dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 845 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Słupsk,pomorskie

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 32m2 na 3 piętrze przy ul. Królowej Jadwigi w Słupsku. - komfortowa lokalizacja - blisko sklepów (lidl, stokrotka) - przyjazne osiedle - okolica szkół - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łapino Kartuskie

Łapino Kartuskie,pomorskie

186 000 zł1 000 m² 186 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położona w Łapinie Kartuskim w gminie Żukowo. Nieruchomość lekko nachylona, w kształcie prostokąta, nieogrodzona, droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

559 000 zł33 m² 16 756,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w samym sercu dynamicznie rozwijającego się centrum Gdyni. Jest to doskonała inwestycja z myślą o przekształceniu w lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

1 079 000 zł54 m² 19 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bezkonkurencyjny 2-poziomowy apartament w sercu Starego Miasta, patio i miejsce postojowe w cenie, dwie łazienki! Apartamentowiec wybudowany w 2006 roku, na wzór urokliwych, gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sympatyczna

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na czwartym piętrze w budynku mieszkalnym z windą w Gdańsku, dzielnica Kiełpinek. Składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matemblewska

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł58 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Lubisz długie spacery, jogging, rowery? To miejsce czeka na Ciebie. Matemblewo to rewelacyjnie położona dzielnica, przytulona do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

1 079 000 zł56 m² 19 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz 2 pokojowego mieszkania Z ogrodem oraz blisko morza? idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja blisko morza, - możliwość wynajmu krótkoterminowego, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

524 000 zł48 m² 10 950,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokoje | blisko skm | centrum gdynia działki leśne lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

2 386 000 zł280 m² 8 521,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 280 m2, zlokalizowany w Gdyni Chwarzno przy ul. Sokoła, usytuowany na parterze 2. piętrowego budynku z 2009 roku. Nieruchomość bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Włościańska

Malbork,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 991,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Oferta Na sprzedaż II Etap inwestycji deweloperskiej składającej się z domów typu bliżniak, o powierzchni 100 mkw lub 110 mkw. Termin realizacji do 08.2025r. Lokalizacja II Etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

700 000 zł5 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działak budowlana przy drodze - informacje w Smart Broker pozdrawiam serdecznie zespół Smart Broker

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

530 300 zł38 m² 13 955,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w pobliżu Starego Miasta w dzielnicy Gdańsk Siedlce! Mieszkanie idealnie nadaje się dla singla, pary, studenta, a także do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł60 m² 17 416,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość w Gdańsku Śródmieściu. Lokalizacja: gdańsk, ul. Łąkowa 60 Powierzchnia: 60,23 m Piętro: 3 Ilość pokoi: 2 z potencjalną możliwością wydzielenia 3 pokoju jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

1 949 000 zł98 m² 19 887,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 98 m2 o numerze 118/11, obręb 091, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Śródmieścia- rejon Siennej Grobli i Polskiego Haka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szemud,pomorskie

145 000 zł1 210 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaka w miejscowości Szemud, woj. pomorskie Parametry: - pow. 1210 m2 - mpzp pod zabudowę jednorodzinną - przyłącza, elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedlowa

Bożepole Wielkie,pomorskie

1 300 zł63 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Bożympolu Wielkim na 1 piętrze o powierzchni 63 m2. Warunki najmu: najem tylko i wyłącznie na umowę najmu okazjonalnego! Opis: bardzo zadbane jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dolna

Grabowiec,pomorskie

130 560 zł1 088 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu przy ulicy Olsztyńskiej w apartamentowcu "trzy Żagle". W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa i pełen węzeł komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle aura to znakomita lokalizacja w centrum miasta, zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na ekskluzywnym osiedlu - Neptun Park w Gdańsku Jelitkowie, położonym w pasie nadmorskim - 150 metrów od plaży. Zaledwie kilka minut spacerkiem od molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m w doskonałej lokalizacji - Gdynia Grabówek ul. Komandorska. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Gdańska na wynajem! W cenie miejsce parkingowe w hali oraz komórka lokatorska. Opłaty administracyjne dodatkowo ok. 650 zł/miesiąc + prąd zg. ze zużyciem. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Gdańsk,pomorskie

1 370 000 zł42 m² 32 932,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskich

Gdynia,pomorskie

599 000 zł77 m² 7 766,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m2 znajdujące się w portowej części miasta Gdyni - Oksywie. Lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkiej infrastruktury miasta, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Orlicz - Dreszera 12 w Gdyni *przyjazne dla zwierząt *składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puck

Puck,pomorskie

696 617 zł75 m² 9 288,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje, płd-Zach, iiq25 szukasz innego piętra lub metrażu? zgłoś się do nas - nie wszystkie oferty są publikowane! 2km molo w Pucku 1,5km plaża 1,5km zabytkowy rynek 2km park krajobrazowy 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, na nowo wybudowanym osiedlu mezzo, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Inwestycja Javorova powstała na Jasieniu, blisko centrum tej dzielnicy, a zatem także w miejscu, gdzie rozwinięta jest kompleksowa infrastruktura zapewniająca komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Rybińskiego

Gdańsk,pomorskie

58,27 zł/m²117 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy blisko pętli tramwajowej z widokiem na Park Oliwski. Urządzone pod biuro z meblami biurowymi na 3 stanowiska, pokój konferencyjny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza, na nowym osiedlu "browar", na terenie dawnego Browaru Gdańskiego, tuż przy galerii handlowej Metropolia, stacji skm Wrzeszcz. W pobliżu Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Oliwie ok 10 min do największego centrum biurowego Olivia Business Centre, 5 min do Uniwersytetu Gdańskiego i najnowocześniejszego centrum biurowego alchemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kolonia

Kolonia,pomorskie

240 000 zł2 793 m² 85,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! link do filmu : Na sprzedaż działka budowlana nr 232/10 w Kolonii Borowiec o powierzchni 2793 m w kształcie przybliżonym do trapezu, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

462 914 zł49 m² 9 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najtańsze Mieszkania w Rumii - Centrum Janowo! ostatnie wolne sztuki! Cena: 462 914,10 pln Powierzchnia: 49,22 m Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym: 18,38 m Sypialnia 10,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Malinowa

Ulkowy,pomorskie

355 000 zł7 093 m² 50,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 7093m2 Możliwość podziału przez właściciela na mniejszą część. nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę nr 123/8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie - świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Piłsudskiego 34 w Gdyni. Zostań pierwszym najemcą po remoncie! :) Podpisz umowę do środy 30.10, a otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

1 710 149 zł137 m² 12 450,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Prezentuję dwupoziomowy dom z dużym ogrodem w odległości zaledwie 10 minut od Centrum Gdańska. Prawdziwa gratka dla osób ceniących zalety posiadania własnego domu oraz bliskości do miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

638 000 zł50 m² 12 668,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży wygodne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 50 m.kw. , położone w Gdańsku Wrzeszczu ( Wszeszcz Dolny), przy ul. Lelewela. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Trępnowy

Trępnowy,pomorskie

1 380 000 zł104 600 m² 13,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Trępnowy, w gminie Nowy Staw na obszarze Wielkich Żuław Malborskich. Położona zaledwie 2 km od Nowego Stawu, pomiędzy Tczewem a Malborkiem.