dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Gdynia,pomorskie

897 000 zł80 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe, 3-y pokojowe mieszkanie z garderobą oraz ustawnym balkonem w Gdyni Dąbrowie. Nieruchomość znajduje się w Gdyni Dąbrowie, na ul. Poziomkowej 17C/4. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamrowskiego

Gdynia,pomorskie

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio 30 m kawalerkę w 3 piętrowym bloku na parterze w Gdyni na Wiczlinie , oś, sokółka, ul. Kamrowskiego. Mieszkanie jest bardzo ustawne, salon 20 m2, kuchnia 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

649 000 zł100 m² 6 483,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralne osiedle Przystanek Reda zlokalizowane w Redzie przy ul. 12-go Marca składające się z 10 mieszkań zapewni bezpieczeństwo, a unikalny projekt architektury trafi do bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

5 500 000 zł1 810 m² 3 038,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 744 m²

Na sprzedaż nieruchomość posadowiona na działce o przeznaczeniu handlowo- usługowym o powierzchni ponad 8732m2. Obiekt funkcjonuje obecnie jako sklep budowlany i jest do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

1 399 000 zł1 045 m² 1 338,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry, chciałbym zaprezentować działkę budowlaną w Gdyni, zgodnie z prawomocnymi warunkami zabudowy pod budowę 2-ch zespołów budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołajkowa

Kowale,pomorskie

7 700 zł160 m² 48,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Poszukujesz domu, który łączy nowoczesność, funkcjonalność i komfort? Ta wyjątkowa nieruchomość na wynajem długoterminowy (10-12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paprykowa

Dębogórze,pomorskie

539 000 zł46 m² 11 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży ciekawe mieszkanie dla osób szukających spokoju i odpoczynku. Nieruchomość położona jest w Dębogórzu, w sąsiedztwie Gdyni i Rumi oraz nieopodal nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kosakowo

Kosakowo,pomorskie

750 000 zł62 m² 12 126,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W pasie nadmorskim/ 3,5 km od plaży nieruchomość idealna pod inwestycję! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

757 260 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Lokalizacja: gdańsk- letnica Cena: 757 260 pln Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 878 248 zł73 m² 25 729,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie z wyjątkowym widokiem i układem! Lokalizacja-> Na mapie Trójmiasta trudno o drugie tak doskonale położone miejsce. Inwestycja to realizacja idei 15-minutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Puck,pomorskie

441 019 zł45 m² 9 770,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle położone jest w zacisznej i jednocześnie idealnie skomunikowanej dzielnicy Pucka. Wystarczy niespełna 15 min spaceru, aby dotrzeć do plaży, wzdłuż której rozpościera się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węgrzyna

Gdańsk,pomorskie

549 999 zł39 m² 14 102,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o pow. 39.06 m kw położone w Gdańsku na ul. Węgrzyna - Osiedle Nowa Jabłoniowa. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To bardzo dobrze trafiłeś! Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

1 350 zł17 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna, bardzo słoneczna kawalerk przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 5 w Gdyni *składa się z pokoju z garderobą, łazienki z wc i aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Drzewieckiego

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł27 m² 16 753,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka zlokalizowana w gdańskiej dzielnicy Zaspa przy ul. Drzewieckiego. Doskonała lokalizacja z bliskością do parków, morza i dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

529 745 zł63 m² 8 390,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Polecam Państwu wygodne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października 2024 do końca czerwca 2025! Oferuję na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w nowym budynku przy ul. Św. Piotra w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł67 m² 11 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Gotowiec inwestycyjny / 3 sypialnie / Kamienica po rewitalizacji / Oddalone 200 metrów od Manhattanu / Wyposażone i umeblowane / Wynajmowane na długi termin / Wysokość pomieszczeń 3 metry /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Somonino

Somonino,pomorskie

875 000 zł111 m² 7 882,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Piękne dwa domy na sprzedaż (sąsiadujące) w Somoninie z przepięknym widokiem, zagospodarowanym podwórkiem Nowoczesny dom 111,68 m w stanie deweloperskim, ogrodzony, z pełnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Nadrzeczna

