dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pusta

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł1 159 m² 1 294,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas wyjątkowa działka pełna perspektyw. Czy szukasz działki pod budowę swojego wymarzonego domu z szybkim dojazdem do centrum, sąsiedztwie przyrody i z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

2 400 zł47 m² 51,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Rumi na nowym osiedlu " Nowe Janowo". Budynek z 2022r., z windą. Mieszkanie o pow.47,05 m2 składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł49 m² 12 735 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w super lokalizacji, oddalone 5 minut samochodem od Forum Gdańsk i starówki (21 minut pieszo). Mieszkanie składa się z: pokój dzienny z miejscem na jadalnię 22,75m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Niemcewicza

Chojnice,pomorskie

739 000 zł268 m² 2 757,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferta dodana za pomocą addom Dom z dużym potencjałem, dwa mieszkania z garażem i ogrodem blisko centrum. Teraz taniej! Oferuję na sprzedaż dom z dużym potencjałem w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Wstępna rezerwacja. Mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratowych z oddzielną kuchnią, wnęka sypialnianą i balkonem. Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Znakomita Lokalizacja to Podstawa Gdańsk Śródmieście Nieruchomość : Funkcjonalnie i komfortowo urządzone 2 pokojowe mieszkanie w Genialnej Lokalizacji Gdańsk Śródmieście przy ul. 3 go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gdyńska

Miszewo,pomorskie

30,56 zł/m²360 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Proponujemy Państwu wynajem powierzchni wystawowo-magazynowo-biurowej zlokalizowanej na I piętrze w obrębie jednego z budynków usługowych mieszczących się w Centrum Miszewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Werblinia,pomorskie

599 000 zł228 m² 2 631 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż piękny nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym! Właściciel zakupił blachodachówkę i zostanie położona jeszcze w tym roku (+ cena położenia dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł44 m² 13 945,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Główne Atuty: brak pcc 2% dla kupującego! Nowoczesne Osiedle: osiedle Pastelowe wybudowane przez sprawdzonego dewelopera Dekpol, oferujące nowoczesne rozwiązania i komfort życia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł32 m² 15 156,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w gdańskiej dzielnicy Oliwa na ulicy Grunwaldzkiej. Powierzchnia: 32 m , 1 pokój Piętro: 9, z widokiem na miasto i las Wnętrze: w salonie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

599 999 zł30 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

2 090 000 zł65 m² 32 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Nowe Kolibki trójmiejskiego dewelopera realizującego prestiżowe osiedla - Invest Komfort - urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 130 370 zł54 m² 20 798 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 54 m2 z balkonem 10 m2 | 2 pokoje | Miejsce parkingowe I Stan deweloperski. ___ Idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii między naturą, a ekskluzywnym stylem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Malbork,pomorskie

200 000 zł47 m² 4 291,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w Malborku przy ul. Tczewskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

665 500 zł68 m² 9 776,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < gotowe do odbioru z końcem czerwca 2025 roku > osiedle to wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne innowacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Łęgowo,pomorskie

695 000 zł112 m² 6 205,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ostatni dom w sprzedaży! Atuty i lokalizacja Nieruchomości Łęgowo to prawdziwa perełka w kontekście nieruchomości, zwłaszcza dla tych, którzy cenią harmonię życia na styku natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 36 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Morskiej w Gdyni. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne Wynajem mieszkania - Gdańsk - Łostowice ulica Ofiar Grudnia 70 Najem okazjonalny. Do wynajęcia komfortowo wykończone nowe mieszkanie na osiedlu wybudowanym przez Robyg. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 680 000 zł160 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Ogłoszenie sprzedaży domu w Gdańsku - dzielnica Wrzeszcz Dolny Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni całkowitej 160m2, posadowiony na działce o powierzchni 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

574 990 zł36 m² 15 963,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od dewelopera! < możliwość odliczenia 8% vat > gotowe do odbioru z końcem lutego 2025 roku. Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

499 000 zł45 m² 11 096,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | dobrze skomunikowane | blisko skm | gdynia chylonia lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Chylonia. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szmaragdowa

