dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sówki

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł53 m² 9 057 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Charakterystyka mieszkania: zabytkowa kamienica z lat 30. XX wieku, mieszkanie odświeżone w 2023 roku. Powierzchnia: 53,1 m , pierwsze piętro. Ogrzewanie elektryczne. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza, na nowym osiedlu "browar", na terenie dawnego Browaru Gdańskiego, tuż przy galerii handlowej Metropolia, stacji skm Wrzeszcz. W pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

760 639 zł49 m² 15 555 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" twoja nowa inwestycja w sercu Gdańska " **start przedsprzedaży!** Chcesz zainwestować w nieruchomości? Teraz masz okazję, by wybrać jedno z **336 nowoczesnych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narutowicza

Gdynia,pomorskie

4 995 000 zł210 m² 23 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Lokalizacja: dzielnica Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana to pożądana, urokliwa i spokojna okolica, choć jednocześnie ulokowana jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Zagajnik

Kowalewo,pomorskie

149 000 zł1 162 m² 128,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielony zagajnik - działki budowlane z prywatnym lasem Już niebawem zdjęcia z drona! Kompleks działek budowlanych w Kowalewie skierowany jest do osób, które zawsze marzyły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

110 zł/m²79 m² 8 694 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu klimatyzowanego biura o powierzchni 79,04 m znajdującego się na 3 piętrze biurowca Twin Office. Biuro zostało odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

549 000 zł53 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pogórze

Pogórze,pomorskie

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne mieszkanie na Osiedlu Beauforta 2 w Pogórzu k/gdyni. Wideofon, monitoring. Winda. Mieszkanie jest świeżo wykończone i gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pogórze,pomorskie

499 000 zł39 m² 12 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w III piętrowym budynku wyposażonym w windę na osiedlu Beauforta 2 wybudowanym przez eurostyl w 2023 roku na Pogórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł71 m² 8 924,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty: osiedle Neo Jasień, na którym zlokalizowane jest mieszkanie wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje w tym panele fotowoltaniczne na dachach budynków. Zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tczewska

Łęgowo,pomorskie

829 000 zł186 m² 4 456,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Atuty: - po generalnym remoncie - z potencjałem inwestycyjnym (podzielony na mieszkania) / niezależne instalacje w każdym z nich - dodatkowy domek gospodarczy przysposobiony w media -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdańska

Wejherowo,pomorskie

1 280 000 zł145 m² 8 832,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Zadbany dom na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpora

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł56 m² 12 839,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na dni otwarte, które odbędą się z w dniu 07/11/2024 o godzinie 10:00 do 12:00 sprzedam mieszkanie na chełmie, ul. Szpora, gdańsk Oferujemy na sprzedaż słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Zagajnik

Kowalewo,pomorskie

199 000 zł1 921 m² 103,59 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokoje | inwestycja | gotowe do wprowadzenia | gdańsk przymorze | lokalizacja: na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rumia

Rumia,pomorskie

547 000 zł70 m² 7 814,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam lokal dobrze skomunikowany, w dynamicznie rozwijającej się okolicy! w uwagi na narastające pytania nie, nie jest to inwestycja semeko Idealne miejsce dla osób aktywnych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Malbork

Malbork,pomorskie

850 000 zł536 m² 1 585,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek wzniesiony jako rezydencja mieszkalna w latach 30-tych XX w., po wojnie przez kilkadziesiąt lat funkcjonował jako przedszkole. Nieruchomość nadaje się na rezydencję mieszkalną, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

740 000 zł51 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w blisko Starego Miasta? Idealnie trafiłeś/trafiłaś! atuty: - doskonała lokalizacja, 5 min spacerem do Starego Miasta, - mieszkanie świetnie skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 50m2 położone w świetnej lokalizacji, w samym Centrum Sopotu. W okresie od 01.10.2024 do 30.05.2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł62 m² 13 938,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania bardzo przestronny i komfortowy apartament o fantastycznym rozkładzie. Wszystkie elementy mieszkania są bardzo spójne i przemyślane co zapewnia maksymalnie dobry odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauzego

Gdynia,pomorskie

859 000 zł82 m² 10 475,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Love at home prezentuje! obejrzyj film Z mieszkania!?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id= wysoki standard wykończenia W połączeniu Z idealną lokalizacją I spokojną okolicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sambora I

Chwaszczyno,pomorskie

799 000 zł4 310 m² 185,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w świetnie skomunikowanej, zurbanizowanej oraz perspektywicznej lokalizacji jaką jest miejscowość - Chwaszczyno. Korzystna lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł43 m² 12 326 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronne mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane na parterze z uroczym ogródkiem. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł23 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! Długoterminowy, stabilny najem!. Oferujemy mieszkanie o wysokim standardzie, urządzone z dbałością o szczegóły i wygodę najemców. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Starogard Gdański,pomorskie

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej w Starogardzie Gdańskim. Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Gdynia,pomorskie

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dla wymagającego klienta o powierzchni 80m2 w Śródmieściu Gdyni. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje (30m2;25m2;12m2), kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ziółkowskiego

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł96 m² 6 779,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak pcc 2% tylko U nas! oferta dotyczy lokalu nr 1 Oferujemy Państwu 4 segmenty w bardzo dogodnej lokalizacji! Domy znajdują się na pograniczu Gdańskich Kowal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

406 000 zł31 m² 13 237,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy mieszkania nr 7.13 ZAKUP OD DEWELOPERA / BRAK PCC Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowie. Miejsce idealnie wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

418 053 zł41 m² 10 115 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, winda, stacja ładowania samochodów elektrycznych, pakiet antysmogowy, smart home, komórki lokatorskie, strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gdynia,pomorskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdyni Pogórze przy ul. Ignacego Paderewskiego. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Malczewskiego

Słupsk,pomorskie

650 000 zł185 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom wolnostojący w centrum Słupska z dużym 175m2 ogrodem, świetna lokalizacja, dogodny dojazd, bliskość sklepów. Bardzo cicho! Duży 40m2 wysoki, dwustoiskowy garaż z powodzeniem może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

430 000 zł41 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustawne 2 pokoje (40,57 m2) na parterze z ogródkiem 52 m2 - cicha i spokojna okolica. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

3 000 zł60 m² 50,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie w Sopocie o pow.59,9m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu "dolina gołębiewska", developer Invest Komfort. Jedna z lepszych sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł57 m² 8 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na IV-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

550 zł17 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Jednostanowiskowy garaż położony w Gdańsku Oliwie przy ul. Wita Stwosza. Środkowy, murowany garaż położony w szeregu innych garaży. Wjazd na posesję za szlabanem na terenie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieplińskiego

Słupsk,pomorskie

499 000 zł166 m² 4 057 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 123 m2 (pow. całkowita 166m2) położony na zagospodarowanej, ogrodzonej działce o pow. 280 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

1 049 000 zł62 m² 17 056,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zakupu gotowca inwestycyjnego w sercu Sopotu, idealnego pod krótkoterminowy najem. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się przy Alei Niepodległości, zaledwie 500 metrów od znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedle na Wzgórzu

Cewice,pomorskie

260 000 zł68 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy przedstawić Państwu ofertę przestronnego, słonecznego, mieszkanie, położone przy ul. Osiedle na Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

147,50 zł/m²40 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem tyopowa lokalizacja trójmiasto możliwość sprzedaży przez okienko / gastronomia / koncesja Aleja Grunwaldzka róg Dmowskiego / Wrzeszcz Powierzchnia: ok 40 mkw / czynsz najmu 7.000,00 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

555 258 zł48 m² 11 517,50 zł/m²