 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom energooszczędny. Panele fotowoltaiczne 5,5kw. Klimatyzacja z funkcją grzania. Ziemianka 8m2. Idealna na przetwory. Garaż wolnostojący 7x8. Pośredniką podziękuję. Gdynia 35km. Trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Puck,pomorskie

520 000 zł41 m² 12 720,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

| blisko plaży | 1 pokój | częściowo umeblowane | puck | Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Nowy świat w Pucku. W mieszkaniu były wymieniane okna, drzwi, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

853 770 zł45 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość w Gdańsku o powierzchni 44,70m2 W pobliżu znajdują się tereny zielone oraz bogata oferta placówek edukacyjnych, lokali usługowych oraz opieki medycznej. Cała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem do wynajęcia w apartamentowcu altus w Gdyni Redłowie. Nieruchomość o pow. 47m2 składająca się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tczew

Tczew,pomorskie

421 000 zł55 m² 7 702,16 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bażantowa

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoje marzenie. Twój dom. Twój spokój. Lokalizacja: gdańsk, ul. Bażantowa Osiedle Wróbla Staw (drugi etap) Ciche, kameralne osiedle z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowa

Gdańsk,pomorskie

629 670 zł45 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje | oddzielna kuchnia | możliwość różnych aranżacji Szukasz mieszkania, które pracuje na Ciebie? A może przestrzeni, którą dostosujesz do własnych potrzeb? Mam coś, co naprawdę warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagowska

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z widokiem na morze 80 m , Gdańsk Kiełpino Górne Na sprzedaż mieszkanie w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 80 m , usytuowane w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

4 300 zł67 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku na osiedlu Przymorze, ulica Olsztyńska Bliskość do mola w Brzeźnie. W pobliżu zaplecze handlowo-usługowe. Nowoczesne budownictwo z 2012 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

960 000 zł51 m² 18 651,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć 23% vat. Lokalizacja: prestiżowa inwestycja atal Baltica Towers powstała w wyjątkowej części Gdańska, w Brzeźnie, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży przytulne, kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego i obc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrzosowa

Otomin,pomorskie

650 000 zł691 m² 940,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana objęta planem miejscowym położona w odległości 250m od jeziora Otomińskiego w miejscowości Otomin. Nieruchomość jest niezabudowana i posiada powierzchnię 691m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiosenna

Kościerzyna,pomorskie

692 000 zł80 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Nowoczesny bliźniak w Kościerzynie komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja. Lokalizacja: ul. Wiosenna, kościerzyna Gotowy do odbioru: II kwartał 2025 r. Jeśli szukasz funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Władysławowo,pomorskie

590 000 zł54 m² 10 915,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | wyposażone | władysławowo| hala garażowa | balkon | 2-pokojowe mieszkanie we Władysławowie - ul. Siedleckiego Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

672 000 zł80 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:213 m²

Osiedle 4 pory roku! Przedsprzedaż wystartowała! Dom w cenie mieszkania? To możliwe! Nowoczesne domy szeregowe odbiór w II kwartał 2025 roku! Tylko 12 domów w sprzedaży! Czas działa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł130 m² 6 403,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom z ogrodem, garażem i tarasem - komfortowa przestrzeń blisko Trójmiasta Lokalizacja: m.Juszkowo Powierzchnia: 129,62 mkw Pokoje: 4 Ogródek: 250 m2 Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wynajem długoterminowy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Nowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 znajduje się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Kiełpino,pomorskie

720 000 zł124 m² 5 802,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom z dużym ogrodem i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Powierzchnia użytkowa: 124,09 m Powierzchnia ogrodu: 500 m Liczba pokoi: 4 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, idealnie usytuowaną ze wschodnią wystawą okien. Dzięki temu codziennie można podziwiać piękne wschody słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przytulne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych lokalizacji Sopotu; atuty - Świetna lokalizacja wśród zieleni w Sopocie na ulicy 23 Marca; - bliskość lasu, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

385 000 zł31 m² 12 548,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja, od ceny Z ogłoszenia dodatkowy rabat 12%! Mieszkanie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 30,66 m . Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 350 000 zł49 m² 27 551 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny Gdynia centrum przy plaży i marinie. Inwestuj w nieruchomości premium i zarabiaj nawet 12 14% rocznie! kupujący nie płaci podatku 2% pcc oraz żadnej prowizji.