dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 597 ogłoszeń

Rynek pierwotny

370 000 zł48,03 m² 7 703,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

a sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,03 m , położone na I piętrze w inwestycji mkm Włynkówko. To funkcjonalny lokal z dobrze zaplanowanym układem, który sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł40,50 m² 15 975,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł85,57 m² 43 239,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i zadbanego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego przy ul. Jagiellońskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 052 m² 174,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1052 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł17 300 m² 14,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Piękne położenie i widok na jezioro, staw oraz lasy to.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł147,93 m² 20 212,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kup bez prowizji! jedyna taka oferta! idealny zakup inwestycyjny! lokalizacja: dzielnica Śródmieście - samo centrum miasta. Doskonała lokalizacja umożliwia dostęp do najważniejszych punktów Gdyni bez.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38,10 m² 17 821,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 489 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł92,40 m² 12 283,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Apartament 4 pokoje, 92,4 m2+ 4,80 m2 piwnica, w kw 97m2, cadena Park Gdynia , balkon, garaż, blisko lasu! Na sprzedaż komfortowy, przestronny apartament położony na całym 2. piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł64,69 m² 17 313,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz mieszkania w centralnym miejscu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zatorze, banacha, 2 pokoje świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod wynajem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - Pełna własność pełne prawo do lokalu - Dwa oddzielne pokoje funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł91,29 m² 13 692,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal o powierzchni 91,29 mkw usytuowane na 1 piętrze podzielone na 2 mieszkania - dwupokojowe i trzypokojowe. Zlokalizowane w kameralnym budynku trzypiętrowym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 210 zł58,70 m² 16 460,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w nowej inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł9 847 m² 456,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 9847 m2, usytuowana w Gdańsku przy ul. Elbląskiej (nie ma bezpośredniego dostępu do ulicy Elbląskiej). W mpzp opisano: zabudowa mieszana produkcyjno -.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł2 100 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedna z ciekawszych lokalizacji, teren położony pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym a rzeką Zagórska Struga! Wyjątkowa lokalizacja w sercu natury! Przedstawiamy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 441 645 zł184,32 m² 18 672,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Dom szeregowy morena Prywatność, funkcjonalne strefowanie przestrzeni oraz osiedlowe atrakcje czekające tuż za rogiem. To wszystko w bliskiej odległości od centrum miasta - na styku Moreny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł490 m² 5 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:846 m²

Zadbany z ogromnym potencjałem i wydzielonymi mieszkaniami dom na sprzedaż o pow.całkowitej 490m2 / użytkowej 345m2 w Rumi. Działka o pow.846m2. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 008 m² 276,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość: - działka nr ewidencyjny 33/13 powierzchnia 1 085 m2, obręb Przodkowo, gmina Przodkowo. Powiat kartuski; - udział 1/10 w drodze wewnętrznej działce o numerze ewidencyjnym 33/15.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie W inwestycji bastion wałowa - gdańsk śródmieście, ul. Wałowa 23 Nowoczesność | Komfort | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

790 900 zł71 900 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : Zwartówko || gmina Choczewo || Trzy działki o łącznej powierzchni 7,2 ha częściowo zalesione. Wyjątkowa spokojna lokalizacja pełna zieleni. To idealne miejsce dla wielbicieli ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł111 m² 6 927,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam na prezentację niezwykłego domu W bojanie! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej! lokalizacja: nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł37 431 m² 128,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Na sprzedaż duża działka siedliskowa na Wyspie Sobieszewskiej 100m od wody! Fantastyczne miejsce pod Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63 m² 10 301,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Millennium Nieruchomości prezentuje: wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

28 969 €6 737 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa dostępna od zaraz w jednym z najlepiej zlokalizowanych parków logistycznych w regionie. Obiekt położony jest przy ul. Bysewskiej - 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 431 zł76,51 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł41,32 m² 6 026,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,32m 2 , położone w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Kossaka (vis.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 425 m² 148,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę usługową zlokalizowaną w Gdańsku dzielnicy Kiełpino Górne przy ulicy Charzykowskiej. Działka ma powierzchnię 2425 m2 i według miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane w sercu Kociewia Kleszczewo Kościerskie Cisza, natura i sielski klimat idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Oferujemy sześć działek budowlanych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł46,90 m² 16 396,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | balkon | blisko morza | Żabianka | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł2 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 2200m2 (możliwość najmu powierzchni od 7242m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość hali netto 7,1m -.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50,15 m² 4 514 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajmu, usytuowany na parterze budynku w nowej inwestycji linea, położonej na granicy Moreny i Jasienia w Gdańsku. Oferujemy lokale w budynku C - dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

589 997 zł38 m² 15 526,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża, w charakterystycznym falowcu, w dzielnicy Przymorze.