dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m2, znajdujące się w malowniczej i spokojnej części Gdyni - Dąbrowa. Lokalizacja jednocześnie zapewnia pełen dostęp do miejskiej infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Atuty: gdańsk Śródmieście ul Robotnicza, doskonała lokalizacja, przystanek tramwajowy w odległości 200 metrów od kamienicy. Mieszkanie po wymianie instalacji, remont przeprowadzony w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

2 299 000 zł73 m² 31 325,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji - Nowe Kolibki, gdynia Orłowo. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Władysławowo,pomorskie

28,89 zł/m²450 m² 12 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dzierżawy lokalu usługowego Lokalizacja: władysławowo, hryniewieckiego 17 Powierzchnia: 450 m2 Rodzaj lokalu: usługowy / Handlowo-usługowy / Biurowy Dostępność: od marca Opis lokalu: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

7 990 000 zł650 m² 12 292,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 366 m²

Szukasz domu wolnostojącego z dużą działką w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Polsce? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bardzo atrakcyjna lokalizacja - kilkadziesiąt metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 490 000 zł180 m² 24 944,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Szukacie domu wolnostojącego w Oliwie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu? Ta oferta jest dla Was idealna! atuty: - bezpośrednie sąsiedztwo lasu - budynek jest zadbany i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł85 m² 15 142,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Link do filmu: wyjątkowy, przestronny w pełni urządzony apartament zaprojektowany w stylu balijskim w połączeniu z japandi z widokiem na zatokę sprzedawany wraz z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wybudowanie

Wda,pomorskie

91 000 zł1 010 m² 90,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1000 M2, nr 82/9 obręb Wda, gmina Lubichowo, powiat starogardzki. Położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Mostowa

Reda,pomorskie

438 000 zł3 154 m² 138,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 707/5 o powierzchni 3154 m2 w bardzo atrakcyjnej okolicy w Redzie Moście Błota, nieopodal ulicy Mostowej i Rolniczej. W sprzedaży jest również działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka Wielkiego

Koleczkowo,pomorskie

895 000 zł187 m² 4 786,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:505 m²

Klient Nowoczesny dom w Koleczkowie - blisko natury, szybki dojazd do Trójmiasta Lokalizacja: koleczkowo, w otulinie parku krajobrazowego Powierzchnia domu: 180,4 m Działka: 505 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kąpino

Kąpino,pomorskie

977 000 zł328 m² 2 978,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład mas upadłości w postępowaniach upadłościowych prowadzonych pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Świerkowa

Kiełpino,pomorskie

617 760 zł2 574 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 2 491 m , położoną w malowniczej miejscowości Kiełpino, w powiecie kartuskim. Działka znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

2 550 zł39 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m na Jasieniu. Nowoczesne i w pełni umeblowane położone na 2. piętrze w bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

849 999 zł68 m² 12 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, chciałabym Państwu zaprezentować wspaniała nieruchomość , która łączy w sobie bliskość lasu, natury i jednoczesnym dostępem do zaplecza handlowo usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

1 649 000 zł55 m² 29 981,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Lokal mieszkalny o powierzchni 55 m2 położony w rewelacyjnej części Sopotu Dolnego w bardzo bliskiej odległości od morza. Lokal znajduje się na parterze kamienicy. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Wejherowo,pomorskie

50 880 zł484 m² 105,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:537 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

737 000 zł63 m² 11 728,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy do zaoferowania jasne i przestronne mieszkanie przy ul. Partyzantów w centrum Wrzeszcza. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Wrzeszcza tuż przy popularnym Garnizonie, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

699 999 zł88 m² 7 981,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Wszystko na wyciągnięcie ręki. Mieszkanie duże, bardzo ustawne i zadbane. Jest to nietuzinkowa oferta pod względem udogodnień w okolicy jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł34 m² 13 127,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w świetnie skomunikowanym miejscy, przy ul. Guderskiego 4. Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 37m2, 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem, piwnica Eleganckie, komfortowe, nowoczesne, idealna prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

445 000 zł51 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,68 m (po podłodze 51 m ), zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Redy. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , na 1 piętrze w Gdyni, orłowo. Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne - idealne do komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wejherowska

Wejherowo,pomorskie

309 000 zł1 001 m² 308,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 150/4 pod zabudowę wielorodzinną lub jednorodzinną | Media w drodze Opis Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana o ogromnym potencjale inwestycyjnym ? idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe, nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni około 45m2 usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z windą, znajdującej się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 375 000 zł2 350 m² 1 861,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 112 m²

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego osiedla domów szeregowych usytuowanego w malowniczej miejscowości Juszkowo, zaledwie 13 km od gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam do wynajęcia do 20 czerwca 2025 miejsce w hali garażowej. Miejsce w hali znajduję się pod adresem Obrońców Wybrzeża 11 , nowe budownictwo Zapraszam Tel. Kup Z polska - bezpiecznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

18 000 000 zł8 417 m² 2 138,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 522 m²

Oferuję na sprzedaż obiekt o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym z częścią biurową o powierzchni 8 417,30 m2, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

259 000 zł40 m² 6 507,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Lęborka, położone przy ul. Kossaka, vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Reda

Reda,pomorskie

2 300 zł39 m² 59,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2- pokojowe mieszkanie w Redzie Dostępne od maja 2025 r. Przedmiotem oferty jest, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku w Redzie, przy ul.Długiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdynia

Gdynia,pomorskie

7 990 000 zł1 366 m² 5 849,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod inwestycję w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Polsce? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bardzo atrakcyjna lokalizacja - kilkadziesiąt metrów od Zatoki i klifu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Żukowo,pomorskie

799 000 zł102 m² 7 871,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż przestronny 5-kojowy dom w Żukowie. Bliźniak z ogródkiem. Odnowiony - świeżo po remoncie, do umeblowania. Gotowy do zamieszkania od zaraz. Świetna lokalizacja, dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przybyszewskiego

Władysławowo,pomorskie

849 999 zł226 m² 3 761,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:322 m²

Czterokondygnacyjny dom szeregowy (skrajny segment) z garażem nieruchomość Nieruchomość stawowi czterokondygnacyjny dom szeregowy o powierzchni całkowitej 226m2 wybudowany na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rumia,pomorskie

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Unikalna Nieruchomość na Osiedlu w Starej Rumii - Komfort i Spokój Zapraszamy do zakupu nietuzinkowej nieruchomości w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Rumi. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kartuska

Miechucino,pomorskie

29,69 zł/m²640 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowo wybudowany lokal użytkowy 640 m na wynajem - Miechucino, ul. Kartuska Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 640 m , położony przy ul. Kartuskiej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

4 200 zł83 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe w pasie nadmorskim, na osiedlu Rezydencja Marina. Apartament ten składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - sypialni, - łazienki, - balkonu. Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

470 000 zł73 m² 6 447,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Słupsk,pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m2 , na 2 piętrze. Mieszkanie w Apartamentowcu przy ul. Wandy. Rozkładowe, z dużym balkonem, umeblowane, oddzielna widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajmem trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Garnizon przy ul. Słonimskiego. Nieruchomość jest doskonale skomunikowana (ztm, pkp, skm) z dostępem do pełnego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

1 789 000 zł81 m² 22 124,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gdańsk Przymorze I mieszkanie w stanie deweloperskim I 4 pokoje I dwa tarasy typu loggia I miejsce parkingowe w hali garażowej I komórka lokatorska Lokalizacja Przymorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Gdańsk,pomorskie

385 056 zł34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - lokal usługowy w inwestycji "turystyczna 44' - gdańsk - Sobieszewo. Zielone płuca miasta Gdańsk - czyli Wyspa Sobieszewska to coraz bardziej doceniana lokalizacja zwłaszcza ze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij