dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 616 ogłoszeń

Rynek pierwotny

697 538 zł66,75 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Gdyni Cisowej. Lokalizacja zapewnia wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 101 m² 61,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Bardzo Duża.

Szczegóły ogłoszenia

3 634 000 zł7 687 m² 472,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 3. działek pod zabudowę wielorodzinną o łącznej powierzchni 7.687 m2, usytuowany w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Lokalizacja na terenie gminy Kosakowo -.

Szczegóły ogłoszenia

748 891 zł51,31 m² 14 595,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ponad 50 m2 jasień/morena z garderobą! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²578 m² 34 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesna powierzchnia biurowo-usługowa | do własnej aranżacji | Sopot Oferujemy na wynajem nowoczesne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w budynku przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 400 zł37,92 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kobieli 4 to luksusowa zielona enklawa zlokalizowana w malowniczym gdańskim Brzeźnie. W tym miejscu relaks i komfort stanową nieodłączną część dnia, a bliskość plaży.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 203 m² 98,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż malownicza działka W połęczynie niedaleko przywidza Działka usytuwana we wsi Połęczyno, niedaleko Przywidza i Egiertowa. Do Gdańska około 35 km. Działka budowlana, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł125,72 m² 9 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż komfortowy 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 125,72 m2, posadowiony na malowniczo położonej dużej działce (556,50 m2). Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł416,67 m² 4 295,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Wyjątkowa posiadłość z domem i budynkiem wczasowym -ostrowo, powiat pucki, woj. pomorskie Na sprzedaż unikatowa nieruchomość zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Ostrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł95,41 m² 6 278,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 95,41 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 95,41 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł300 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do działki rod - Władysławowo, rod im. Generała Józefa Hallera Na sprzedaż prawo do działki rod o powierzchni 300 m , położonej w nadmorskim Władysławowie, ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²315,67 m² 11 049 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem lokale biurowe o łącznej powierzchni 315,67 m2 (całe piętro), usytuowany na II piętrze budynku biurowego zlokalizowanego w Porcie Gdynia, przy ulicy Budowniczych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²51,94 m² 4 414 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Biurowiec w Śródmieściu Gdańska. Komunikację miejską zapewniają dworzec pkp, skm, pkm oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł41 m² 3 634,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod w Gdańsku Olszynka ,motława ' Działka rekreacyjna o powierzchni około 300m2, zagospodarowana, przygotowana do korzystania i relaksu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 242 400 zł6 212 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! okolica: działka położona w miejscowości Banino w spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowość W okazyjnej cenie! tylko 5125 zł/m2- 4 pokojowe! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ustawne, dwustronne i całkowicie rozkładowe mieszkanie z piwnicą i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 000 m² 2 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta sprzedaży dostępna tylko W biurze onyx home! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w znanej, kaszubskiej wsi letniskowej Salino (gm.Gniewino, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł160 m² 3 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:546 m²

<!-startfragment-> Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu sosnowych lasów i w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Garczyn. To.

Szczegóły ogłoszenia

593 383 zł57,61 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,61 m położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą, zlokalizowanego w spokojnej, zielonej części Gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

3 449 000 zł83,40 m² 41 354,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament do własnej aranżacji o powierzchni 83,40 m2 (4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działek o powierzchni ok. 1000m2 i 1120m2 w miejscowości Jeleńska Huta przy ulicy Kamieńskiej. - kształt: prostokąt, idealny pod zabudowę, - media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł176,83 m² 14 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gdynia Orłowo, dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem - 540 m od mola w Orłowie. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 176 m , usytuowany na działce 296 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł1 976 m² 79,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1976 m2, położona w Parchowie powiat Bytowski. Dojazd z drogi gminnej drogą wewnętrzną utwardzoną. . Nieruchomość atrakcyjnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł37,10 m² 13 746,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Pachnące.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł17,20 m² 2 616,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 m²

Miejsce w hali garażowej Pruszcz Gdański ul. Lawendowa 2b Cena do negocjacji) Oferujemy do sprzedaży miejsce w hali garażowej (miejsce skrajne na osiedlu Azaliowy Park) Brama wjazdowa otwierana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 000 zł153,80 m² 8 192,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:598 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Tuchomskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dzierżawa działka usługowej - Żukowo, ul. Kościerska Oferujemy dzierżawę atrakcyjnej działki usługowej położonej w Żukowie przy ul. Kościerskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 209 m² 297,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Swornegacie "psia Góra". Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana w Bierkowie ul. Kościelna Prezentujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 839 m2, położoną w sercu miejscowości Bierkowo, która łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł575 m² 5 215,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz gotowego, dochodowego biznesu w malowniczej lokalizacji? Oferujemy pensjonat w Ostrzycach - prężnie działający obiekt położony wśród kaszubskich lasów, z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

1 224 000 zł15 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kompleks 4 działek w Lubuczewie, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 091 m² 182,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w Klukowej Hucie! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²122 m² 7 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w centrum Gdyni. Budynek klasy A, klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, dozorowany, kontrola dostępu, dostęp dla najemców 24/7. Oferujemy pokoje biurowe o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 124 000 zł59 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Apartament w Juracie | Cisza, prywatność i wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł83,30 m² 16 686,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4-pokojowe apartamenty pod inwestycję - orłowo 8 minut do plaży atuty - 8 minut spacerem do plaży i molo w Orłowie - 8 minut spacerem do stacji skm Orłowo - 5 minut spacerem do Galerii Klif -.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł26 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł979 m² 194,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki pod zabudowę jednorodzinną w Sychowie, w powiecie wejherowskim, w gminie Luzino, przy ul. Jana Pawła II, o powierzchni: - nr ewidencyjny 210/59 - 979 m2, - nr.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 044 m² 210,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie sprzedający Osoba prowadząca ofertę: grażyna Kupper, tel.   Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie jedynym dźwiękiem o poranku jest szum sosen i śpiew ptaków? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Smołdziński Las o powierzchni 2190 m2. Smołdziński Las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie Słowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł105,45 m² 10 431,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105.45m2 powierzchni użytkowej w kompletnie wyremontowanej kamienicy w Górnym Wrzeszczy przy ulicy Romana Dmowskiego. Atuty: - kamienica jest po.