dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

884 000 zł36 m² 24 555,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż apartamentu na Osiedlu Chmielna Park w Gdańsku Oferuję na sprzedaż apartament znajdujący się na Wyspie Spichrzów, w prestiżowej lokalizacji Osiedla Chmielna Park w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

298 000 zł47 m² 6 284,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zapraszamy do komfortowego mieszkania po generalnym remoncie, urządzonego w nowoczesnym stylu, położonego ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kranek

Kranek,pomorskie

215 000 zł3 400 m² 63,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 3400 m2, usytuowaną w malowniczych Borach Tucholskich, w miejscowości Kranek, należącej do gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Wierzchucino,pomorskie

308 800 zł3 088 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż 5 malowniczych działek budowlanych, położonych przy ul. Łąkowej w Wierzchucinie pośród kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych. Wierzchucino to uroklwa miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gdańsk Przymorze, ul. Jagiellońska 32 (blok) Do wynajęcia od 1 lutego w pełni wyposażone mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Malbork

Malbork,pomorskie

2 590 000 zł530 m² 4 886,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

0% Prowizji od Kupującego! Informacje podstawowe Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy znajdujący się na ul. Francuskiej w Nowej Wsi Malborskiej. Obiekt, którego odbiór odbył się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w odległości 2 km od ul. Długiej! Lokal położony jest w dzielnicy sąsiadującej z gdańskim Śródmieściem, dzięki czemu jest spokojnie i cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Obrońców Poczty Polskiej

Gdańsk,pomorskie

1 080 000 zł88 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Pośredników zapraszam do poszukiwania klienta, 2% prowizji po przyprowadzeniu klienta, sprzedam wyjątkowe mieszkanie W idealnej lokalizacji. - 88 metrów kwadratowych + kilka metrów niskiej antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Okole,pomorskie

190 000 zł3 022 m² 62,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 3022m2, zlokalizowana przy ulicy Brzozowej, w miejscowości Okole, gmina Starogard Gdański. Działka w kształcie zbliżonym do trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sambora

Tczew,pomorskie

559 000 zł77 m² 7 219,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 77,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 995 000 zł260 m² 7 673,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:936 m²

Klient atrakcyjny dom wolnostojący W doskonałej lokalizacji! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom w cichej i spokojnej części dzielnicy Gdynia Wiczlino. Dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Sopot,pomorskie

1 190 000 zł110 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Niebanalne, mieszkanie z duszą na poddaszu, w Centrum Sopotu. Jego powierzchnia to 110 m2 mierzona po obrysie podłogi, a 65 m2 to powierzchnia użytkowa. Przestrzeń świetnie zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Osieczna,pomorskie

525 000 zł140 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Spokojna ulica, dwa niezależne mieszkania, przytulne wnętrze, niskie koszta utrzymania, czyste powietrze przyjaźni sąsiedzi to wszystko zastanie nowy właściciel nieruchomości w Osiecznej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Tczew,pomorskie

319 900 zł44 m² 7 285,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 43,91 m2, usytuowanego na III piętrze w kamienicy, przy ulicy Kościuszki w Tczewie. Lokal posiada ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

764 500 zł45 m² 16 988,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Śląskiej w Gdańsku-Przymorze. Mieszkanie: jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

57,48 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal biurowy po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest najem lokalu biurowego o powierzchni użytkowej 43,49 m2 usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Morska

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

999 000 zł218 m² 4 582,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w atrakcyjnej lokalizacji w Nowym Dworze Gdańskim! Nieruchomość o łącznej powierzchni 218 m , podzielona na trzy lokale: dwa lokale o powierzchni 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: przestronne mieszkanie 2 - pokoje z aneksem kuchennym, o pow. 54m2 zlokalizowane na I pietrze w V piętrowym budynku z windą ul.Łąkowa 60 G. Mieszkanie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sosnowa

Żukowo,pomorskie

200 000 zł895 m² 223,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. ok 900m2 w Żukowie przy ulicy Sosnowej! lokalizacja: działka położona jest w Żukowie, od strony Małkowa. Praktycznie na granicy Małkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stegna

