dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 781 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 149 260 zł82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Dwustronne mieszkanie 82,09 m z balkonem - spacerem do parku oraz plaży w Brzeźnie! Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon 3 ustawne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie, położone w zielonej części Sopotu - Brodwino. Umowa najem okazjonalny. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Budynek z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w doskonałej lokalizacji w Gdańsku - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Liszta

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł57 m² 11 754,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem Gdańsk, suchanino, ul. Liszta 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jantarowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

581 803 zł39 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty nad morzem - Jastrzębia Góra **nowoczesna inwestycja w wyjątkowej lokalizacji** To prestiżowy kompleks położony w cichej, zachodniej części Jastrzębiej Góry, zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

434 000 zł35 m² 12 428,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2- pok mieszkanie z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

699 000 zł108 m² 6 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy dom wolnostojący w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej taniego w utrzymaniu domu z dużym ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

3 900 zł60 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament Art Deco Gdynia, centrum. Do wynajęcia 3-pokojowy apartamentu o powierzchni 60 m , położonego w prestiżowym budynku Art Deco w samym sercu Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Rumia,pomorskie

990 000 zł165 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Przedsprzedaż do 11.05! Oferta w przygotowaniu. Zapraszam do indywidualnej prezentacji pięknego domu o powierzchni 165 m2 + osobny lokal mieszkalny o powierzchni 43 m2 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

483 979 zł44 m² 10 999,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny- cena nie zawiera podatku vat 23% Bez pcc Idealne do dalszego wynajmu. Industrialne otoczenie dawnej Stoczni Gdańskiej z wysokim potencjałem wzrostu wartości nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

349 000 zł30 m² 11 457,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

U nas Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,46 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego z 2012 roku. Mieszkanie jasne z ekspozycją na wschód. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Lokal dla jednej lub dwóch dorosłych osób bez dzieci i zwierząt. Preferowani studenci. Lokalizacja: gdańsk Brzeźno, ul. Dunikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

940 000 zł54 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na osiedlu Albatross Towers Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,84 m2. Nieruchomość zlokalizowana na 2. piętrze, siedemnastopiętrowego budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jesionowa

Puck,pomorskie

180 000 zł24 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,6 m2 w miejscowości Celbowo, zaledwie kilka minut od Pucka. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze - w budynku nie ma windy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bronisławowo

Bronisławowo,pomorskie

570 000 zł125 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni 120 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m . Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

810 000 zł67 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas! | 3 pokoje | po generalnym remoncie | wyposażone | niski czynsz | gdynia grabówek | Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w Gdyni Grabówek przy ul. Komandorskiej. Powierzchnia: 66,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Gdańsk,pomorskie

1 399 000 zł72 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu City Park - Gdańsk Zaspa, ul. Jana Pawła II Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie 40 m + komórka lokatorska Mam przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia nowoczesne, całkowicie odnowione mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

810 000 zł43 m² 18 837,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Gdańsk Przymorze, osiedle mezzo Informacje o nieruchomości: *powierzchnia: 42,82 m *rok budowy: 2020 *piętro: 1 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Oliwie, przy Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość: dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie blisko Politechniki Gdańskiej, generalnie wyremontowane w 2015r. Ciepłe, dwustronne i słoneczne Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

8 000 zł76 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To przepiękne mieszkanie znajduje się na I piętrze ponad 100-letniej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu, jednej z najstarszych dzielnic Gdańska, wrzeszcza. Na powierzchnię 76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - Sopot Brodwino, ul. Kolberga Na wynajem komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

1 550 000 zł235 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Doskonała lokalizacja - Gdańsk, oliwa - ul. Lęborska 8. Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych oraz bliskości ścisłego Centrum Biznesowego Gdańska. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 w inwestycji Słoneczna Morena. Nieruchomość znajduje się przy ul. Stefana Hausbrandta, w doskonale skomunikowanej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Kowale,pomorskie

1 100 000 zł81 m² 13 580,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż oferuję uroczy dom o powierzchni 81 m , położony w spokojnej miejscowości Kowale przy ulicy Kwiatowej. Opis nieruchomości: powierzchnia działki: 850 m2 Powierzchnia domu: 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bądkowskiego

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł73 m² 11 728,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Agencja westate Gdańsk oferuje na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie na Gdańskim Suchaninie przy ul. Lecha Bądkowskiego. Mieszkanie posiadające wyjątkowy klimat i ogromny potencjał. Atuty oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Rumia,pomorskie

999 000 zł118 m² 8 496,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul. Dębowej w Rumi. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Opis nieruchomości: oferujemy przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

390 000 zł33 m² 11 786 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Komfortowa kawalerka z ogródkiem w prestiżowej inwestycji szumilas. Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,09 m , położona na parterze nowoczesnego budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Grzybowa

Kielno,pomorskie

758 000 zł3 047 m² 248,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nabycia rozległej działki budowlanej o imponującej powierzchni 3047 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Barłomino,pomorskie

380 000 zł210 m² 1 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym w miejscowości Barłomino przy ul. Szkolnej. Jest to projekt Archon - dom w serduszkach. Powierzchnia użytkowa - 211m2 Powierzchnia działki 1260m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł44 m² 13 542,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: ciechanowiczbiuro nieruchomość: mieszkanie dwupokojowe z wyjściem do jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czereśniowa

Rokitki,pomorskie

310 000 zł36 m² 8 539,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu Osiedle Kociewskie w miejscowości Rokitki, sąsiadującej z Tczewem. Inwestycja została przygotowana z myślą o rodzinach z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

660 000 zł7 700 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Przyjaźń, gmina Żukowo, zaledwie 10 km od Gdańska. Lokalizacja Miejscowość Przyjaźń to dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rębiechowo,pomorskie

299 000 zł1 022 m² 292,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Rębiechowo, gm. Żukowo. Lokalizacja Rębiechowo to wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

499 000 zł48 m² 10 443,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego mieszkania po generalnym remoncie w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w sercu dzielnicy Chylonia w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i świetnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 w Gdyni Śródmieście. *Cena do negocjacji* atuty: - miejsca parkingowe na terenie osiedla za szlabanem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

439 000 zł37 m² 11 995 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Ulica Kartuska w Gdyni znajduje się w samym centrum dzielnicy Chylonia. Jej strategiczne położenie sprawia, że mieszkańcy tego obszaru cieszą się łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

485 000 zł30 m² 15 901,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Super inwestycja na strzeżonym osiedlu Cadena Park w Gdyni. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 30,5 m2 mieszczące się na 1 piętrze Lokal mieści się przy ulicy Parkowej / Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Puck,pomorskie

599 000 zł90 m² 6 620,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej części Pucka, przy ul. Akacjowej. Lokal o dokładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 599 zł42 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie dla osób lubiących spokój i bliskość lasu i ścieżek pieszych i rowerowych i równocześnie kilka minut do dworca głównego pkp Gdynia. Dostępne.