dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majkowskiego

Gdynia,pomorskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępność do końca czerwca! Do wynajęcia 3-pok. apartament o powierzchni 50m2 z dwoma tarasami. Apartament znajduje się na 1-piętrze w budynku położonym na wzgórzu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. W lokalu wymieniono wszystkie instalacje. Położono nowe tynki, podłogi. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 756 000 zł70 m² 25 146,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na Ul. Angielska Grobla. Mieszkanie o łącznej powierzchni 69,83 mkw zostało zaaranżowane jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna Brama

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie, po generalnym remoncie w kamienicy w centrum Gdańska. Mieszkanie ma wymienione wszystkie instalacje: hydraulika, C.O., elektryka, gaz oraz nowe okna PCV, nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, klimatyzacją i miejscem postojowym - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal z witryną na pierwszym piętrze.- bardzo duży ruch pieszy i samochodowy < Możliwość wynajmu jednego pomieszczenia/stanowiska fryzjerskiego/stanowiska do manicure! Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

400 000 zł40 m² 9 957,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Luzino,pomorskie

32,35 zł/m²170 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal o łącznej powierzchni ok. 170 m2, z którego zostało wydzielone 6 pomieszczeń. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku w pobliżu Trasy Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

415 000 zł40 m² 10 331 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

467 064 zł46 m² 10 044,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - inwestycja Antares, pruszcz Gdański Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

595 749 zł54 m² 11 032,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Nowa Dąbrowa, gdynia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Kupca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabi Kruk

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł49 m² 16 239,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nie pobiera wynagrodzenia od klienta Kupującego! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Żabi Kruk w Gdańsku na dzielnicy Stare Przedmieście. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

729 000 zł52 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Morskim z widokiem na morze! Przedstawiamy słoneczne i funkcjonalne mieszkanie, położone na II piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowne mieszkanie zarówno w pobliżu środków komunikacji miejskiej, sklepów, szkół, lasu i ścieżek spacerowych. Wielkomiejski hałas jest oddalony, a cisza wływa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

13 000 000 zł903 m² 14 396,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana nieruchomość to świetnie zlokalizowany Pensjonat - w samym sercu nadmorskiego kurortu, 5 minut od Dworca kolejowego, 300 metrów od słynnej sopockiej promenady ul. Bohaterów Monte Cassino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta na wynajem, mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni 5 min do plaży. Mieszkanie na wakcje! od czerwca do połowy września! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Abrahama,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 069 410 zł58 m² 18 349,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum ***** informacje O nieruchomości / standard: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Pruszcz Gdański,pomorskie

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja!. Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w centrum Pruszcza Gdańskiego ul. Tysiąclecia 4 o powierzchni 42,42m2. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rokitnica,pomorskie

990 000 zł126 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w Rokitinicy na pograniczu z Pruszczem Gdańskim. Oferujemy na sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosłowa

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł27 m² 18 962,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu nr A4. Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji! lokale na 8% vat! Lokalizacja - wschodnia część Wyspy Sobieszewskiej, to idealna lokalizacja dla pasjonatów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł103 m² 12 135,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy, położonej w sercu Wrzeszcza. Mieszkanie z wysokimi sufitami (3.05m) to prawdziwa perełka dla miłośników klasycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

660 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie 51 m 4 pokoje, ul. Kartuska 57, gdańsk Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego o powierzchni 51 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na 2 piętrze. Jego powierzchnia wynosi 72m2, które składają się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - łazienki, - balkonu - garderoby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

470 000 zł48 m² 9 818,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

888 000 zł71 m² 12 503,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Nowoczesne Domy 71,02 m2 z Prywatnym Ogrodem. Zamieszkaj tam, gdzie kończy się ląd, a zaczyna bezkres Bałtyku! stan deweloperski. Gotowy do wydania! Bezpośrednio od dewelopera 0% pcc! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rozewie,pomorskie

888 000 zł71 m² 12 503,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Nowoczesne Domy z Prywatnym Ogrodem w Rozewiu! Zamieszkaj tam, gdzie kończy się ląd, a zaczyna bezkres Bałtyku! stan deweloperski. Gotowe do odbioru! Bezpośrednio od dewelopera 0% pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem urządzone mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na granicy Pruszcza Gdańskiego i Rotmanki, przy ul. Zaczarowanej. Nowoczesne osiedle " Trzeci Wymiar", na którym zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy unikatowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim w inwestycji Nowa Letnica. Apartament: zlokalizowany jest na 4. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Malbork,pomorskie

395 000 zł52 m² 7 588,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta Przestronne dwupokojowe mieszkanie z dodatkowym gabinetem w Malborku przy ulicy Wybickiego idealne dla rodziny lub pary! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

1 059 000 zł68 m² 15 596,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż stylowo wykończonego mieszkania na osiedlu pełnym zieleni, położonym w wygodnej do życia dzielnicy Gdańsk - Morena. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Gdynia,pomorskie

690 233 zł58 m² 11 999,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Świetna lokalizacja. Przemyślana architektura. Spokojna przyszłość. Nie masz czasu, by czytać wszystko do końca? Zapamiętaj tylko: 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania od 39 do 74 m Balkony lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

55,95 zł/m²63 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal mieszkalny o powierzchni 62,56m2 w świetnej lokalizacji! Blisko szkoła, przedszkole, lidl, biedronka, żabka, pepco, piekarnia, rossmann. Obecnie lokal podnajmowany na szkołę językową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Gdynia,pomorskie

2 285 000 zł290 m² 7 879,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Atuty: przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w zacisznej lokalizacji, tuż obok lasu. Dobrze nasłoneczniona działka. Duży garaż. Dla kogo Dla dużej rodziny, dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Gdańsk,pomorskie

93,02 zł/m²86 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu gastronomicznego - gdańsk, ul. Starowiejska Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony i umeblowany lokal gastronomiczny, położony w doskonałej lokalizacji w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ku Słońcu

Siemianice,pomorskie

489 000 zł48 m² 10 196 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż 80,96 m , Siemianice, ul. Ku Słońcu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 80,96 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

5 500 zł108 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się na II p. historycznej kamienicy zlokalizowanej u zbiegu Świętojańskiej i Skweru Kościuszki. Na metraż.