Wejherowo,pomorskie

79 000 zł248 m² 318,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kameralna działka rod w Wejherowie - Idealne miejsce na wypoczynek! Murowany domek / pomieszczenia gospodarcze / wiata wypoczynkowa / szklarnia / podwyższony warzywnik / murowany grill z piecem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, eleganckie mieszkanie przy ul. Lawendowe Wzgórze - świeżo wykończone, nigdy wcześniej niezamieszkałe. Lokal o powierzchni 42 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł31 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Siedlce. Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe.Bardzo dobry dojazd do obwodnicyW okolicy pełne zaplecze usługowo-handlowe. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł39 m² 14 226,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż zadbane, estetycznie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 39 m2 na osiedlu Wolne Miasto, przy ul. Cedrowej, wybudowanym przez renomowanego dewelopera Eco Classic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. 12-go Marca

Reda,pomorskie

599 000 zł100 m² 5 984,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu inwestycyjnie? Świetnie, kupując u nas zyskujesz x2! Na sprzedaż 2 niezależne mieszkania z ogródkami i balkonami od strony południowej. Bezczynszowe, dzięki temu opłata za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na osiedlu mistral- blisko Mechelinek i Rewy! Przedmiotem oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Sobieskiego

Sopot,pomorskie

1 850 000 zł69 m² 26 831 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Brak dodatkowych kosztów! Bez konieczności dodatkowych nakładów. 3 - 4 pokoje, kwestia aranżacji. Zapraszamy do kupna mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta. Zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

451 500 zł38 m² 12 036,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli cenisz sobie spokój i nadmorski klimat, to oferta specjalnie dla Ciebie! Umów się na prezentacje już dziś! _________________________________ Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

359 000 zł26 m² 13 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców! Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, małej sypialni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Gdynia,pomorskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w urokliwej, zielonej dzielnicy Gdyni - Orłowie. Bliskość morza oraz kameralna zabudowa okolicy sprawiają, że zapomina się o codziennym zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Gdynia,pomorskie

389 000 zł42 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witomino. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

469 000 zł86 m² 5 466,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferuję bardzo przytulne oraz słoneczne mieszkanie o powierzchni 85,80 m2 położone w centrum miasta przy ul. Batalionów Chłopskich w Lęborku. Mieszkanie posiada dwa balkony oraz znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 500 zł20 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Wynajmę pokój w mieszkaniu w nadmorskiej dzielnicy Gdańsk Zaspa. W okolicy znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Lokalizacja zapewnia bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

540 709 zł41 m² 13 233,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: i kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

848 227 zł127 m² 6 699 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Twoje domowe ognisko po zielonej stronie Trójmiasta! Wyjątkowy dom w Gdańsku na Kowalach. ________________________________________ Dom w zabudowie szeregowej, który powstaje w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

8 500 000 zł600 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko u nas. Oferta inwestycyjna. Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo - magazynowym z częścią mieszkalną. W skład nieruchomości, aktualnie wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 000 zł206 m² 11 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Szukasz idealnego domu, który zachwyci Cię lokalizacją oraz nienaganną jakością wykonania? Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Juszkowie. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Bąkowo,pomorskie

599 900 zł90 m² 6 702,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowa oferta w mio casa Nieruchomości! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na las z salonu o powierzchni 89,50m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na Osiedlu Sarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 234 347 zł48 m² 25 635 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ostrowo

Ostrowo,pomorskie

800 000 zł2 059 m² 388,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (pow. łącznej 2059 m2, składająca się z 2 działek : 1029 m2 + 1030 m2) położona w miejscowości Ostrowo koło Karwi, gmina Władysławowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

995 000 zł154 m² 6 452,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Sprzedaż przestronnego mieszkania z ogródkiem w Gdyni, oksywie, ul. Płk. Dąbka Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 144,41 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sosnowa

Nowe Czaple,pomorskie

199 000 zł1 100 m² 180,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna , położona w Nowych Czaplach w pobliżu jeziora Ostrzyckiego nieopodal osiedla domków rekreacyjnych "danielowa Dolina". Powierzchnia działki to 1100m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 244 931 zł64 m² 19 361,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij