dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

77,53 zł/m²256 m² 19 833 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W kameralnym budynku W idealnej lokalizacji Z prywatnym tarasem Lokalizacja przy jednej z głównych tras komunikacyjnych Gdańska, w odległości 1 km od stacji pkm Brętowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gojawiczyńskiej

Gdynia,pomorskie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: na wynajem mieszkanie o powierzchni około 36 m2, znajdujące się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w Gdyni przy ulicy Gojawiczyńskiej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

387 824 zł26 m² 14 979,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chcesz zainwestować w nieruchomość, która zapewni Ci stabilny dochód, a jednocześnie będzie atrakcyjna dla najemców? Poznaj apartamenty w nowoczesnej inwestycji, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

66,34 zł/m²1 479 m² 98 137 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja przy gdyńskiej marinie - indywidualne piętro w budynku Najwyższej klasy biurowiec z certyfikacją energetyczną i środowiskową zapewniający podwyższoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Helska

Sopot,pomorskie

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem do maja/czerwca. W pełni wyposażony i umeblowany. Miejsce w hali garażowej. Centrum apartamentu to Living Room z wyspą kuchenną, częścią wypoczynkową oraz jadalnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

999 999 zł67 m² 14 889,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

:na skróty: nieruchomość inwestycyjna - z czynnym wynajmem. Na sprzedaż apartament o powierzchni całkowitej 67,16 m2. : lokalizacja: nieruchomość mieści się przy Alei Niepodległości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 374 000 zł1 249 m² 1 100,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora! Tylko 5 minut spacerem do jeziora Wysockie. Niby w mieście, niby na wsi. Cisza, spokój, a jednak dzieli nas tylko "krok" od dzielnicy Osowa w Gdańsku. Nad Jeziorem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz, na minimum 1 rok. Gdańsk Przymorze. Dwustronne, rozkładowe. Właściciel nie wyraża zgody na wynajem dla zwierząt. Dogodna lokalizacja, dobry dojazd do Gdańska Centrum oraz Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Kosakowo,pomorskie

990 000 zł131 m² 7 544,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta tylko W mio casa! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej nieruchomości znajdującej się w Kosakowie położonym zaledwie 7 minut od plaży w Mechelinkach. To miejsce, które w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Gdańsk,pomorskie

506 800 zł36 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecamy do sprzedaży lokal biurowy mieszczący się na drugim piętrze budynku biurowo-usługowego wybudowanego w 2009 roku. Budynek mieści się na styku dwóch dzielnic Zaspy i Wrzeszcza, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow.43m2 w Sopocie na Brodwinie. Mieszkanie znajduje się na 7-piętrze w wieżowcu z windą. Składa się z: dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł66 m² 10 306,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo przestronne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, ul. Hokejowa, gdańsk Łostowice. Lokal o powierzchni użytkowej 65,98 m2 (powierzchnia całkowita (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Sopot,pomorskie

2 950 000 zł112 m² 26 339,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Jedyny w swoim rodzaju niezwykle klimatyczny 3-pok.apartament w Sopocie Dolnym o powierzchni 112m2 w zacisznej uliczce, w sercu miasta. Apartamentu znajduję się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

190 000 zł137 m² 1 382,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal usługowy znajdujący się w kompleksie apartamento-usługowym "quattro Towers", zlokalizowanym w centrum Gdańska Wrzeszcza, przy ul.Partyznatów 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowomiejska

Gdańsk,pomorskie

67,30 zł/m²408 m² 27 465 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowe biuro W nowoczesnym budynku W centrum Obiekt usytuowany w sąsiedztwie historycznych terenów Stoczni Cesarskiej, europejskiego Centrum Solidarności oraz gdańskiego Młodego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Karwety

Miszewko,pomorskie

789 000 zł145 m² 5 441,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom W miszewku Z dobrym dojazdem do trójmiasta dom: na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2018 r o powierzchni użytkowej 125,10 m2 zaś całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

438 000 zł25 m² 17 478,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękna kawalerka w nowym budownictwie. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni 25,06m2 w pełni wyposażona i umeblowana. Mieszkania posiada ładny balkon a dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podolska