Pierwoszyno,pomorskie

7 000 zł175 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom nadmorski w Pierwoszynie (gmina Kosakowo). Piękna lokalizacja blisko morza (5 min do klifu), przy sosnowym lesie, na spokojnej uliczce. Blisko wieś rybacka Mechelinki, molo, przystań. Do Gdyni 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł36 m² 24 167 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjna Inwestycja!wysoka stopa zwrotu! na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Chwaszczyńska

Gdynia,pomorskie

13 016 500 zł18 595 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 18 595 m2 przy ul. Chwaszczyńskiej, w Gdyni (wielki Kack). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska, nieogrodzona. Usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Square Apartments Gdynia - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni na dłuższe pobyty. Wybierz komfortowy apartament blisko morza, pracy, uczelni, w centrum miasta ze świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stańkowo

Stańkowo,pomorskie

569 999 zł144 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Jeśli marzysz o własnym kawałku nieba, który stanie się Twoją oazą spokoju i radości, to ten dom czeka właśnie na Ciebie! Stańkowo (wieś, pomorskie, dom w zabudowie bliźniaczej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krępa Kaszubska

Krępa Kaszubska,pomorskie

99 800 zł998 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działki położone w Krępie Kaszubskiej gmina Nowa Wieś Lęborska o numerach 520/1, 520/2, 520/5, 520/6, 520/7 i 520/8, dla których została wydana decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

9 999 zł464 m² 21,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn w Gdańsku - Przymorze, sąsiadujący z Centrum Handlowe Oliwa. Wielkość magazynu 464 metry kwadratowe. Wysokość 4,2 - 4,6m. W środku wydzielone ogrzewane pomieszczenie, socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

564 425 zł70 m² 8 096,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

**luksus, komfort i Nowoczesność w Rumii** Odkryj wyjątkową inwestycję w sercu Rumii, gdzie nowoczesność spotyka się z elegancją, tworząc przestrzeń idealną do życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 950 zł23 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem od Września! Na wynajem piękna kawalerka w dzielnicy Gdańsk Piecki-Migowo, zlokalizowana przy ul. Morenowe Wzgórze 18. Blok znajduje się na terenie zamkniętego, monitorowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębowa

Zbychowo,pomorskie

799 000 zł135 m² 5 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dzień dobry, chciałbym Państwu zaproponować dom wolnostojący, na cudownie położonej działce, otoczonej zabudową jednorodzinną, w oddalonej od Trójmiasta zaledwie o 20 km miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Lębork

Lębork,pomorskie

55 000 zł21 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Oferuję działkę zabudowaną budynkiem garażu w wieczystym użytkowaniu położony przy ul. Findera w Lębork o powierzchni 0,0021 ha. Położony w samym centrum miasta. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

565 000 zł47 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje | blisko skm | inwestycja | balkon | reda | po remoncie | lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Redy. Charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hynka

Gdańsk,pomorskie

100 zł/m²70 m² 6 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Starannie wybrany na etapie przedsprzedaży, lokal użytkowy znajdujący się w pierwszej linii ul. Hynka (witryny wychodzą na stronę ulicy) w Gdańsku. Open space w wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piastowska

Nowa Wieś Przywidzka,pomorskie

1 212 960 zł40 432 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż 12 działek W nowej wsi przywidzkiej opis: przedmiotem sprzedaży są działki zlokalizowane w urokliwej części miejscowości Nowa Wieś Przywidzka. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Czarne,pomorskie

139 000 zł47 m² 2 928,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie na parterze. Czarne, ulica Wojska Polskiego. Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,47 m2, położony na parterze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł82 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję luksusowy apartament na ostatnim piętrze w inwestycji o unikalnym położeniu - w sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej, 900m od morza. Na dachu budynku zaprojektowane zielone tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 540 000 zł79 m² 19 513,40 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest piękny Apartament z niesamowitym widokiem na morze o pow. 78,92m2, w skład którego wchodzi: - otwarty Salon z aneksem, wyjściem na Loggię oraz widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł164 m² 7 901 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa Okazja! Unikatowa Oferta! Przedstawiamy Państwu przestronny dom o powierzchni 164,4 m2, usytuowany na działce o powierzchni 580 m2. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świeszyno

Świeszyno,pomorskie

89 900 zł763 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 763 m , nr 167 w urokliwym i spokojnym lesie sosnowym w pobliżu jeziora Głębokie (pietrzykowskie Duże). Dla obszaru na którym położona jest.