dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Banino

Banino,pomorskie

759 900 zł77 m² 9 873,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Zamieszkaj pod miastem. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji w bliskiej odległości od Aglomeracji trójmiejskiej oraz z szybkim dojazdem do obwodnicy. Atuty: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 144,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam ofertę mieszkania w Gdyni, na osiedlu Witomino-Leśniczówka. To doskonałe miejsce do życia, które łączy spokój i wygodę. Po wyjściu z budynku w zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orfeusza

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł70 m² 13 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje 70 m z garażem i tarasem w Gdańsku! Mieszkanie w urokliwej dzielnicy Osowa w Gdańsku (rok budowy 2002). Nieruchomość znajduje się w 4-rodzinnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

724 900 zł64 m² 11 326,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z malowniczym widokiem na centrum Gdańska w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduję się 3 kilometry od centrum Gdańska i uczelni Gdańskich. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

260 000 zł24 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz kawalerki gotowej do wprowadzenia się w bardzo dobrej lokalizacji Wejherowa? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - funkcjonalny układ, - świetna cena, - umeblowane, - wyposażone, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gołębia

Kamień,pomorskie

999 000 zł105 m² 9 529,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Atuty: - ścisłe centrum Gdyni - 30min - ścisłe centrum Gdańska - 35min - ścisłe centrum Sopotu - 30min - jezioro Jelonek - 10min pieszo - jezioro Wysoka - 15min pieszo - lotnisko - 30min - blisko trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura do wynajęcia - różne powierzchnie od 10 do 120 m , możliwość wynajmu całych pięter lub budynku Oferujemy wynajem biur o powierzchniach od 10 do 120 m . Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na wynajem dla studentów? Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy ul. Batorego, położone w kameralnym budynku mieszkalnym. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Kazimierza

Gdynia,pomorskie

332 603 zł27 m² 12 232,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup już dzisiaj, a płatnośc rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyłącznie dla 1 osoby Kawalerka na wynajem w budynku z windą usytuowanym przy ul. Fryderyka Chopina 28 w ścisłym centrum Pruszcza Gdańskiego, co zapewnia doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

293 000 zł29 m² 9 965,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Chopina

Pruszcz Gdański,pomorskie

57 zł/m²40 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy lub biurowy na wynajem. Podana cena netto w ogłoszeniu dotyczy biura o powierzchni ok. 40 m2. Dodatkowe opłaty tj. prąd, ogrzewanie, internet, wywóz śmieci, woda to 915 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł40 m² 12 403,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kowale klimatyczne 2 pokoje w nowym budownictwie Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze w niskim budynku z windą, z 2018 roku. Komfort mieszkańców podnosi duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ręboszewo

Ręboszewo,pomorskie

159 000 zł1 125 m² 141,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną, położona w Ręboszewie, gmina Kartuzy. Ręboszewo jest atrakcyjnym miejscem położonym na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Niedźwiedziówka

Niedźwiedziówka,pomorskie

119 000 zł53 m² 2 226,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

658 000 zł56 m² 11 708,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdańsk siedlce Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze, w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu , w sąsiedztwie Galerii Przymorze. Mieszkanie: apartament o powierzchni 50 m2 składa się z sypialni , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

600 000 zł1 440 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chwaszczyno - Działka z widokiem na las. Działka w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Idealny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Kościerzyna,pomorskie

341 475 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m2 w Kościerzynie. :dla kogo?: -Dla singla i pary -dla rodziny z dzieckiem -do dalszego wynajmu : lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

539 900 zł33 m² 16 510,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! bez prowizji! bez podatku pcc! bez dodatkowych, ukrytych kosztów! mieszkanie gotowe do odbioru już W grudniu 2024! czeka właśnie na ciebie! zadzwoń I umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

2 750 zł58 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.57,7m2 na ul.Bohaterów Monte Cassino w Sopocie Dolnym. Mieszkanie znajduję się w kamienicy na 3-piętrze bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 332 800 zł86 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Rybińskiego

Gdańsk,pomorskie

60 zł/m²248 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia lokalu usługowego: poziom 0 - 148,49 poziom -1 - 94,08 Wysokość pomieszczeń to 3m. Miejsce parkingowe na podwórku jest przypisane do lokalu, istnieje możliwość stworzenia kolejnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł65 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 65,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 700 000 zł315 m² 8 582,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy lokal z witryną o pow. 314,6m2 w Gdyni w Redłowie. Lokal znajduję się na parterze w apartamentowcu Altus, deweloper Invest Komfort. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

579 000 zł90 m² 6 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu szeregowego w Baninie? Świetnie trafiłeś! atuty: - funkcjonalny dom szeregowy z ogródkiem, - świetny rozkład pomieszczeń, - bardzo dobre połączenie z Trójmiastem. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł41 m² 13 292,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem blisko stacji skm! Biuro Ruszamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

799 000 zł36 m² 21 986,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie położone w centrum Gdyni, inwestycja "avanport" idealne pod wynajem krótkoterminowy lub jako second home. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu kamienic, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Rumia,pomorskie

399 000 zł44 m² 9 151,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pewny zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Bardzo kameralne osiedle w Rumi. $ cena: 392 000,00 zł Termin realizacji budynku: koniec kwietnia 2025 roku. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Pszczółki,pomorskie

495 000 zł75 m² 6 607,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w bliźniaku o powierzchni użytkowej 74,91 m , położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Pszczółki. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

434 000 zł36 m² 12 191 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! bez prowizji! bez podatku pcc! bez dodatkowych, ukrytych kosztów! zadzwoń I umów się na prezentację zapraszam! Zadzwoń i umów się na spotkanie, mam ogrom mieszkań do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Limbowa

Gdańsk,pomorskie

9 999 zł1 750 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Najem długoterminowy! Działka doskonała pod budowę hali, magazynu, warsztatu. W jej sąsiedztwie świadczone są usługi budowlane, motoryzacyjne. Bardzo blisko Alei Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Gdynia,pomorskie

980 000 zł102 m² 9 607,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Na sprzedaż bliźniak o pow. całkowitej 102 m2 z garażem w bryle budynku. Stan deweloperski. Do domu przynależy działka o pow. 352 m2 Parter: - salon z kuchnia o pow.23,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

399 000 zł43 m² 9 366,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przytulne i słoneczne mieszkanie w Redzie na sprzedaż! Marzysz o ciepłym, dobrze usytuowanym mieszkaniu, gotowym do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

592 223 zł65 m² 9 108,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na dwóch poziomach! Jeden z nich do dowolnej aranżacji! Wybierając ten lokal masz pewność, że jest to zakup: bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc $ cena: 592 223,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakoczego

Gdańsk,pomorskie

640 347 zł40 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu w centrum Moreny istnieje możliwość wykończenia pod klucz 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera Planowany odbiór na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrzeszcza przy ul. Mickiewicza, położone w kameralnej kamienicy przedwojennej. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie w 2018 roku, w pełni.