dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 817 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 817 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Gostyńska

Gdańsk,pomorskie

6 500 zł6 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 2 poziomowy o łącznej powierzchni 220 m2 wraz z garażem. Zlokalizowany w Gdańsku Kiełpinie, ul. Gostyńska. Parter: wiatrołap, salon z częściowo otwartą kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

132 000 zł1 279 m² 103,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem - Połęczyno, pow. kartuski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działki budowlaną (dla terenu działki została wydana prawomocna decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Pruszcz Gdański,pomorskie

589 000 zł54 m² 11 003,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Pruszcza Gdańskiego! Idealne, klimatyczne wnętrze, w pełni umeblowane - wszystkie meble są nowe i doskonale komponują się z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaprów

Gdańsk,pomorskie

1 267 000 zł64 m² 19 890,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie położone w starej i zarazem bardzo urokliwej części Oliwy. Stare stylowe kamienice, brukowana ulica i wszech obecna zieleń czynią to miejsce wyjątkowym. Bliskość Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł33 m² 16 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W odległości 1,5 km od plaży w dzielnicy Stogi powstaje kameralny, 3 piętrowy budynek z 44 mieszkaniami o wysokości 2,7 m. Nadmorska architektura budynku w kolorze piaskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bitwy Oliwskiej

Gdańsk,pomorskie

2 850 000 zł187 m² 15 259,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowoczesność w Zabytkowym Otoczeniu Przy urokliwej ulicy Bitwy Oliwskiej, odkryjesz inwestycję, która łączy nowoczesny design z historycznym tłem Gdańska. W otoczeniu urokliwych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

339 000 zł33 m² 10 195,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na start! idealne dla pary lub singla! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 2 piętrowej, bardzo zadbanej kamiennicy przy ulicy Przemysłowej w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł33 m² 13 207 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc obsługa: ciechanowiczbiur0 O inwestycji Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

1 316 143 zł80 m² 16 361,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja powstaje w centrum Gdańska w bliskiej odległości od Starego Miasta. Dedykowana zarówno tym, którzy chcą mieszkać w samym centrum, szybko dojechać do pracy, na uczelnię, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 44m2 w inwestycji Hossy Marina Primore. Budynek Z 2008r z portiernią, teren ogrodzony. Doskonała lokalizacja- tuż przy Parku Regana. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Koleczkowo,pomorskie

1 790 000 zł270 m² 6 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Na sprzedaż dom wybudowany w 2011r, o powierzchni całkowitej 270 m2, zlokalizowany w spokojnej i malowniczej okolicy przy ul. Południowej w Koleczkowie ( gmina Szemud). Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sopocka

Rumia,pomorskie

1 895 000 zł200 m² 9 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Umowa przedwstępna! Komfortowy dom dla rodziny w Rumi - wysoki standard, ekologiczne rozwiązania i przestronny ogród. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 2010 roku, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jantarowa

Reda,pomorskie

410 000 zł1 367 m² 299,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

* pozwolenie na budowę * Badania geotechniczne * Mapa do celów projektowych Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1367m2 w Redzie przy ulicy Jantarowej (moście Błota). Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

500 145 zł39 m² 12 933,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dąbrowa to jedna z najmłodszych i najbardziej zielonych dzielnic Trójmiasta. W niedalekim sąsiedztwie ul. Rdestowej znajdują się m.in. liczne trasy rowerowe i piesze, biegnące przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wocławy,pomorskie

205 000 zł959 m² 213,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka | budowlana | blisko motławy | spokojna okolica | blisko gdańska Na sprzedaż działka budowlana 959 m2 - Wocławy, gm. Cedry Wielkie Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

85 zł/m²32 m² 2 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 32m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Pomieszczenie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 32 m2. Dostępny od zaraz. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł45 m² 8 820,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kowale | Lokal pod działalność handlowo-usługową - 46 m2 | Świetna lokalizacja I Idealny dla firmy lub działalności gospodarczej. Atuty: - osiedle z dużym potencjałem klientów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł49 m² 19 379,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkowe i stylowo wykończone mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz. Jest to doskonały wybór dla osób szukających nowoczesnego miejsca do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdańska

Junoszyno,pomorskie

770 000 zł73 m² 10 548 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Oferuję działkę wraz z usługa budowy domu ( 'przemek Z71_21' z ceną: 520 tys. zł stan deweloperski). Dom pasywny, tzn. bardzo tani w utrzymaniu: 1500zl rocznie. Przedstawiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Reda,pomorskie

639 000 zł59 m² 10 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Prima Reda, gotowe do wprowadzenia! Atuty: wysoki standard wykończenia - nowoczesne wnętrza zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 850 000 zł69 m² 27 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość apartament o powierzchni 69 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

397 972 zł35 m² 11 338,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w cenie promocyjnej. Mieszkanie jest idealną opcją dla rodzin, par, lub osób szukających komfortowego lokum w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wiślinka,pomorskie

1 147 590 zł30 m² 37 712,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Projekt premium! Niepowtarzalna inwestycja na gdańskim wybrzeżu. Ekskluzywne apartamenty z prywatnymi miejscami do cumowania jachtu lub łodzi motorowej. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Gdańsk,pomorskie

52,92 zł/m²45 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 zł44 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Długoterminowy wynajem - nowe, w pełni wyposażone mieszkanie! Oferuję komfortowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy - Kacze Buki w Gdyni! Mieszkanie jest nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

11 000 zł120 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament o powierzchni 120 m2 w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Gdyni - inwestycji Portova Invest Komfortu, zlokalizowanej przy ul. Węglowej. Przestronny apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

347 582 zł29 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku Oferuję na sprzedaż 1 -pokojowe mieszkanie z ogródkiem w cenie promocyjnej. Mieszkanie jest idealną opcją dla rodzin, par, lub osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Junacka

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej i spokojnej części Gdańska Oruni idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

349 000 zł30 m² 11 484 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka w stanie deweloperskim zlokalizowana na kameralnym osiedlu Młode Pogórze z 2024 roku - położonym w Pogórzu na granicy Gdyni i gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

Zelewo,pomorskie

399 000 zł93 m² 4 287,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Millennium Nieruchomości prezentuje: z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym, usytuowanego w malowniczej miejscowości Zelewo. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty: mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - Wyspa Spichrzów Znana inwestycja Nowa Motława Ekspozycja południowo-wschodnia Blisko Głównego Miasta Idealne na najem hybrydowy i krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Zatoką

Gdynia,pomorskie

1 649 999 zł140 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Serdecznie zapraszam do obejrzenia a może też zamieszkania w tej wyjątkowej nieruchomości, domu nad morzem w spokojnej dzielnicy Gdyni. Wyjątkowość nieruchomości to niewątpliwy atut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 362 020 zł66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj własną perspektywę na Gdańsk Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Lębork,pomorskie

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Lęborku z ogromnym potencjałem! To mieszkanie wykończone tak jak na zdjęciach może być twoje! nowa niższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Rumia,pomorskie

95,11 zł/m²37 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 36,8 m2 znajdujący się w Rumi, przy ulicy Kosynierów. Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym punkcie lokalizacyjnym - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bukowiny

Bukowiny,pomorskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kilka działek inwestycyjnych i budowlanych - Bukowiny, gmina Osiek Na sprzedaż 15 000 m gruntu obj. Bukowiny , w gminie Osiek, starogard Gdański. Podział działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

313 260 zł34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż śliczne mieszkanie! Lokalizacja: gdańsk, łostowice Powierzchnia: 52 m2 Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym - przestronne, nowoczesne wnętrze idealne do codziennego funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kempingowa

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł36 m² 13 558,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny 2- pokojowy apartament blisko morza z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sopot,pomorskie

310 000 €85 m² 3 631,68 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

587 111 zł60 m² 9 836 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku umów się na prezentacje! Oferuję na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z garderobą w cenie promocyjnej. Mieszkanie jest idealną opcją dla rodzin, par, lub osób.