dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

5 841 680 zł112 m² 52 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Apartament Premium w Centrum Sopotu. Wyjątkowy apartament z tarasem na dachu, z którego podziwiać można panoramę Sopotu i widok na morze. Tu życie płynie swoim tempem. Atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: - mieszkanie jasne i słoneczne - w pełni wyposażone - winda - pełna baza handlowo - usługowa - blisko przystanek autobusowym i tramwajowy lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament o powierzchni 55 mkw w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Gdyni - inwestycji Portova Invest Komfortu, zlokalizowanej u zbiegu ulic Węglowej, wendy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł39 m² 14 589,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| 2 pokoje | nowe budownictwo | winda | balkon | orunia górna | Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Orunia Górna Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

3 999 zł55 m² 72,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Czarny Młyn,pomorskie

260 000 zł780 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! | działka budowlana | blisko jastrzębiej góry | las | inwestycja | ogrodzona | czarny młyn | Czarny Młyn- osada kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, przytulne mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się na czwartym pietrze bloku. Niedaleko bardzo szeroka infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

4 278 500 zł86 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Premium apartament w sercu Sopotu Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony luksusowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Malbork

Malbork,pomorskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

To twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy Na sprzedaż mamy piękny ceglany dom z dużym garażem, pomieszczeniem gospodarczym i działką Zlokalizowany w urokliwej wsi Dąbrowa gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Rumia,pomorskie

620 000 zł98 m² 6 331,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:593 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w rumi przy ul. Kopernika. Dom bliźniak z 3 kondygnacjami oraz balkonem. Wyżej wymieniony dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domatowo

Domatowo,pomorskie

239 000 zł1 016 m² 235,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1016 m2! Udogodnienia: działka posiada gotowy projekt zabudowy bliźniaczej - dwa budynki dwu-lokalowe, czyli 4 oddzielne mieszkania wraz z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Klonowa

Dobrzewino,pomorskie

559 000 zł1 659 m² 336,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana oferta, to działka budowlana, o powierzchni 1650 m2 położona na terenie określonym przez mpzp jako obszar zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej. Usytuowana w malowniczym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniewo

Czerniewo,pomorskie

200 000 zł1 475 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż malownicza działka w wyjątkowo urokliwym miejscu pod Twój wymarzony dom. Lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury, świeże powietrze oraz styl slow life. Czerniewo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami przy Alei Niepodległości w Sopocie. Lokalizacja i budynek: mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratowych w Sopocie. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w Kowalach gmina Kolbudy lokalizacja : Kowale stanowi jedną z dynamicznie rozwijających się części Gdańska, trójmiasta doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł125 m² 15 881,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gdynia wzgórze bernadowo osiedle millenium Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament na zamkniętym osiedlu z basenem "millenium" w Gdyni Wzgórze Bernadowo. Osiedle Millenium to zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł32 m² 21 060,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: gdańsk Zaspa ul. Pilotów 21 blok z 2024 roku mieszkanie: kawalerka 32,05m2, w tym: kuchnia 6,4m2 łazienka 4,5m2 pokój 21,15m2 dodatkowe informacje: komórka lokatorska dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

538 575 zł25 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Dochodowe mieszkanie inwestycyjne nad Motławą. Przedstawiam ofertę mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie budynków Nadmotławie Estate, w spokojniejszej i wciąż rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

89,22 zł/m²111 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal idealny na gastronomię przy Motławie. Wiosenna promocja- 4 miesiące wakacji czynszowych przy podpisaniu umowy najmu do końca kwietnia 2025 r.! Prezentuję ofertę lokalu usługowo - handlowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

565 000 zł56 m² 10 024,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w Rumi - komfort, spokój i świetna lokalizacja Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 56,36 m , położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lidzka

Gdynia,pomorskie

600 000 zł307 m² 1 954,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

:na skróty: na sprzedaż działka mieszkaniowa- mały Kack :dla kogo?: zarówno dla osoby prywatnej jak i dla inwestora : lokalizacja: - nieruchomość mieści się przy ulicy Lidzkiej 4 w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Gdynia,pomorskie

2 200 zł38 m² 57,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu nieruchomość do najmu o powietrzni 38,10 m2, składającą się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

655 000 zł53 m² 12 335,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie znajdującą się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Stogi. Nieruchomość znajduje się w bloku o niskiej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

665 000 zł53 m² 12 551,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w naszej ofercie! Zachodnia ekspozycja! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury i pięknej przyrody. Zobaczcie ten wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

959 000 zł81 m² 11 795,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Królewskie Wzgórze - Dzielnica Piecki - Migowo Lokal o powierzchni całkowitej 81,30m2, znajduje się na zamkniętym osiedlu Królewskie Wzgórze, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 199 999 zł81 m² 14 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta przedstawia lokal użytkowy w samym centrum Sopotu, który ma wiele zalet zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i praktycznym. Atuty nieruchomości: - **lokalizacja:** Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeldzino

Jeldzino,pomorskie

290 000 zł1 709 m² 169,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w Jeldzinie. Lokalizacja: miejscowość Jeldzino położone jest w województwie pomorskim w gminie Krokowa. Działka znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

1 720 000 zł96 m² 17 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty: wykończone, czteropokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone licznymi atrakcjami miasta i bogatą zielenią parkową. Miejsce cenione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene

Gdańsk,pomorskie

599 999 zł51 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 90-tych. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

780 000 zł63 m² 12 365 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Pogórze, z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską, zyskało sobie ogromną rzeszę zwolenników życia niedaleko centrum Gdyni, przy jednoczesnej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baczyńskiego

Pogórze,pomorskie

780 000 zł63 m² 12 365 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 033 184 zł67 m² 15 529,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty przy jaśkowym lesie Jaśkowa Dolina | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Wyjątkowe części rekreacyjne | Ostatnie lokale ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grobla III

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie na wynajem zlokalizowane w samym sercu Gdańska, przy ul. Grobla III. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność i życie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł42 m² 10 571,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety Nieruchomości: -Mieszkanie gotowe do wprowadzenia -świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska -mieszkanie przestronne jasne i ciepłe gotowe do wprowadzenia -budynek w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Gdańsk,pomorskie

388 000 zł37 m² 10 430,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zalety nieruchomości: -Świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska -mieszkanie przestronne jasne i ciepłe -budynek w bardzo dobrym stanie technicznym Nieruchomość: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przebendowskiego

Puck,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 241,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| blisko plaży | cicha okolica | 3 pokoje | umeblowane | puck | Na sprzedaż mieszkanie po remoncie przy ul. Przebendowskiego w Pucku. Lokal o powierzchni 57,1 m2 składa się z: - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 330 000 zł65 m² 20 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem. Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sopot,pomorskie

2 490 000 zł93 m² 26 774,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Stylowy apartament podzielony na 2 niezależne mieszkania na wynajem. Dobrze działający i rozpędzony biznes. Świetna, niepowtarzalna lokalizacja. Odnowiona kamienica. Apartament posiada duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

600 912 zł58 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta mieszkania w Gdańsku Osowej - idealne połączenie natury i miasta! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją mieszkania w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na wynajem Apartament 48 m2 znajduje się na 4 piętrze, dostęp nowoczesną windą. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Tczew,pomorskie

249 900 zł35 m² 7 069,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2 pokoje w Kamienicy w centrum Tczewa, blisko Bulwaru Nadwiślańskiego. Mieszkanie wyremontowane i umeblowane. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem.