dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

1 648 710 zł45 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł31 m² 15 825,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz zadbanej kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - inwestycyjne, - świetna komunikacja, - bliskość terenów zielonych i plaży, - blisko Ergo Areny, - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł64 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty : - 800 m do piaszczystej plaży w Brzeźnie - nowe osiedle z dużymi perspektywami - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - 10 minut samochodem do Starówki - 10 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł43 m² 12 412,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja: miejsce wyjątkowe. Z jednej strony dobrze skomunikowane - pętla tramwajowa, autobusy jak i ścieżka rowerowa. Zapewniona w rozsądnej odległości pełna infrastruktura tj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Strzebielino

Strzebielino,pomorskie

590 000 zł98 m² 5 998,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Na sprzedaż dom W zabudowie szeregowej. Położony w pięknej miejscowości, przy spokojnej ulicy - ks. Ryszarda Rajskiego w Strzebielinie. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kartuska

Miszewo,pomorskie

349 000 zł1 441 m² 242,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Miszewie 1441 m2 działka jest uzbrojona (woda wodociąg, prąd - skrzynka na działce) i ogrodzona, o kształcie prawie idealnego prostokąta front ok 30m na ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przewóz

Przewóz,pomorskie

148 000 zł1 026 m² 144,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 190 metrów od jeziora Raduńskiego Przewóz gmina Chmielno Oferuję do sprzedaży pięknie położoną działkę w miejscowości Przewóz gmina Chmielno. Działka położona w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpińskiego

Gdynia,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Oksywiu! Przedmiotem wynajmu jest komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie usytuowane na II piętrze w III piętrowym budynku mieszkalnym z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

2 500 zł33 m² 76,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy Apartament w Nowej Inwestycji - Gdynia Grabówek Przedstawiam Państwu wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 32,70 m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: nowoczesny budynek z 2024 roku, widok na zieleń: mieszkanie z dużym balkonem i jasnymi wnętrzami Stan deweloperski: pełna swoboda aranżacji wnętrza lokalizacja: osiedle Szumilas to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Gdynia,pomorskie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 64 m2. Dwa osobne pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz duży balkon. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

511 280 zł35 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania? Nie płać - skorzystaj z pomocy eksperta Zakup mieszkania z rynku pierwotnego to ważna decyzja. Współpracując ze mną: nie ponosisz żadnych kosztów - za moją pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiejska

Gdynia,pomorskie

1 295 000 zł94 m² 13 741,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy, położonej przy ul. Starowiejskiej w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 94 metrów kwadratowych. Całość została przygotowana jako tzw. gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siemianice,pomorskie

499 000 zł68 m² 7 318,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie zarezerwowane do 30.11.2025 B.1.1 - Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie w samym centrum Siemianic o powierzchni 68,18 m , funkcjonalny układ, ogród 78,42 m z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

438 000 zł35 m² 12 546,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje na rozwijającym się osiedlu Z dobrym dojazdem do gdańska bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Sucharskiego

Wejherowo,pomorskie

30 000 zł550 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: jeśli poszukujesz wspaniałego miejsca do wypoczynku, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł56 m² 11 415,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie W biurze mio casa! Na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 56,50m2 znajdujące się na parterze 3- piętrowego budynku, wybudowane przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bohaterów Kaszubskich

Władysławowo,pomorskie

2 200 000 zł4 891 m² 449,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko morza, władysławowo Na sprzedaż działka o powierzchni 4891 m2, położona w malowniczej okolicy Władysławowa, w pobliżu ul. Bohaterów Kaszubskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Borzestowska Huta

Borzestowska Huta,pomorskie

77 000 zł995 m² 77,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję 4 działki budowlane z warunkami zabudowy w gm. Chmielno (borzestowska Huta) - umiejscowione na lekkim wzniesieniu, co gwarantuje przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł62 m² 10 905,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Ogłoszenie prywatne. Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż przestronne oraz bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu "habenda w Gdańsku. Niska, kameralna zabudowa wokół sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

