dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Prokowo

Prokowo,pomorskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w Prokowie do remontu i modernizacji. Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący w Prokowie k. Kartuz. Dom pobudowany został w latach 2000-2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowskiej

Słupsk,pomorskie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy mieszkanie do wynajęcia 2 pokojowe o pow. 47 m2 , na 2 piętrze. Mieszkanie na osiedlu Niepodległości w czteropiętrowym budynku przy ulicy Zaborowskiej. Rozkładowe, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł35 m² 12 227,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji od kupującego , współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Oferta zakupu mieszkania: (gotowe do odbioru) - nowe stan deweloperski Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł28 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, nie interesuje mnie współpraca z pośrednikiem nieruchomości. Do sprzedania Kawalerka w Gdańsku Wrzeszcz przy ulicy Jana Kochanowskiego 41a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiszy Czarnego

Rumia,pomorskie

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom do generalnego remontu w dobrej cenie z dużym potencjałem pod kwatery pracownicze! Dom składa się z podpiwniczenia z częścią garażową, które może stanowić zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kłodawa

Kłodawa,pomorskie

795 000 zł94 m² 8 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szukasz pięknego domu w przepięknej Kłodawie? kociewskie nieruchomości prezentują Państwu przestronny dom typu bliźniak wybudowany w 2020 roku od znanego już na rynku dewelopera Chmara. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 150 000 zł224 m² 14 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż duży lokal komercyjny, handlowo-usługowy o powierzchni 224 m2 (składający się z 2 mniejszych lokali 150 m i 74 m), położony na parterze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, redłowo ul. Legionów. 4 piętro, ok. 52 m2. Mieszkanie jest położone na 4 piętrze skąd roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

1 179 000 zł236 m² 5 006,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedmiotem oferty jest słoneczny, solidnie zbudowany dom wielorodzinny (cegła+pustak) z dużą działką o powierzchni 848m2, położony w Rumii w dzielnicy Szmelta z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Lębork,pomorskie

520 000 zł146 m² 3 551,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę nowoczesnych domów z podziemnym garażem, ogrodem i pompą ciepła położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdynia,pomorskie

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w komfortowym budynku Baltic House w Gdyni, redłowo. Mieszkanie dostępne od kwietnia/maja. 4 piętro, ok. 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 433 148 zł63 m² 22 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Powierzchnia mieszkania: 63,25 m | Prywatny taras i ogród: 79,24 m Poznaj wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji, idealnie położonej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W sprzedaży duże 2-pokojowe mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego i obc. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czajkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 030 000 zł70 m² 14 672,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,2 m2 w pięciopiętrowym, nowoczesnym bloku z windą i hala garażową z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

323 472 zł25 m² 12 745,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja do 05.03.2025r. oraz podatku pcc 2%! Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błażeja

Chwaszczyno,pomorskie

1 340 000 zł286 m² 4 685,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, położony nad Jeziorem Osowskim, przyciągający uwagę swoją okazałą i atrakcyjną bryłą. Dom o powierzchni 286 m2, do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

893 000 zł67 m² 13 360,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 66,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 047 000 zł45 m² 23 266,70 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak pcc oraz możliwość wystawienia faktury vat! Nowoczesny Apartament z Widokiem na Morze - Gdynia, ul. Św. Piotra Główne Atuty Nieruchomości: nowoczesne Wykończenie: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł40 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient Nowoczesny apartament na Wyspie Sobieszewskiej - blisko natury i morza Lokalizacja: wyspa Sobieszewska, gdańsk Powierzchnia: 39,96 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/3 Ogrzewanie: podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

6 200 zł240 m² 25,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na wynajem obiekt o powierzchni 240 m usytuowany w Pruszczu Gdańskim o wszechstronnym zastosowaniu. Idealny na magazyn, halę produkcyjną lub inną działalność. Aktualnie funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staffa

Kościerzyna,pomorskie

1 250 000 zł400 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 400 m2. Powierzchnia działki 824 m2 z dwoma dojazdami. Działka ogrodzona. Dom dzięki trzem oddzielnym wejściom w łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł43 m² 15 558,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Klient Dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku - blisko morza i terenów zielonych! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł44 m² 15 395,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient Nowoczesny Apartament w Letnicy - 43,52 m , 6. piętro | Osiedle Horizon Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,52 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

3 700 zł90 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90m2 zlokalizowane na IV piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny, * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialnia * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w starej kamienicy w wyjątkowej okolicy, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 877,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wprowadź się już dziś do swojego wymarzonego mieszkania W kameralnej inwestycji na kokoszkach. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

1 970 000 zł243 m² 8 093,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Trudno o lepsze miejsce do zamieszkania, orłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W kilka chwil można znaleźć się na jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł34 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle stworzone z myślą o osobach oraz firmach lokujących swój kapitał w nieruchomości. Cena nie zawiera podatku vat 23 % Zapraszam na prezentację   Lokalizacja: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł31 m² 11 341,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne nad Motławą. Nowy etap w ofercie nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Kontakt : Idealne dla krótkoterminowego wynajmu turystycznego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Banino,pomorskie

340 000 zł1 013 m² 335,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Baninie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1013 m2 (0.1013 ha), położona w dobrze rozwiniętej części miejscowości Banino. Lokalizacja: banino,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Górna

Warzno,pomorskie

215 000 zł1 027 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działki Budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

807 483 zł36 m² 22 263,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kameralne osiedle - lokalizacja w spokojnej części jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją atrakcyjną. Z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy, wśród spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karwia

Karwia,pomorskie

665 000 zł42 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Gotowiec inwestycyjny-świetny na wynajem! Mieszkanie z balkonem łącznie z miejscem w hali garażowej oraz miejscem postojowym zewnętrznym. Kompletnie urządzony wraz z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Mikołaja Kopernika

Starogard Gdański,pomorskie

299 900 zł49 m² 6 085,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Kociewskie Starogard Gdański Oferta tylko w naszym biurze. Cudownie słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem od strony południowej. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Stoku

Gdańsk,pomorskie

1 550 000 zł140 m² 11 071 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

"Spokojna emerytura lub niepowtarzalne mieszkanie z nową definicją przestrzeni." ROI około 10% przy adaptacji na 8 pokoi. Dlaczego warto zainwestować w tej okolicy ? Dzielnica jest odjęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żniwna

Gdynia,pomorskie

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynejm 2 pokojowe nowe mieszkanie gdynia mały kack lokal: na wynajem nowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Gdynia Mały Kack na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łużycka

Gdańsk,pomorskie

980 000 zł99 m² 9 943,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na Gdańskim Chełmie. Położony na parterze przy ul Łużyckiej 1 w Gdańsku, z witryną wychodzącą na ulicę oraz ciąg pieszy. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

12 900 zł202 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Tylko U nas! Na wynajem dom w zabudowie szeregowej idealnie nadający się pod biuro, klinikę bądź inną działalność gospodarczą. Dom Na sprzedaż przepiękny dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Gdynia,pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok., na IV pietrze, bez windy, cieple, czesciowo umeblowane, po remoncie, prosto od wlasciciela, Czynsz 2.000+ oplaty (Spoldziel.ca 680)+gaz, prad/ kaucja zl 2.500, Cena tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

492 806 zł34 m² 14 473 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz nieruchomości o wysokim potencjale inwestycyjnym, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie położone jest w sercu miasta, w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romera

Słupsk,pomorskie

480 000 zł69 m² 6 926,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż bezpośrednia Klimatyczne 4- pokojowe mieszkanie - wyjątkowe,w pełni rozkładowe na osiedlu niepodległości -mieszkanie wyróżnia fakt iż pomimo że jest zlokalizowane na osiedlu z pełną.