dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

259 000 zł33 m² 7 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dla singla, mieszkanie dla pary, mieszkanie dla niewielkiej rodziny czy mieszkanie inwestycyjne? Jak promować daną nieruchomość? Nie trzeba tego dylematu rozpatrywać ponieważ opisywana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Perlino,pomorskie

300 000 zł2 074 m² 144,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 2074 m2 w malowniczej miejscowości Perlino, położonej w gminie Gniewino. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdynia działki leśne! Stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68m2, znajdujące się na ostatnim piętrze w 4-piętrowej kamienicy, położonej w Gdyni przy ulicy Warszawskiej 42!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, mieszczące się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Rdestowej w Gdyni. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe. Budynek: budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marszewska Góra

Marszewska Góra,pomorskie

440 000 zł4 127 m² 106,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała Nr VII/69/07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

2 200 zł77 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.77m2 na ul.Bohaterów Monte Cassino w Sopocie Dolnym. Mieszkanie znajduję się w kamienicy na 3-piętrze z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł21 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1 pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Gdańsk - Wrzeszcz, przy ul. Dmowskiego. Mieszkanie jest idealne dla studentów, pary czy pod inwestycję. Lokalizacja: dworzec Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ziemowita

Gdańsk,pomorskie

2 992 000 zł120 m² 24 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:806 m²

Na sprzedaż: dwa domy na przestronnej działce o powierzchni 806 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch domów położonych na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

331 851 zł26 m² 12 622,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! bez prowizji I podatku pcc! możliwość odliczenia 23% vat < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat >!już teraz możesz mieć własną nieruchomość inwestycyjną w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

594 144 zł51 m² 11 579,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, winda, stacja ładowania samochodów elektrycznych, pakiet antysmogowy, smart home, komórki lokatorskie, strefa rekreacyjna z placem zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania przy parku Reagana i plaży. Bliskość plaży, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na granicy dzielnic Przymorze/ Zaspa. Bliskość plaży, terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Proszę aby agenci nieruchomości nie dzwonili. Bezpośrednio sprzedam piękne mieszkanie 2 pok. mieszk. w Gdańsku na ul Porębskiego. Zalety mieszkania: mieszkanie jest bezpieczne, ponieważ blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł53 m² 9 665,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji dla kupującego! Oferta tylko u nas! Parametry mieszkania: 3 pokoje na III piętrze w stanie deweloperskim do własnej aranżacji funkcjonalne mieszkanie w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

5 000 zł90 m² 55,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament położonego w prestiżowym osiedlu Neptun Park, zlokalizowanego na pograniczu Gdańska i Sopotu, przy ulicy Wypoczynkowej. To kameralne osiedle, charakteryzujące się niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Młyńska

Gdańsk,pomorskie

483 421 zł25 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerkę planowaną do oddania na grudzień 2026. Ta niepowtarzalna inwestycja zlokalizowana na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej, tuż nad Martwą Wisłą i zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pelplińska

Janowo,pomorskie

27 zł/m²1 000 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia obiekt usługowy, w którym znajduje się restauracja, bar bistro, sale bankietowe, konferencyjne oraz pokoje gościnne o łącznej powierzchni 1034 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnice

Chojnice,pomorskie

529 000 zł155 m² 3 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Budynek: bliźniak z lat 80tych zbudowany z pustaka. Na powierzchnie parteru składają się słoneczny salon połączony z przestronną kuchnią i częścią jadalną oraz niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Sopot

Sopot,pomorskie

6 800 000 zł500 m² 13 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!Rewelacyjny biznes budynek z gotowymi apartamentami! Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

6 800 000 zł500 m² 13 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł71 m² 23 239,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament z nutką glamour i widokiem na zatokę Gdańską! Idealne miejsce dla osób poszukujących luksusowego i komfortowego miejsca do życia. ____________________________.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

609 739 zł65 m² 9 337,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem blisko Gdyni! Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m , położone na parterze, niespełna 3 km od Gdyni i zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł344 m² 4 070 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej z wielkim potencjałem inwestycyjnym ze względu na świetną lokalizację w samym centrum Gdynia Obłuże oraz powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

445 000 zł45 m² 9 984,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W miocasa Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Chylonia przy ul. Gniewskiej. Mieszkanie o pow. 44,57 m2 składa się z salonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rubinowa

Banino,pomorskie

849 000 zł141 m² 6 022,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w wysokim standardzie - Banino, 141 m lokalizacja: przedstawiamy przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej okolicy Banina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł42 m² 77,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, bardzo wygodny, 2-pokojowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon. Doskonała lokalizacja w centrum Wrzeszcza z rozbudowanym zapleczem handlowo - usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł66 m² 14 313,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W ofercie doskonale zlokalizowane mieszkanie po remoncie generalnym w gdańskim Wrzeszczu, w odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy. Mieszkanie Przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

886 213 zł127 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! bez prowizji! bez podatku pcc! zadzwoń I umów się na spotkanie Zapraszam serdecznie do zapoznania się z niezwykłą inwestycją! To kameralna miejscowość tuż obok Gdańska, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

745 000 zł64 m² 11 586 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,3 m2 w czteropiętrowym, nowoczesnym bloku (z windą) z 2018 r. Zlokalizowane na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

5 500 zł49 m² 113,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sol Marina, ul. Łąkowa - oferta aktualna! Komfortowy trzypokojowy apartament położony na ostatnim drugim piętrze w luksusowej inwestycji Sol Marina. Apartament całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

6 000 zł49 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

312 800 zł25 m² 12 497 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór W III kw. 2025! mamy też kawalerki gotowe do odbioru! istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Zostań pierwszym najemcą! Nowa niższa cena. Dostępne od zaraz. 3 piętro, ok. 47 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mochnackiego

Słupsk,pomorskie

399 000 zł72 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Lokal mieszkalny znajdujący się w budynku z 1985 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 81,65 m.kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

205 000 zł1 026 m² 199,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością w urzekającej lokalizacji z w sąsiedztwie lasu oraz jezior! Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1026 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Do not hesitate to write or call us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Osiedle Nad Jarem

Starogard Gdański,pomorskie

589 000 zł87 m² 6 795,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Użlis Nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż ekonomiczny dom parterowy z użytkowym poddaszem, w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 86,68 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osada Rybacka

Gdynia,pomorskie

2 800 000 zł385 m² 7 276,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:792 m²

Nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż wolnostojący dom w Gdyni Oksywiu o powierzchni całkowitej 384,80 m2 na działce o powierzchni 792 m2. Lokalizacja domu pozwala na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzemowa

Banino,pomorskie

890 000 zł137 m² 6 477,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Agencja westate, prezentuje Państwu sprzedaż wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej w spokojnej części Banina. ** atuty: ** - piękny, zagospodarowany ogród - cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spacerowa

Łęgowo,pomorskie

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - atrakcyjna lokalizacja: wszystkie niezbędne udogodnienia znajdują się w bliskiej odległości, co podnosi komfort życia codziennego - Dogodne zakupy: obecność sklepu Żabka w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Wejherowska

Puck,pomorskie

2 799 000 zł6 442 m² 434,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hale z najemcami / Przemysł / Pod siedzibę firmy / Produkcja / Transport / Magazyny / możliwość dalszej rozbudowy i zwiększenia zysku Doskonała nieruchomość pod siedzibę firmy, bądź.