dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 781 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 781 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

493 000 zł36 m² 13 797,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Budynek oddany do użytkowania! W sprzedaży apartamenty 28-36m2 Apartament w inwestycji apartamentowej na Wyspie Sobieszewskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Źródlana

Gdańsk,pomorskie

1 999 999 zł220 m² 9 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 024 m²

Wysoki standard | Gdańsk Jasień atuty: nowoczesna willa dla osób ceniących klasykę połączoną z elegancją. Piękna nieruchomość o ponadczasowym charakterze została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł96 m² 5 726 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do not hesitate to write or call us. We speak English. Samodzielny lokal użytkowy (własność) na parterze z witryną, z zapleczem i z dużą piwnicą na np. magazyn, położony na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

680 000 zł57 m² 11 846,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie | 3 pokoje | dobra komunikacja | gdynia demptowo | blisko lasu Na sprzedaż słoneczne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

470 643 zł53 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi - 3 pokoje, atrakcyjna cena, świetna lokalizacja! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,18 m na 2. piętrze nowoczesnego osiedla. To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

615 000 zł35 m² 17 511,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** Ekskluzywne Apartamenty w Jastrzębiej Górze ** Jeśli marzysz o luksusowym apartamencie nad morzem to inwestycja, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Nowoczesny kompleks zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bytowska

Gdańsk,pomorskie

3 600 000 zł268 m² 13 440,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 267,84 m2, powierzchni użytkowej 169,68 m2 (w powierzchnię użytkową nie jest wliczona piwnica), usytuowany na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne, wysokie i przestronne mieszkanie z widokiem na Zatokę znajdujące się na osiedlu Oksywie w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 181 657 zł40 m² 29 870 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji- gwarancja najniższej ceny Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Prezentowana nieruchomość: lokal w nowopowstającej kameralnej inwestycji usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

2 127 848 zł101 m² 21 005,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy W sercu oliwy Miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Świetna lokalizacja | Prestiżowe osiedle | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: prezentowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Gdynia,pomorskie

460 000 zł410 m² 1 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w doskonałej lokalizacji Działka położona w Gdyni dzielnicy Dąbrowa, gdzie w pobliżu rozbudowywana jest trasa szybkiego ruchu. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

678 500 zł68 m² 9 939,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz pcc. Możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Lotnicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

18 zł/m²550 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Hali Warsztatowej z Możliwością Działalności Produkcyjnej Przestronna hala warsztatowa o łącznej powierzchni 550 m , idealnej do prowadzenia działalności mechanicznej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Żelistrzewo,pomorskie

749 000 zł127 m² 5 897,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Klient Dwupoziomowy Apartament z Widokiem na Zatokę Pucką - Żelistrzewo Lokalizacja: żelistrzewo, ul. Narcyzowa Powierzchnia użytkowa: 127 m (po podłodze ok. 150 m ) Liczba pokoi: 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Pułaskiego

Sopot,pomorskie

2 400 000 zł197 m² 12 159,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość leży w Sopocie Dolnym, bardzo blisko plaży i pełnej wakacyjnych atrakcji ulicy Monte Cassino. Z jednej strony plaża i tereny rekreacyjne w pasie nadmorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcam serdecznie do wynajmu długoterminowego mieszkania zlokalizowanego zaledwie kilka minut od Bulwaru Nadmorskiego, parku Centralnego oraz ul. Świętojańskiej. Ta wyjątkowa lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gdynia dąbrowa! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Rumia

Rumia,pomorskie

35,56 zł/m²675 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek do wynajęcia o pow.675m2 przy głównej trasie w Rumi. Działka 1500m2. Budynek składa się z części biurowo-magazynowej o pow. 260m2 oraz z części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 020 000 zł48 m² 21 316,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - odległość 200m do morza, - strefy relaksu z salą fitness dla mieszkańców, - inwestycja cenionego dewelopera, - stan deweloperski z możliwością aranżacji wg własnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