Stegna,pomorskie

756 330 zł46 m² 16 374,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne apartamenty o powierzchni od 22,43 m do 53,85 m , które zapewniają wysoki standard wykonania, idealne zarówno na wypoczynek, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Malbork

Malbork,pomorskie

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest wynajem działki zabudowanej budynkiem o powierzchni 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Popiela

Gdynia,pomorskie

995 000 zł50 m² 19 816,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego dwupokojowego mieszkania w Gdyni blisko plaży pod inwestycję lub do zamieszkania dla siebie? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - spokojna i cicha okolica - mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio apartament idealny dla studenta, przy ul. Chmielnej 72, na pierwszym piętrze, 34m. Idealna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy spożywcze, restauracje. 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokoje | dobrze skomunikowane | centrum gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Tczew,pomorskie

58,70 zł/m²43 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal biurowy po kapitalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest najem lokalu biurowego o powierzchni użytkowej 42,59 m2 usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

139 000 zł1 371 m² 101,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1371m2 położona przy ulicy Radosnej. 5 min od centrum Starogardu Gdańskiego. Sieć wodociągu gminnego 40m od granicy działki, sieć instalacji gazowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

1 649 000 zł134 m² 12 276,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 134 m , położoną w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Strzyży. Mieszkanie znajduje się w dwukondygnacyjnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

920 644 zł82 m² 11 221,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Trzy pokoje gotowe do odbioru W nowym budynku istnieje możliwość wykończenia pod klucz 200 tysięcy rabatu od ceny ofertowej! inwestycja: nowoczesna inwestycja w rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Porzeczkowa

Cieciorka,pomorskie

99 000 zł2 604 m² 38,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 2604 m2, zlokalizowaną na terenie Borów Tucholskich w miejscowości Cieciorka, gmina Kaliska. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wybickiego

Skórcz,pomorskie

680 000 zł120 m² 5 654,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Użlis Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowy dom z garażem, usytuowany na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 920 m2 w miejscowości Skórcz, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Tczew,pomorskie

338 000 zł39 m² 8 626,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ulicy Armii Krajowej w Tczewie! Nieruchomość została oddania do użytkowania w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borzechowo

Borzechowo,pomorskie

690 000 zł122 m² 5 649,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro Użlis Nieruchomości prezentuje ofertę budynku mieszkalnego z garażem w stanie surowym zamkniętym, powstałym na bazie projektu "dom w Skalniakach". Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Bukowiec

Nowy Bukowiec,pomorskie

155 000 zł58 m² 2 672,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu malowniczo położoną działkę z budynkiem do remontu. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki budowlanej w otulinie drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krąg

Krąg,pomorskie

1 490 000 zł121 m² 13 966,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 136 m²

Przedmiotem oferty jest przepięknie usytuowany, wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej 121m2. Budynek zlokalizowane na działce o obszarze 11.136m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krahelskiej

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 299 000 zł165 m² 7 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferowany dom zlokalizowany jest w Pruszczu Gdańskim, 15 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoła z nowoczesnymi obiektami sportowymi, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł43 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem na osiedlu "wolne Miasto" zlokalizowane na gdańskim Ujeścisku. Osiedle: osiedle Wolne Miasto w Gdańsku to nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falkowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

1 590 000 zł356 m² 4 466,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 140 m2 - całkowitej 356 m2 m2, mieszczącego się na działce obszaru 1164 m2, przy ulicy Edmunda Falkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 875,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 59,6 m - Rumia Janowo, ul. Gdańska Największe atuty Nieruchomości: gotowe do zamieszkania - częściowy remont obejmujący gładzie na ścianach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

2 750 zł36 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest najem apartamentu z ogródkiem o powierzchni 36 m2 .Lokal usytuowany jest na prestiżowym osiedlu SCALA przy ul. Łąkowej w Gdańsku. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zachodnia

Bojano,pomorskie

2 980 000 zł700 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wygodny i atrakcyjny dom, o powierzchni 700 m2, położony w Bojanie, na działce 2 400 m2. Dostojny budynek, o regularnej bryle, został zaprojektowany z wyraźnym nawiązaniem do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij