dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

540 000 zł58 m² 9 346 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie - bezczynszowe - Krynica Morska. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Rybackiej. Idealne dla inwestora. Doskonałe jako miejsce na wakacyjne wypady. Krynica Morska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł62 m² 12 566 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - wykończone z wysokiej klasy materiałów, - gotowe do wprowadzenia, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

40 zł/m²44 m² 1 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem przestrzeń biurowo-usługowa o pow. 44m2 w budynku z 2019 r. przy głównej trasie w Dobrzewinie. Lokal znajduje się na 1-piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzechwy

Reda,pomorskie

450 000 zł62 m² 7 240,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania położonego na spokojnym osiedlu w Redzie w okolicach Aqua Parku. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rumia,pomorskie

2 100 zł44 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe w Rumi. Miejsce doskonale zlokalizowane, w pobliżu szkoły, sklepy, dużo terenów zielonych, świetne połączenie z Gdynią, w pobliżu przystanki zkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 110 239 zł48 m² 22 934,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję mieszkanie w nowo powstałej inwestycji w zielonej części Gdańskiej Oliwy Uznanie międzynarodowych ekspertów: - nagroda European Property Awards 2022-2023, - dodatkowe wyróżnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

516 000 zł40 m² 12 759,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - w ścisłym centrum Gdyni, - 850 metrów do plaży miejskiej, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - blisko komunikacji miejskiej (pkp, skm, ztm). Budynek: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 329 468 zł90 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania 4- pokojowe mieszkanie z oknami na dwie strony świata w stanie deweloperskim na osiedlu Letnica o powierzchni 90,44 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waniliowa

Gdynia,pomorskie

870 760 zł82 m² 10 573,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle mieszkalne, zapewniające wygodę i samowystarczalność i bliskość natury. Zlokalizowane blisko głównych tras i rozwiniętej infrastruktury oferuje dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł28 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, nie interesuje mnie współpraca z pośrednikiem nieruchomości. Do sprzedania Kawalerka w Gdańsku Wrzeszcz przy ulicy Jana Kochanowskiego 41a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł35 m² 12 401,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,40 mkw, znajdujące się na parterze w 3-piętrowym budynku, w południowej części Gdańska, w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasińskiego

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł62 m² 9 030,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle Villa Park to inwestycja na mapie Gdańska z pozwoleniem na budowę skierowana dla osób ceniących sobie kameralną zabudowę w spokojnej lokalizacji z łatwym dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł265 m² 4 491,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:513 m²

Dom wolnostojący- 3 kondygnacje położony w dzielnicy Gdynia - Chwarzno, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni. Dla zainteresowanych prześlę dokumentację domu po inwentaryzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górka

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł91 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne na zakup inwestycyjny lub na własny użytek dla dużej rodziny.!Możliwość podzielenia na dwa lokale! Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie 4-pokojowe w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

576 516 zł41 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:na skróty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,19 m2 w promocyjnej cenie 576 516 zł, w nazywanej ostatnio dzielnicy Morenowy Jasień :dla kogo?: -Dla studentów -dla rodziny -dla singli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Charakterystyka mieszkania: zabytkowa kamienica z lat 30. XX wieku, mieszkanie odświeżone w 2023 roku. Powierzchnia: 53,1 m , pierwsze piętro. Ogrzewanie elektryczne. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobra

Juszkowo,pomorskie

799 000 zł220 m² 3 638,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący / Podpiwniczony / Garaż z kanałem / Taras / Balkon / Sauna / Osobna kuchnia / 3 sypialnie / Open space / Ogrodzona działka / Pomieszczenia gospodarcze / Do remontu / Cicha okolica /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

437 000 zł33 m² 13 146,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Jasień. Mieszkanie ma powierzchnię 33,24m2 i zostało zaprojektowane w taki sposób, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

| kawalerka | osobna kuchnia | po remoncie | nowa instalacja elektryczna | piwnica | chłopska | Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jałowcowa

Kolnik,pomorskie

280 000 zł1 499 m² 186,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 1499m2 znajdującej się przy ul. Jałowcowej w miejscowości Kolnik w gminie Pszczółki, powiat gdański. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 685 000 zł86 m² 19 593 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Penthouse na sprzedaż - ostoja myśliwska - Gdańsk, myśliwska 33 Cena: 1 685 000 pln Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 86 m z ogromnym tarasem o powierzchni 98 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Kiełpino,pomorskie

1 899 000 zł241 m² 7 871,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 813 m²

Atuty: - świetna lokalizacja, - przestronny, 7-pokojowy dom, - wysoki standard wykończenia, - duży ogród z wiatą grillową i jacuzzi, - 40m2 garaż dwustanowiskowy dom: wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 60m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kalisz

Kalisz,pomorskie

250 000 zł7 109 m² 35,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego otoczona drzewostanem iglastym i liściastym, z dala od źródeł hałasu. Wokoło łąki, las i pola. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Manganowa

Gdynia,pomorskie

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Łapino Kartuskie

Łapino Kartuskie,pomorskie

355 000 zł1 817 m² 195,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka: 1 817m2 4/10 Obręb ewidencyjny (numer, nazwa) 0004, czapielsk Położenie pomorskie, gdański, kolbudy, czapielsk Media: prąd na działce, woda w drodze wydane wz z 16 listopada 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

5 500 zł70 m² 78,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Nowe Kolibki zlokalizowane w prestiżowej gdyńskiej dzielnicy Orłowo, to nowoczesna i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa wybudowana przez znanego trójmiejskiego dewelopera, firmę Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł43 m² 10 729,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni całkowitej, z przynależnymi pomieszczeniami 43,34m2. Mieszkanie do zamieszkania, z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

595 000 zł38 m² 15 766 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz 2 pokojowego mieszkania do remontu w Sopocie? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - świetna lokalizacja (2 km do morza), - bliskość lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tadzino

Tadzino,pomorskie

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w Tadzinie - Kaszubskie Marzenie w zasięgu ręki Odkryj magiczny zakątek Kaszub w urokliwej wsi Tadzino, otulonej przyrodą województwa pomorskiego, w malowniczym powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Reda,pomorskie

449 000 zł67 m² 6 734,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na dni otwarte które odbędą się dnia 21.12 w godzinach 10-18, w celu umówienia się na prezentację proszę o kontakt telefoniczny by umówić konkretną godzinę spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł32 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu mieszkanie przy ulicy Długiej z bezpośrednim widokiem na katedrę Mariacką. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 32m2 po generalnym remoncie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

544 464 zł36 m² 14 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Oferta przedstawia wygodne mieszkanie o powierzchni 36,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Słupsk,pomorskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe na czwartym piętrze w zadbanym budynku po termomodernizacji. W pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek, kino, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

757 260 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim na osiedlu Letnica o powierzchni 54,09 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 29,92 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Przymorze. W skład nieruchomości wchodzi słoneczny salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

1 151 690 zł66 m² 17 575 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo/usługowy w bliskiej odległości ul. Świętojańskiej, w centrum Gdyni. Lokal położony jest na parterze w ciągu komunikacyjnym aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego. Południowa ekspozycja zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jarzębinowa

Jeleńska Huta,pomorskie

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki (220/15, rolna klasa V) położonej przy ul. Jarzębinowej w urokliwej Jeleńskiej Hucie, w gminie Szemud. Ta lokalizacja to marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plater

Łeba,pomorskie

1 540 000 zł360 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:595 m²

Inwestycyjny Hit w Łebie: pensjonat z 48 Miejscami Noclegowymi- zero Prowizji! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji.