dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 791 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 791 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł55 m² 11 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*tylko U nas* cena do negocjacji. Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.78 m położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska Południe, tuż obok ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Gdynia,pomorskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Gdynia Wielki Kack Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 40 m2 składające się z pokoju połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z ogródkiem o powierzchni 27 m2 w dzielnicy Gdańsk Śródmieście przy ulicy świętej Barbary, inwestycja "angielska Grobla", deweloper P.B.GÓRSKI. Dostępna od marca!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

33 zł/m²150 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealne miejsce dla twojego biznesu W tym ogłoszeniu proponuje pierwsze pietro nie całośc. Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 60m 2, zlokalizowany na rogu **alei Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mazepy

Pruszcz Gdański,pomorskie

46 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || Parter z 2 || Ogródek || Miejsca Postojowe Opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł75 m² 26 462,80 zł/m²

 

Piętro:17/36

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament W sea towers Z dużym tarasem Z widokiem na miasto i balkonem Z ładnym widokiem na morze Sea Towers | Wieża A | 2 Tarasy | Widok na miasto i zatokę | Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ulicy Potęgowskiej 6 w dzielnicy Jasień, osiedle Zielone. Mieszkanie znajduje się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

23 zł/m²2 112 m² 48 576 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o pow. ok. 2112 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej, usytuowaną na I piętrze. W budynku 2 windy towarowe, każda o udźwigu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

807 483 zł36 m² 22 263,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Apartament W cenionej lokalizacji - zadzwoń I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 582 786 zł80 m² 19 701,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Premium - Apartament 3-pokojowy w sercu Oliwy - Zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

359 040 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w unikalnej inwestycji, otoczonej zielenią i zapewniającej ciszę oraz komfort. Bez podatku pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

416 945 zł40 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w południowej części Gdańska w obrębie zielonej dzielnicy Łostowice -gdańsk Południe. Dużo terenów zielonych, bliskość komunikacji miejskiej oraz sklepów takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

528 000 zł51 m² 10 363,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesne mieszkanie - Gdynia Chwarzno-Wiczlino Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak pcc oraz możliwość wystawienia faktury vat! Nowoczesny Apartament z Tarasem - Gdynia, ul. Św. Piotra Główne Atuty Nieruchomości: nowoczesny Apartamentowiec: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Trępnowy

Trępnowy,pomorskie

143 000 zł4 026 m² 35,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ta wyjątkowa działka rolna położona jest w malowniczej okolicy Trępnowy, tuż przy ulicy Lipowej, na przedmieściach Nowego Stawu. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

448 750 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie z ogrodem - Gdańsk Łostowice, osiedle Pastelowe Szukasz miejsca idealnego do aranżacji według własnych potrzeb? To mieszkanie może być Twoim nowym domem! Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

399 000 zł42 m² 9 609,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | dobrze skomunikowane | blisko skm | gdynia leszczynki | lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni- leszczynki. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

558 581 zł59 m² 9 499,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w południowej części Gdańska w obrębie zielonej dzielnicy Łostwice - Gdańsk Południe. Dużo terenów zielonych, bliskość komunikacji miejskiej oraz sklepów takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pruszcz Gdański,pomorskie

662 000 zł66 m² 9 989,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

*tylko U nas* Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 66,27 m położone w atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego. Komfort i wygoda w jednym miejscu! Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Gdynia,pomorskie

48 000 zł3 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia budynek o pow. ok. 3000 m2, zlokalizowany w Gdyni Chyloni w rejonie ulicy Hutniczej. Składa się z parteru oraz 1. i 2. piętra. Każda kondygnacja ma 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Sopot,pomorskie

5 500 zł114 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Sopot jest wyjątkowym miastem, nadmorskim kurortem z piękną zielenią, malowniczymi kamienicami i zabytkowymi parkami. Liczne, przytulne kawiarenki i restauracje oferujące wyśmienitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

657 180 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam idealne miejsce dla miłośników ciszy, natury oraz aktywnego trybu życia! Bliskość Jeziora Wysockiego i zielonych terenów to świetna okazja na spacery, jogging czy wycieczki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stężyca

Stężyca,pomorskie

699 999 zł29 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę Gdyni! Lokal (68 m2) składa się ze słonecznego salonu z wyjściem na duży balkon, z którego rozpościera się widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

510 705 zł31 m² 16 295,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Gdańsk Siedlce Odbiór mieszkania : Grudzień 2025 r Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

665 000 zł66 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.65 m z dużym balkonem 5,5 m , zlokalizowane w Gdańsk Południe (łostowice). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 -piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

368 000 zł25 m² 14 667,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Klient Apartament inwestycyjny - Twoja przystań nad Motławą Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ustka,pomorskie

529 000 zł51 m² 10 433,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Ustce 700 m od plaży! Szukasz mieszkania nad morzem, które zapewni Ci komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Pruszcz Gdański,pomorskie

819 211 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Pruszczu Gdańskim - osiedle oddalone 12km od Fontanny Neptuna w Gdańsku. Inwestycje mieszkaniowe często zlokalizowane bardzo daleko od Gdańska - w przeciwieństwie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gołubie

Gołubie,pomorskie

184 000 zł1 033 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży przepięknie położoną działkę w Gołubiu. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową, ostatnie metry szeroką gminną drogą polną. Niesamowity widok na staw bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Duninówko

Duninówko,pomorskie

3 950 000 zł347 m² 11 383,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 000 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu prawdziwą Perełkę 6 km do miasta Ustka, mieści się 8 km od plaży w Ustce. Podstawowe informacje - Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle XX-Lecia II RP

Kartuzy,pomorskie

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Kartuz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego, położonego na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 080 000 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie położone na styku Letnicy i Brzeźna, ok 1 km od plaży! Lokalizacja Gdańsk Letnica to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, położona tuż przy brzegu Zatoki Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zakole

Gdańsk,pomorskie

839 900 zł74 m² 11 417,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || 4 Pokoje || Ogródek || 1 Piętro z 3 || Dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

665 000 zł65 m² 10 194,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesne mieszkanie- gdynia Chwarzno-Wiczlino Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie pozostałe.