830 000 zł25 m² 32 677,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Only here Komfortowy apartament świeżo wykończony i wyposażony, nigdy nie zamieszkały typu studio łączący elementy klasyki i nowoczesności jest zlokalizowany w niesamowitej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadwiślańska

Gdańsk,pomorskie

419 919 zł27 m² 15 639,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej, zaledwie 1,2 km od plaży, idealna dla osób szukających spokojnego nadmorskiego azylu. Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

449 990 zł24 m² 18 749,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnej kawalerki blisko morza ? Świetnie trafiłeś Atuty: - idealna lokalizacja, - blisko morza, - południowo- zachodnia ekspozycja, - niska zabudowa, - wyposażenie w cenie, - świetnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

759 000 zł58 m² 13 190,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lębork,pomorskie

310 000 zł48 m² 6 509,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w Lęborku przy ul. Emilii Plater 15 o powierzchni 47,62m2. Położone na czwartym piętrze budynku z 1984 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gdańsk Przymorze , 2 pokoje okazja! nowa cena! 0% od Kupującego! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Abrahama

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

1 390 000 zł7 600 m² 182,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

509 809 zł37 m² 13 864,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: i kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogórze,pomorskie

562 000 zł59 m² 9 486,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowe pogórze | nowe budownictwo | dużo zieleni | balkon | winda | hala garażowa | blisko gdyni | Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Nowe Pogórze przy ul. Tadeusza Różewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz 3-pokojowego świetnie skomunikowanego mieszkania we Wrzeszczu? Idealnie trafiłeś! atuty: - kamienica, - odnowiona elewacja i klatka schodowa, - świetnie skomunikowane, - przyjazna okolica, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

440 000 zł38 m² 11 695,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę lokalu 2 pokojowego w przepięknym Sztutowie z gwarantowaną stopą zwrotu na poziomie 8,33% Bezkonkurencyjna oferta na rynku! Współpracuj z doświadczonym operatorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poprzeczna

Straszyn,pomorskie

10 000 zł328 m² 30,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:999 m²

Przestronny dom Z niezależnym mieszkaniem zaledwie 12 km od gdańska Straszyn | Gotowy do zamieszkania | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesne technologie | Spokojna okolica | Pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wejherowska

Kniewo,pomorskie

31,25 zł/m²48 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowy pod własną działalność, 48 m2 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 48 m2, idealny na działalność handlową, usługową lub biurową o mało uciążliwym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł42 m² 13 451,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty: - 3 niezależne pokoje - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego - 10 minut spacerem do stacji skm - Dwustronna ekspozycja (południowo-zachodnia i wschodnia) - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglarska

Borkowo,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 539,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania położonego na parterze bloku przy ul. Żeglarskiej w Borkowie. To wyjątkowe miejsce oferuje przestrzeń życiową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeziorowa

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł111 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

4-pokojowy Apartament na Sprzedaż w Gdańsku Jasień Lokalizacja: gdańsk Jasień, ul. Jeziorowa Powierzchnia: 111,03 m Cena: 1 199 000 zł Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego, dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

3 900 zł190 m² 20,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia magazyn/warsztat o pow. 190 m2, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Hutniczej, usytuowany na parterze. Na magazyn składa się z: - ok. 110 m2 powierzchni na parterze z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

1 900 zł20 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

Do wynajęcia kawalerka znajdująca się na ulicy Komandorskiej, umeblowana. Mieszkanie idealne jest dla 1 osoby (jest jednak możliwość zamieszkania w dwie osoby). Świetna lokalizacja, parę minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

| słoneczne | 3 pokojowe mieszkanie | osobna kuchnia | centrum wejherowa | mieszkanie: na sprzedaż wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Słoneczny salon wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

711 615 zł53 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, w zacisznej i urokliwej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, świetnie skomunikowanej z trójmiejską obwodnicą i traktem Św. Wojciecha. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kliniczna

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Wysoki Standard we Wrzeszczu ul, kliniczna dostępny od końca Maja - funkcjonalny dwupokojowy dla singla / singielki lub spokojnej pary. Przyjemne w pełni umeblowane mieszkanie.