dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 781 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

546 448 zł53 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze położone nowoczesnej inwestycji w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Kontakt - Cena netto-Bez podatku vat 23% Projekt skierowany do inwestorów, oraz osób pragnących zarabiać na wynajmie nieruchomości. Szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

3 900 zł60 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament Art Deco Gdynia, centrum Do wynajęcia 3-pokojowy apartamentu o powierzchni 60 m , położonego w prestiżowym budynku Art Deco w samym sercu Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Uawaga: mieszkanie nr 1 na Parterze! Idealne pod biuro lub salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne usługi! Okna od strony ulicy - możliwa reklama. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

2 100 000 zł80 m² 26 087 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atuty: - przestronny balkon z pięknym widokiem na zieloną okolicę i panoramę Przymorza - idealne miejsce na poranną kawę lub relaks po pracy. - zielone otoczenie z licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł58 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku przy ul. Płockiej 10 w inwestycji powstałej w 2015 roku, dwa Tarasy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

2 400 zł43 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, praktycznie nowe mieszkanie o powierzchni 42,83m w Rumi przy ul. Jeziornej. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Wejherowo,pomorskie

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy w świetnej lokalizacji - tuż przy wejherowskim rynku. Na sprzedaż, ale istnieje także możliwość wynajmu (3500 zł miesięcznie). Miejsce ma duży potencjał - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł37 m² 11 336 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc! Przedstawiamy Państwu Osiedle Pastelowe w Gdańsku - Łostowice. Inwestycja znajduje się przy zaprojektowanym przez Urząd Miasta zbiorniku wodnym, a szeroka forma rekreacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Główczyce

Główczyce,pomorskie

259 000 zł64 m² 4 034,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na pierwszym piętrze O powierzchni 64,20 M2 W miejscowości wielka wieś W otoczeniu lasu W pasie nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasztelańska

Ostrzyce,pomorskie

3 299 000 zł575 m² 5 737,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Oferujemy do sprzedaży prosperujący pensjonat - hotel w samym centrum Kaszub w miejscowości Ostrzyce, malowniczo położony, nad rzeką Radunia w bardzo bliskiej odległości od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Rzemieślnicza

Sopot,pomorskie

1 850 000 zł130 m² 14 230,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w pełni uzbrojona i zabudowana działka - 130m2 w prestiżowej, dobrze skomunikowanej lokalizacji w Sopocie, gdzie plan zagospodarowania przestrzennego zakłada możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł92 m² 21 583,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu zlokalizowanego w inwestycji "jelitkowski Dwór" , wzniesionej przez uznanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 460 000 zł86 m² 40 115,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu prawdziwą Perełkę w inwestycji Neptun Park. Apartament w pierwszej linii od morza o powierzchni 86m zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe w Gdyni, ul. Lubawska bez pcc cena: 599 000 zł W mieszkaniu znajdują się: 3 pokoje Oddzielna kuchnia Łazienka Balkon Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

984 000 zł68 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prezentujemy Państwu luksusowy w pełni wyposażony apartament w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk, jasień. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jaśminowa

Mieroszyno,pomorskie

230 000 zł902 m² 254,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Mieroszynie, ul. Jaśminowa Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 902 m2, położoną w malowniczej miejscowości Mieroszyno w powiecie puckim. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy mieszkanie zlokalizowane na ulicy Dachnowskiego w Gdyni. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024r. Budynek zabezpieczony domofonem. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Piłsudskiego

Rotmanka,pomorskie

989 000 zł89 m² 11 149,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, bardzo słoneczne mieszkanie usytuowane na I piętrze bloku przy ulicy Piłsudskiego na Rotmance. Miejsce świetnie skomunikowane z Trójmiastem, w najbliższej okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

994 500 zł78 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie stworzone z myślą o rodzinach - blisko szkoły, żłobki, przedszkola i zieleń! atuty: - idealne dla rodzin z dziećmi, - możliwość podziału na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Śliwkowa

Pierwoszyno,pomorskie

2 987 000 zł290 m² 10 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

2 domy na jednej działce, do zamieszkania dla siebie lub na wynajem Lokalizacja: pierwoszyno (gdynia), spokojna miejscowość około 5 min autem (3km) od północnych granic Gdyni. Położona nad zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł53 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu idealną nieruchomość inwestycyjną znajdującą się w samym sercu historycznego Gdańska! Nieruchomość 2-pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

299 300 zł26 m² 11 547,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarancja najniższej ceny- bez prowizji ,bez pcc Apartamenty inwestycyjne w Śródmieściu. Cena mieszkania nie zawiera podatku 23% vat. Idealne rozwiązanie na wynajem długo i krótkoterminowy Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 199,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,34 m znajdujące się na III piętrze kamienicy wybudowanej z cegły w latach 40-tych przy Ulicy Elizy Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rumia,pomorskie

850 000 zł120 m² 7 071,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż słoneczne przestronne mieszkanie z czterema balkonami położone na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym w Rumi przy ulicy Kosynierów na osiedlu Rumia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sędzickiego

Gdynia,pomorskie

9 800 000 zł351 m² 27 920,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:984 m²

Najbardziej prestiżowa I porządana lokalizacja W trójmieście - kamienna góra, 80M od plaży. Na sprzedaż prezentujemy Państwu najlepsze z najlepszych, a mianowicie Willa położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Lawendowa

Kosakowo,pomorskie

2 200 zł849 m² 2,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka do wydzierżawienia 849 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Kosakowie. Teren przemysłowy, dobrze skomunikowany, blisko przystanek autobusowy, prąd (siła), woda na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

599 500 zł49 m² 12 165,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycję Trimare w nadmorskiej miejscowości Sztutowo. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Gdańskiem, a Krynicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni Cisowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Gdynia,pomorskie

790 000 zł44 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu inwestycyjnego w samym Centrum Gdyni. Nieruchomość znajduje się w kamienicy zlokalizowanej w prestiżowej lokalizacji przy zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Nowość w miocasa! Przedstawiamy Państwu w pełni wyposażony dom o powierzchni 237,77 m , położony w urokliwej wsi Mrzezino. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

664 900 zł51 m² 13 158,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się apartamenty posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nałkowskiej

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł97 m² 5 144,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 97m2, zlokalizowany na Gdańskiej Morenie przy ulicy Zofii Nałkowskiej. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

370 434 zł26 m² 12 947,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami - Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: ciechanowiczbiuro Inwestycja położona w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

307 908 zł34 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu lokale mieszkalne w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzcińsk

Trzcińsk,pomorskie

257 720 zł3 032 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 3032 m , 3015 m i 5625 m w Trzcińsku. Główne atuty działki: powierzchnia: 3032 m , 3015 m i 5625 m Typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

482 890 zł58 m² 8 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Porto Bianco IV to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Rumii, łącząca w sobie elegancję, komfort i funkcjonalność. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

750 000 zł65 m² 11 586,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rumi przy ul. Kosynierów 126. Mieszkanie jest jedyne w swoim rodzaju - o tym w dalszej części opisu. Budynek i otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

629 900 zł69 m² 9 142,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska - Orunia Górna. W trzypiętrowym budynku znajdują się mieszkania posiadające tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w doskonałej lokalizacji na ul. Legionów w Gdyni Redłowie. Mieszkanie na 6 piętrze w bloku z ochroną. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł50 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na III p. ceglanego budynku położonego w samym sercu Gdańska, 10 min pieszo od gdańskiego Żurawia, jednego z najbardziej charakterystycznych punktów historycznych.