20 zł/m²270 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magazyn: - powierzchnia: 270 m (magazyn z częścią socjalno-biurową). - teren: ogrodzony, zamykany, dojazd tir. - wysokość magazynu: maksymalnie 270 cm (znajduje się w przyziemiu). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

33 zł/m²31 m² 1 009 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 30,59m2 zlokalizowane na parterze w budynku parterowym przy Trakcie św. Wojciecha. Jasne, słoneczne pomieszczenie z dwoma przechodnimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

3 950 000 zł250 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o powierzchni 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - pachnące nowością! Lokalizacja: ul. Romera 3/25 Powierzchnia: 41 Piętro: 3 (blok zabezpieczony domofonem) Miejsce postojowe w hali garażowej Komórka lokatorska Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Filomatów

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł110 m² 11 727,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy dom w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych dzielnic Gdańska Wzgórze Mickiewicza. To urokliwe miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Modrzewiowa

Rumia,pomorskie

1 040 000 zł1 300 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rumii przy ul. Modrzewiowej - nr działki 50/4. Malownicza działka położona w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Starannie utrzymana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 850 zł66 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny Apartament 66m2 zlokalizowany na V piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialni * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w pełni wyposażone, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 317 000 zł71 m² 18 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Front Park Sadowa to luksusowe osiedle położone wzdłuż opływu Motławy, skąpane w parkowej zieleni i zaledwie 20 minut spacerem od Głównego Miasta, ul. Mariackiej i do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł48 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Cena obniżona do końca kwietnia. Ciche mieszkanie z panoramicznym widokiem na miasto, znajdujące się na IV piętrze budynku mieszkalnego w Gdańsku dzielnicy Jasień. Optymalnie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino, przy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża. 7 piętro, ok. 36 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Literacka

Żukowo,pomorskie

755 000 zł140 m² 5 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom dla rodziny, ale też duży potencjał inwestycyjny na prowadzenie biznesu. Żukowo jest dynamicznie rozwijającą się częścią Trójmiasta. Sąsiedztwo Kaszub, pięknych lasów i jezior to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 435 000 zł51 m² 27 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

A gdyby tak mieszkać nad morzem? Na pięknym osiedlu premium? Co powiesz na 2 pokojowe mieszkanie 700 m od plaży w Gdańsku? Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallenroda

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł47 m² 12 415,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz przy ul. Konrada Wallenroda. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

1 999 000 zł200 m² 9 998,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, blisko Trójmiasta? Ta oferta jest dla Ciebie! brak prowizji! Termin wydania do uzgodnienia. Banino, ul. Dąbrowa atuty: - dogodna lokalizacja sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł102 m² 14 624,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska - 4 niezależne lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w Gdańsku przy ulicy Mostek. Bliskość do Centrum Miasta, spacer na Wyspę Spichrzów zajmuje 10 minut. Skomunikowana okolica z komunikacją miejską. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

390 000 zł26 m² 14 902,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament 1 pokój z pełnym widokiem na rzeke Motławe 26,17 m2 ulokowany jest na 2 piętrze. Inwestycja jest zlokalizowana w pobliżu Mostu Siennickiego łączącego miasto z Wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kłosy

Kłosy,pomorskie

330 000 zł24 665 m² 13,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka, która została podzielona na 4 działki wraz z drogą wewnętrzną o powierzchni: 24 665 m2! Lokalizacja: - województwo: pomorskie - powiat: bytowski - jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem na wynajem Opis mieszkania Oferujemy na wynajem funkcjonalną i w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni 32 m . Mieszkanie jest jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

84 000 zł1 150 m² 73,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferujemy Państwu 3 działki budowlane położone w Łyśniewie w gm. Sierakowice! Zapraszam do obejrzenia filmu z nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

299 000 €73 m² 4 095,89 €/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowe apartamenty w Guardamar ^ Czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij