dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

38,76 zł/m²129 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt magazynowo -usługowy, wysokość od 5 do 6m Hala: - posadzka niepylna - brama wjazdowa - bez ogrzewania - instalacja elektryczna trójfazowa, podlicznik Pomieszczenie socjalne, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

590 000 zł68 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego na prestiżowym osiedlu Rumia Park. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kościerska

Kartuzy,pomorskie

1 150 000 zł1 215 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta w Atrakcyjnej Lokalizacji w Kartuzach Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1214,83 m , zabudowanej domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 000 416 zł48 m² 20 725,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wysokiej klasy apartament położony na terenie prywatnego lasu w dzielnicy Mały Kack. Osiedle o wysokim standardzie z wewnętrzną siłownią, terenami zielonymi, portiernią, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Widokowa

Domatowo,pomorskie

549 990 zł92 m² 5 986,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji Widokowe Zacisze w Domatowie! Oferta dotyczy lokalu nr 1. Oficjalnie ruszamy z przedsprzedażą nowego Osiedla Widokowe Zacisze, które jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie W centrum sopotu lokal: na wynajem obszerne 18 metrowe mieszkanie w Centrum Sopotu. Kawalerka wyposażona w sofę rozkładaną, szafę oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

395 000 zł42 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pruszcz gdański | centrum | dobra inwestycja | balkon | zielona okolica Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł100 m² 11 935,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

>rezerwacja< atrakcyjny lokal usługowy w centrum Gdyni - idealny dla działalności medycznej lub kosmetycznej! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

54,33 zł/m²127 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 127m2. Pomieszczenie w kształcie prostokątu z całą ściana pokrytą oknami oraz z wycielonym małym pomieszczeniem na łazienkę. Nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworcowa

Osieczna,pomorskie

525 000 zł140 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Spokojna ulica, dwa niezależne mieszkania, przytulne wnętrze, niskie koszta utrzymania, czyste powietrze przyjaźni sąsiedzi to wszystko zastanie nowy właściciel nieruchomości w Osiecznej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

320 000 zł37 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: 5minut od Tczewa Przystanek autobusowy tuż przy osiedlu - szybkie i sprawne poruszanie się po mieście oraz dotarcie do Trójmiasta; jedynie 900m od stacji pkp; odległość od Gdańska:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupokojowe, z osobną kuchnią, mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w bloku położonego przy ul. Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Sopot,pomorskie

66,18 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy do wynajęcia W centrum sopotu Lokal biurowy (zaadoptowany z mieszkania) położony na wysokim parterze z osobnym wejściem w Sopockiej przedwojennej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

389 000 zł28 m² 13 892,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie. Współpracuję już z 2 biurami i nie jestem zainteresowany poszerzeniem współpracy. Sprzedam studio kompleksowo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sochaczewska

Gdynia,pomorskie

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz! W cenie wynajmu otrzymujemy dodatkowo usługę sprzątania raz w miesiącu, telewizję kablową i Internet. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Formeli

Rumia,pomorskie

340 000 zł34 m² 9 869,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rumia. Przytulne 2 pokoje do własnej aranżacji. Stan deweloperski. Kontakt - Tel. - rumia, ul. Formeli, - ustanowiona księga wieczysta, - mieszkanie deweloperski 34,45 m , - 2 pokoje, piętro 3, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Północna

Gdynia,pomorskie

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Przedstawiamy Państwu unikalną okazję nabycia znakomitej nieruchomości, która sprawdzi się jako inwestycja pod kwatery pracownicze lub działalność gospodarczą. Dom 110 m2, parterowy 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

846 564 zł75 m² 11 287,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogródkiem na parterze. Lokalizacja: gdańsk Jasień - dynamicznie rozwijająca się dzielnica! Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Gdynia,pomorskie

8 500 zł92 m² 92,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wstęp: przestronny apartament nad morzem, w pełni urządzony i wyposażony - gotowy do wprowadzenia od zaraz! Dla kogo?: -Mieszkanie przeznaczone jest do wynajmu przez firmę -to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słupsk,pomorskie

340 000 zł37 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na ulicy Zygmunta Augusta w Słupsku. Położenie niedaleko centrum w okolicach zieleni to niezaprzeczalny atut tej oferty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

338 640 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej o całkowitej powierzchni 200m2, użytkowej 127,60 m , usytuowany na działce o wielkości 200 m z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

389 000 zł27 m² 14 380,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Mieszkanie na start lub pod inwestycję. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

433 365 zł45 m² 9 686,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najtańsze mieszkania w Rumi bez prowizji dla kupującego! Zadzwoń po więcej informacji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,74 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł148 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

:na skróty: na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 148,26 m2. Jest to segment środkowy inwestycji Futura Park. :dla kogo?: -Dla osób, które potrzebują przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

1 047 000 zł44 m² 23 833,40 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! Posiadamy jeszcze 5 innych nieruchomości w tym budynku. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji! opis nieruchomości Na sprzedaż apartament o powierzchni 43,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kampinoska

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł2 414 m² 414 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Gdańsku Łostowice na ul. Kampinowskiej. Widok na miasto w cenie! W bliskiej odległości znajduje się park rekreacyjny ze zbiornikiem retencyjnym "augustowska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

587 520 zł58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m2, składające się z: - wygodnego salonu z aneksem kuchennym (23,01 m2) z wyjściem na balkon, - dwóch ustawnych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Volty

Gdańsk,pomorskie

1 980 000 zł240 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na gdańskiej dzielnicy Piecki- migowo- cichej i spokojnej dzielnicy Gdańska przepełnionej terenami zielonymi oraz rekreacyjnymi, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolnicza

Reda,pomorskie

1 214 720 zł4 672 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad morzem Inwestycja Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej Redzie. Ta przepiękna działka o powierzchni 4672 m2 to doskonałe miejsce, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wejherowska

Reda,pomorskie

715 000 zł129 m² 5 544,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:61 m²

Poszukujesz domu gotowego na już? Ta oferta jest dla Ciebie! Zadzwoń i zobacz czy to Twoje miejsce do życia! Odkryj przyjemność życia w otoczeniu doskonałej infrastruktury - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pępowo

Pępowo,pomorskie

289 800 zł966 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż w Pępowie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczym Pępowie. To doskonała okazja dla osób szukających idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

61,49 zł/m²31 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal handlowy z witryną przy ul. Miętowej, gdynia Dąbrowa Opis lokalu: lokal składa się z głównej sali sprzedażowej, zaplecza oraz toalety. Na podłodze kafle. Duże przeszklone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bolesława Chrobrego

Gdańsk,pomorskie

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu zlokalizowanego w sercu Wrzeszcza, przy ulicy Chrobrego. Charakterystyka lokalu: - powierzchnia 149 m - 6 pomieszczeń biurowych o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

599 000 zł45 m² 13 190,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jedyne takie mieszkanie W krynicy morskiej I na całej mierzei wiślanej! parametry: - 2 pokoje - 45,41m2 - łazienka z prysznicem i W.C. - aneks kuchenny z oknem - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie W centrum sopotu lokal: na wynajem 15 metrowe mieszkanie w Centrum Sopotu. Kawalerka wyposażona w sofę rozkładaną, szafę oraz w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

404 554 zł32 m² 12 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Lokal inwestycyjny (23 VAT, podana cena netto):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł63 m² 10 568 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Słoneczne, przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na czwartym piętrze w bloku w Gdańsku Chełmie przy ulicy Cebertowicza. Budynek Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

779 999 zł65 m² 11 926,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tczew

Tczew,pomorskie

460 000 zł65 m² 7 076 zł/m²