Gdynia,pomorskie

57 zł/m²210 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W budynku klasy A W centrum gdyni Powierzchnie biurowe z opcją przystosowania układu funkcjonalnego do potrzeb najemcy. Dogodna lokalizacja, w odległości kilometra od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

1 240 000 zł203 m² 6 107,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 586 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu dom wolnostojący z garażem położony na dużej działce w Kębłowie, gm. Luzino! blisko trasy S6! Zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł51 m² 16 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Główne atuty: - fantastyczna lokalizacja! Zaledwie 7 minut spacerem do Starego Miasta Gdańska idealne miejsce dla osób, które chcą cieszyć się bliskością centrum i jego atrakcjami. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 989 300 zł162 m² 12 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1904

Oferta tylko U nas, prowadzona na zasadach wyłączności. Kamienica mieszkalno-usługowa w wymarzonej lokalizacji w centrum Wrzeszcza. Lokalizacja - centralna - w okolicy dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł64 m² 17 188 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł45 m² 20 462,60 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: - mieszkanie gotowe do zamieszkania, - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i parku Reagana, - z balkonu niewielki widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kielno

Kielno,pomorskie

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atuty : - 500m do jeziora Tuchomskiego, - 10 minut pieszo do lasu, - 20 minut autem do Obwodnicy Trójmiasta (osowa gdańsk/pustki Cisowskie Gdynia), - uzbrojenie: prąd, woda, gaz i kanalizacja, - wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tatrzańska

Gdańsk,pomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy (6 m-cy +) Mieszkanie dostępne od 01.12.2024. Idealne dla singla lub pary. Bez zwierząt. Bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

480 815 zł31 m² 15 560,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nową kawalerkę o powierzchni użytkowej 30,89 m , położonej na parterze w kameralnym 4-piętrowym budynku. Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolszewo,pomorskie

460 000 zł45 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 44,62 m2, położone na 2 piętrze w bloku na monitorowanym osiedlu. Budynek z 2008 roku z przestronną klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełpino,pomorskie

827 000 zł128 m² 6 479,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu lewą połówkę bliźniaka w Kiełpinie - wykończona w bardzo wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania! Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dulin'a

Gdańsk,pomorskie

834 624 zł99 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne 2 - kondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 i 5 piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 71m2 z balkonem 10m2, komórką lokatorską ok. 3m2 oraz 3 miejscami postojowymi. Mieszkanie sprzedawane bez pośrednika. Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 47m2, w Gdańsku, aniołki, ul. K.J. Poniatowskiego 17, w bliskiej odległości od gumed. Mieszkanie świeżo po remoncie, jest w pełni umeblowane, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 18 m (kawalerka). Mieszkanie jest wyposażone w meble i sprzęt agd. Podwójne okno sprawia, że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł29 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

62,64 zł/m²373 m² 23 361 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura na terenach młodego miasta Biuro wyposażone jak na zdjęciach - gotowe do pracy. Obiekt zlokalizowany na historycznych terenach Młodego Miasta, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

50 zł/m²45 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 45m2 w Dobrzewinie przy głównej trasie. Lokal znajduję się w nowoczesnym budynku o wyższym standardzie przy dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

425 000 zł62 m² 6 844,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu dostępne od zaraz nowe mieszkanie 3 pokojowe W stanie deweloperskim w Lęborku! Charakterystyka mieszkania Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

62 zł/m²899 m² 55 762 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Niezależne piętro biurowe przy gdyńskiej marinie Najwyższej klasy biurowiec zapewniający podwyższoną wydajność w zakresie zużycia energii elektrycznej i wody oraz kontroli jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oliwska

Chwaszczyno,pomorskie

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem posiadamy lokale użytkowe W centrum chwaszczyna lokal: do wynajęcia posiadamy lokale użytkowe w centrum Chwaszczyna przeznaczone na usługi, sprzedaż bądź inną formę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 269 000 zł67 m² 18 872,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nieruchomość położona na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz , w pierwszym budynku, który powstał w ramach tego osiedla jako pokazowy , dlatego też charakteryzuje się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lukrecjowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

> gotowe do wprowadzenia, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem sprzedaży jest piękne, przestronne mieszkanie o pow. 55,10 m2 usytuowane na III piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowomiejska

Gdańsk,pomorskie

70,11 zł/m²148 m² 10 411 zł