dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 843 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł76 m² 18 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Inwestycja w Gdańsku - Mieszkanie z Potencjałem! Opis: na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone w wyjątkowej lokalizacji z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 46 m2 oraz dodatkowo taras 6m2 z widokiem na jeziorko. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł53 m² 10 764,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle Etap I niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł23 m² 24 347,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Atrakcyjne słoneczne mieszkanie w Centrum Gdańska Lokalizacja: doskonałe miejsce w samym sercu Gdańska Zaledwie 2 minuty do tramwaju i fontanny Neptuna Spokojna okolica z pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł44 m² 21 441,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu "browar Gdański" atuty: - balkon - Zachodnia ekspozycja - Miejsce w hali garażowej - Komórka lokatorska - 3 minuty do skm - 3 minuty do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

597 000 zł46 m² 12 978,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 w Gdańsku w dzielnicy Przymorze przy Jagiellońskiej mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku 10 piętrowym z windą (falowiec).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

571 000 zł53 m² 10 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Oferta zakupu mieszkania: (gotowe do odbioru) Kontakt : tel. Przestronnie mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wiślinka,pomorskie

940 950 zł30 m² 30 911,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Projekt premium! Niepowtarzalna inwestycja na gdańskim wybrzeżu. Ekskluzywne apartamenty z prywatnymi miejscami do cumowania jachtu lub łodzi motorowej. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Gdańsk,pomorskie

6 100 zł66 m² 92,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: inwestycja botanica mieści się w samym sercu nadmorskiej dzielnicy Jelitkowo, na pograniczu Sopotu i Gdańska dzięki czemu łączy doskonałą lokalizację blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Jasień 28 m Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku oddanego do użytku w 2022 roku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

5 600 000 zł81 m² 68 965,50 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

4 500 zł93 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Apartamenty na Polanie powstało w znakomitej lokalizacji, w dzielnicy Mały Kack. Kompleks został malowniczo wtulony w las Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Połęczyno,pomorskie

895 000 zł14 585 m² 61,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę z ogromnym potencjałem. Zarówno do zabudowy indywidualnej, jak również pod inwestycję. Działka umiejscowiona jest w cichej, spokojnej okolicy sprzyjającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

850 000 zł46 m² 18 611,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest nowy, pięknie wykończony apartament o pow. 45,67m2, w skład którego wchodzi: - salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym - Sypialnia z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

515 255 zł27 m² 18 757 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W pełni wyposażone, nowe mieszkanie w nadmorskiej miejscowości Ostrowo. Aneks kuchenny - lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, czajnik elektryczny, wyciąg, zastawa stołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarpowa

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł60 m² 12 109,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1930 roku w Gdańsku przy ul. Skarpowej. Atuty: -3 pokoje, -niskie koszty utrzymania, -funkcjonalny układ, -zadbane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wybickiego

Bojano,pomorskie

639 000 zł2 391 m² 267,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ***działka mieszkaniowo-usługowa*** ***plan zagospodarowania przestrzennego*** ***możliwość podziału na 2 działki 1000 m2*** Działka nr 39/33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł31 m² 19 323 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie zakupumieszkania w Gdańsku - Nowa Inwestycja "moment" Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 31m2, zlokalizowanego w nowej inwestycji dewelopera Robyg, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

2 380 000 zł50 m² 47 600 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł50 m² 56,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 50 m2. Zlokalizowane Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2 zamykane na klucz pokoje wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

395 000 zł38 m² 10 449,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym w Gdyni Chylonia przy ulicy Morskiej 301. Lokalizacja Chylonia to największa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany 2 pokojowy apartament o powierzchni 42 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul. Pszennej, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Wzgórzu

Kowalewo,pomorskie

108 000 zł1 000 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż działka w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, położona w miejscowości Kowalewo gm. Szemud ul. Na wzgórzu. Lokalizacja: kowalewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jeziorna

Salino,pomorskie

210 000 zł740 m² 283,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem salino, otoczona lasami, czyste powietrze, działka jest W pełni uzbrojona, łącznie Z monitoringiem - są 3 kamery, na działce stoi duży domek holenderski 34 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

550 000 zł64 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

: na skróty : Rumia Janowo || Krakowska || Ciche mieszkanie na osiedlu w centrum, z widokiem na miasto i wzgórza morenowe || Powierzchnia użytkowa 63,5m2 || 3 pokoje || oddzielna kuchnia ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Człuchów,pomorskie

1 110 000 zł260 m² 4 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż niezwykły dom na dużej działce, z sauną oraz prywatnym lasem! Dom powierzchni 260m2 znajduje się w miejscowości Dąbki tuż obok Człuchowa, na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Tokary,pomorskie

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, położonego Nowych Tokarach na osiedlu Rozarium Tuchomskie. Otoczony lasem i w niedalekiej odległości od jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 236,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na gdańskim Chełmie, dzięki sąsiedztwie z centrum Gdańska jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

25 zł/m²462 m² 11 560 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszamy do wynajmu pomieszczenia Magazynowego: lokal: - powierzchnia: 462 m - Piętro: i piętro magazynowe. - wysokość pomieszczenia: 5,5 m. - siła. Lokalizacja: - atrakcyjne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

899 988 zł188 m² 4 787,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem o powierzchni użytkowej wynoszącej 174 m2, położony w miejscowości Łężyce. Zaledwie 10 min autem od Gdyni Chwarzno - Wiczlino i 7 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bednarska

Przetoczyno,pomorskie

155 000 zł1 154 m² 134,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Sprzedajemy urokliwą działkę o powierzchni 1154 m2 w malowniczej miejscowości Przetoczno. ? lokalizacja idealna dla miłośników spokoju i natury. Działka otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł62 m² 12 876,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Kontakt - nieruchomość: trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż w zadbanym budynku mieszkalnym przy ul. Gniewskiej w dzielnicy Chylonia. Lokal znajduje się na IV piętrze, w świeżo wyremontowanym wnętrzu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żukowo

Żukowo,pomorskie

849 000 zł139 m² 6 107,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Zapraszam na prezentacje uroczego domu w Żukowie atuty: - cicha i spokojna okolica - Bliskość budowanej Trasy Kaszubskiej Dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karpacka

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł61 m² 13 986,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą 60 - metrowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie jest zlokalizowane w spokojnym i cichym miejscu, a z jego okien rozpościera się wspaniały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stegna

Stegna,pomorskie

699 000 zł35 m² 19 784,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Na sprzedaż apartament o powierzchni 35,33 mkw, 2 pokoje w inwestycji Bursztynowe Apartamenty w Stegna Lokalizacja Stegna to urokliwa miejscowość nad Bałtykiem, słynąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska

Rumia,pomorskie

495 000 zł47 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! gotowe do zamieszkania! wolne od zaraz! nie zwlekaj zadzwoń! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,90 m2 usytuowane na parterze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Gdańsk,pomorskie

2 780 700 zł403 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Doskonała lokalizacja dla Twojej firmy lub na inwestycję i dochodowy wynajem! Lokal usługowo-biurowy o całkowitej powierzchni 403 m2, położony w szybko rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rozewska

Rozewie,pomorskie

386 000 zł426 m² 906,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży domku letniskowego na działce rod "pod bryzą" w miejscowości Rozewie: z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę - uroczy dom letniskowy zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Charzykowy,pomorskie

2 450 000 zł1 077 m² 2 274,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Połączenie nowoczesności, funkcjonalności i dobrego smaku! Kompleks apartamentów, ogrzewana hala tenisowa, bar, zaplecze sanitarne, kuchenne, lobby, całość z możliwością nowej aranżacji.