dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 843 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 843 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Pustki Cisowskie, osiedle Zamek. Bardzo dogodna lokalizacja - blisko przystanek autobusowy, przychodnia, apteka, szkoła, przedszkole, delikatesy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Limbowa

Gdańsk,pomorskie

62,50 zł/m²24 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocja dla nowych klientów - zarezerwuj pod program mieszkanie na start - nie płać aż do stycznia 2025 r.! rezerwacja bez konieczności notariusza! Procedura zakupu: 1. Rezerwacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Malbork,pomorskie

7,50 zł/m²200 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta: do wynajęcia lokal o powierzchni 200 mkw, umiejscowiony w budynku przy ul. Żeromskiego w Malborku. Lokalizacja i dostępność: lokal gwarantuję łatwy dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Faustyny

Kowale,pomorskie

529 745 zł63 m² 8 390,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poznaj inwestycję - Osiedle Westy Dlaczego Osiedle Westy? Westa (łac. Vesta) to w mitologii rzymskiej bogini ogniska domowego, czyli miejsca, w którym doświadczamy ciepła, spokoju, poczucia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł68 m² 9 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4 pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska! Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Styczniowego

Gdańsk,pomorskie

585 000 zł60 m² 9 717,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdańsk Morena! Z mieszkania rozpościera się wspaniały widok na tereny zielone. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie: mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

1 070 000 zł100 m² 10 665,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Nieborowskiej w Gdańsku Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Nieborowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Azaliowa

Różyny,pomorskie

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom bliźniak w rewelacyjnej lokalizacji! Na sprzedaż dom o powierzchni 90 m , imponująca działka o wielkości ponad 3000 m . Dom został wybudowany z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

919 000 zł53 m² 17 339,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Limbowa

Gdańsk,pomorskie

41,67 zł/m²24 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajęcie zadbanego przestronnego mieszkania wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jodłowa

Pomlewo,pomorskie

226 800 zł3 024 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Pomlewo! Zdecydowanie wyjątkowe miejsce i atrakcyjna oferta dla osób marzących o domu wśród natury, ciszy i spokoju w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

399 000 zł61 m² 6 495,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokojowe | blisko skm | przestronne | słoneczne | od zaraz | wejherowo | Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,43 m2, położone przy ul. Harcerskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubinowa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Główne atuty: - rewelacyjna lokalizacja! Tylko 8 minut samochodem do Starego Miasta Gdańska, idealne dla osób ceniących szybki dostęp do centrum - 1 piętro wygoda i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje,łazienka z prysznicem,osobno wc. kuchnia dobrze wyposażona(piekarnik, lodówka,zmywarka). Do przystanku (tramwaj,autobus)około 150 metrów.Więcej na nr  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Mewa - Sopot - Bez Prowizji! Dostępne od 01.01.2025r. do czerwca 2025 roku! Uwaga: oferujemy bezpłatną opiekę konserwatorsko-techniczną w trakcie obowiązywania umowy - wszelkie kwestie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł36 m² 17 083 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2km od gumedu -> 12 minut komunikacją -> Idealnie mieszkanie dla przyszłych studentów - opcje 1-4 pokojowe, w tym także z dużymi tarasami! Brak prowizji i brak podatku pcc. Bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajęcie mieszkania o powierzchni 38m2 w stylu Prowansalskim z ogrodem wynajmę w Gdyni, na Małym Kacku. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi: sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Gdynia,pomorskie

1 380 000 zł77 m² 17 922,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

> atrakcyjne 3- pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdyni, o krok od morza < przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 455,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko W golden gate! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

281 745 zł27 m² 10 536,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy kawalerkę o powierzchni 26,74m2, położonej na 1 piętrze dwupiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Redzie. Planowany termin oddania lokali - IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł41 m² 21 926,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W sprzedaży 2-pokojowy apartament w doskonałej, najbardziej pożądanej lokalizacji Trójmiasta - Gdańskim Przymorzu, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Gdańskiego, oliva Business Center.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kamienica Szlachecka

Kamienica Szlachecka,pomorskie

140 000 zł10 355 m² 13,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kamienicy Szlacheckiej (gmina Stężyca). Piękna okolica. Miejsce idealne dla tych, którzy lubią ustronne miejsca. Działka jest niezabudowana, położona w okolicy lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

235 000 zł1 015 m² 231,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój pośrednik, twój sąsôd. Na sprzedaż oferuję Państwu działki budowlane w Kiełpinie w gm. Kartuzy, zaledwie 1km od Jeziora Kiełpińskiego Dużego. Uwaga! została już tylko jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

339 000 zł46 m² 7 293,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, zlokalizowane na popularnym Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Łużycka

Gdynia,pomorskie

60 zł/m²395 m² 23 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal/biuro na 2-piętrze o pow. około 395m2 w Gdyni przy ul. Łużyckiej w strefie nowoczesnych biur! wolne od 01.07.2024 roku! Lokal znajduje się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barcelońska

Pogórze,pomorskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

> piękny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma dużymi tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Żołnierska

Gdańsk,pomorskie

1 100 zł12 m²

 

Piętro:suterena/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Wynajmę pokój studentowi. Pokój znajduje się w suterenie, jest to jeden z 2 pokoi, oba pokoje mają osobne wejście, kuchnie i łazienkę, oddzielone od reszty domu. Cicha okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

2 799 zł44 m² 63,18 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie i lokalizacji! najem długoterminowy! Oferta przeznaczona dla osób pracujących lub studiujących. Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kistowo

Kistowo,pomorskie

699 999 zł29 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

!Cudowna działka w sercu Szwajcarii Kaszubskiej! Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka o powierzchni prawie 3 hektarów, położona w urokliwej miejscowości Kistowo, zaledwie 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cedrowa

Mosty,pomorskie

899 000 zł90 m² 10 044,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam 1/2 bliźniaka, z ogrodem i halą garażową! Zalety oferty - blisko do plaży, - mały kameralny dom - dodatkowa powierzchnia na strychu - miejsce w hali garażowej wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pępowo

Pępowo,pomorskie

289 800 zł966 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż w Pępowie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczym Pępowie. To doskonała okazja dla osób szukających idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Sasino,pomorskie

395 000 zł1 123 m² 351,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Uwaga! okazja nowa cena- do szybkiego zakupu! przepiękna działka budowlana zabudowana domkiem rekreacyjnym 2,5km od morza! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! bez dodatkowych opłat: kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Banino

Banino,pomorskie

60 zł/m²61 m² 3 648 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o pow 60,8m2 w Baninie. Lokal mieści się na parterze w kompleksie budynków z 2018r. Składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

639 999 zł75 m² 8 534,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji jaką jest ul. Krakowska w Rumi. Jest to mieszkanie, które przede wszystkim wyróżnia ogromna przestrzeń. I nie ma w tym przesady, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wielki Kack - idealne dla osób aktywnych(bliskośc lasu) i ceniących komfort Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,20 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Banino

Banino,pomorskie

579 000 zł90 m² 6 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu szeregowego w Baninie? Świetnie trafiłeś! atuty: - funkcjonalny dom szeregowy z ogródkiem, - świetny rozkład pomieszczeń, - bardzo dobre połączenie z Trójmiastem. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, łazienki i kuchni. Wejście do kuchni z pokoju. Mieszkanie ma bardzo dobrą lokalizację spacerem do morza i parku ok 10 minut. Jest dobrze.