dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Prokowo,pomorskie

189 000 zł1 105 m² 171,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana na wzniesieniu otoczona jeziorami w Prokowie, gm. Kartuzy Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1105 m , znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

482 493 zł43 m² 11 135,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny 2- pokojowy apartament blisko centrum z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kończewice

Kończewice,pomorskie

239 000 zł276 m² 865,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:877 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowo - produkcyjnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki zabudowanej budynkiem o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

772 177 zł65 m² 11 808,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W grudniu hala garażowa gratis! Oferujemy Państwu gotowe mieszkania 3 i 4 pok - dostępne od ręki, w stanie deweloperskim w promocyjnych cenach! bez prowizji , pcc3, opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

507 052 zł37 m² 13 626,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z radością przedstawiam bardzo atrakcyjną inwestycję w sercu Gdańska, w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, który może być interesującą opcją zarówno dla osób szukających mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

580 509 zł52 m² 11 080,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie z garderobą ze świetną komunikacją z centrum! Ekspozycja światła od strony zachodniej Rabat 136 tyś! kup bezpośrednio od dewelopera - bez dodatkowych opłat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

760 000 zł114 m² 6 648,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy nową inwestycję - domy w zabudowie szeregowej, położone w malowniczej miejscowości Banino. To doskonałe miejsce dla osób szukających spokoju i prywatności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

623 316 zł60 m² 10 373 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie z ? świetna komunikacja z centrum! Ekspozycja światła od strony zachodniej Rabat 136 tyś! kup bezpośrednio od dewelopera - bez dodatkowych opłat! Lokalizacja Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kończewice

Kończewice,pomorskie

79 000 zł750 m² 105,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 750 m2, położonej w miejscowości Kończewice, gmina Miłoradz, powiat Malborski. Istnieje możliwość kupna większej ilości działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mościska

Mościska,pomorskie

86 000 zł1 043 m² 82,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni użytkowej 1043m2, zlokalizowana w miejscowości Mościska, gmina Lubichowo. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Tczew,pomorskie

267 000 zł50 m² 5 568,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w świetnej lokalizacji! Cała posesja ogrodzona, wjazd oraz parking następuje przez bramę otwieraną elektrycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zajezierze

Zajezierze,pomorskie

190 000 zł3 099 m² 61,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta: oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w Zajezierzu o powierzchni 3099 mkw Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Zajezierzu, w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Malbork,pomorskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w Malborku ul. Brzozowa, dzielnica Kałdowo Oferujemy na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej dzielnicy Kałdowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł57 m² 12 177,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku, ul. Kartuska atuty: - doskonały rozkład pomieszczeń, - cichobieżna winda w budynku, - do wprowadzenia, - doskonała lokalizacja, lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

550 000 zł52 m² 10 496,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,40m2 położone na I piętrze w bloku przy ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu Gdańskim. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 110 239 zł48 m² 22 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w sercu Oliwy Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Gdańsku Oliwie. To miejsce to idealne połączenie komfortu, nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gimnazjalna

Starogard Gdański,pomorskie

325 000 zł60 m² 5 380,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie bezczynszowe! Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,40 m2, usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Starogard Gdański,pomorskie

275 000 zł39 m² 7 126,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38.59 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze gruntownie zmodernizowanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu na gdańskiej Morenie (obok ch Morena) *składa się z sypialni, łazienki z wc, aneksu kuchennego oraz salonu, z którego wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Ostrowite

Ostrowite,pomorskie

373 275 zł4 977 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży jest działka leśna o powierzchni 4977 m2, zlokalizowana w Borach Tucholskich w miejscowości Ostrowite, gmina Czersk, powiat chojnicki. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mieścin

Mieścin,pomorskie

6 300 000 zł1 423 m² 4 427,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu magazynowego - produkcyjnego o powierzchni 1423,04 m2, wraz z wiatą magazynową o powierzchni 300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Żukowo,pomorskie

1 530 000 zł9 917 m² 154,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Żukowie przy ul. Duńskiej nr ewidencyjny 384/8 powierzchnia 9917 m . Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 384/8 o powierzchni 9917.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 140 000 zł65 m² 17 619,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie! atuty: - cicha i spokojna okolica - mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania od zaraz - 7 min samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Starowiejska

Łosino,pomorskie

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:795 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom wolnostojący, o powierzchni 100 m2, położony na działce 795 m2 w oddalonej o 6 km od Słupska miejscowości Łosino. CO sprzedajemy ? Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Semlin

Semlin,pomorskie

78 000 zł975 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 975 m2, zlokalizowaną w miejscowości Semlin, gmina Zblewo. Dostępne media: sieć energetyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wałowa

Tczewskie Łąki,pomorskie

750 000 zł332 m² 2 256,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z dużym potencjałem! Przedmiotem oferty jest sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 322,44 m2 posadowionego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Migdałowa

Warzenko,pomorskie

312 000 zł1 200 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis ma przyjemność przedstawić państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej -powierzchnia: 1200 m -lokalizacja:** Nad jeziorem Tuchomskim, w otoczeniu zieleni i lasów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

896 000 zł85 m² 10 583,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja: dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic mieszkalnych Gdyni. Graniczy z: chwarznem, wiczlinem, karwinami, wielki Kackiem oraz Żukowem. Bardzo blisko jest wjazd na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Koteże,pomorskie

785 000 zł138 m² 5 667,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej idealne miejsce dla Twojej rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 138,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupca

Gdynia,pomorskie

510 575 zł42 m² 12 139,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Dąbrowa w Gdyni zapowiada się na ciekawy projekt, który łączy nowoczesność z wygodą życia w dobrze skomunikowanej okolicy. Dzięki bliskości kluczowych tras komunikacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przytarnia

Przytarnia,pomorskie

172 700 zł1 570 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Użlis Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną nr 72/43, usytuowaną pod ścianą lasu w urokliwej wsi Przytarnia o powierzchni 1570 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rywałd

Rywałd,pomorskie

98 000 zł10 138 m² 9,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować nieruchomość gruntową o obszarze 10138 m2 z wydanymi warunkami zabudowy obejmującymi budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł42 m² 54,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest najem dwupokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 42,24 m2, usytuowanego na 1 piętrze w bloku, przy ulicy Lawendowe Wzgórze w Gdańsku. Budynek posiada windę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rodziewiczówny

Rumia,pomorskie

970 000 zł148 m² 6 531,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:269 m²

R e Z E R W A C J A Zaciszna okolica stanowiąca bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni - Rumia - jedna z najprężniej rozwijających się gmin ościennych Trójmiasta - to wymarzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Osiedle Nadzieja

Starogard Gdański,pomorskie

899 000 zł90 m² 9 996,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż zupełnie nowy, w pełni wyposażany i nowocześnie zaaranżowany dom w centrum miasta na osiedlu Nadzieja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Demlin

Demlin,pomorskie

125 000 zł1 097 m² 113,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu działkę w atrakcyjnej lokalizacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 1097 m2, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł58 m² 15 430 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkania na drugim piętrze w Gdańsku na osiedlu linea. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 57,68 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błotnia

Błotnia,pomorskie

1 590 000 zł350 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 706 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość, która łączy komfort, estetykę i możliwości inwestycyjne. W miejscowości Błotnia, gmina Trąbki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sikorzyno

Sikorzyno,pomorskie

134 400 zł960 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położone działki w miejscowości Sikorzyno, w powiecie kartuskim w odległości 60 km od Gdańska, w bliskiej odległości od Kościerzyny i Gołubia. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

984 952 zł79 m² 12 412,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,35 m w nowej inwestycji na granicy Jasienia i Moreny. W skład apartamentu wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym 3 Sypialnie 2 Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle im. Władysława Jagiełły

Dzierzgoń,pomorskie

350 000 zł81 m² 4 327,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie którego szukasz znajduje się w ofercie naszego biura. To piękna dwupoziomowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 80,88 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij