dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 139 163 zł76 m² 14 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiżowy 3-pokojowy apartament blisko plaży W brzeźnie! ____________________ Inwestycja położona jest w wyjątkowym miejscu na mapie Gdańska. Sąsiedztwo zielonej alei Hallera, prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jacka

Wejherowo,pomorskie

559 000 zł79 m² 7 093,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

PO kapitalnym remoncie | ustawne mieszkanie - 3 pokoje - 78,8 m2 | blisko rynku i parku | 1 piętro | zadbana kamienica | wejherowo ul. Św. Jacka lokalizacja: cicha i spokojna okolica, blisko rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

40 000 000 zł37 266 m² 1 073,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferuję Państwu dużą działkę inwestycyjno-usługowo-przemysłową. Nieruchomość zabudowana o pow. całkowitej 3,7 ha na której zlokalizowany jest działający hotel Arena Expo, budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 160 000 zł46 m² 25 217,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Witamy w luksusowym apartamencie na ulicy Chmielna , w samym sercu śródmieścia Gdańska. To mieszkanie to nie tylko miejsce do życia, to prawdziwa oaza komfortu, elegancji i luksusu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

361 988 zł38 m² 9 612 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Już za 10 miesięcy możesz cieszyć się tym lokalem! Będziesz mógł pracować w ciszy i korzystać z udogodnień osiedla! Wybierając ten lokal masz pewność, że jest to zakup:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na kartuskiej W gdyni Oferowane mieszkanie o powierzchni 65,35 m2 składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szarłata

Szarłata,pomorskie

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Budowlana z Warunkami Zabudowy na Dwa Budynki - Szarłata Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2500 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rumia

Rumia,pomorskie

890 000 zł74 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż oferuję przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na parterze dwupiętrowego budynku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, bez potrzeby wykonywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orląt Lwowskich

Słupsk,pomorskie

395 000 zł48 m² 8 229 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą położone w Słupsku przy ul. Orląt Lwowskich , osiedle Niepodległości. Mieszkanie posiada powierzchnię użytkową 48m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

419 000 zł56 m² 7 455,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje | pewna inwestycja | dobra lokalizacja | wejherowo nanice lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Wejherowa- nanice. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość w spokojnej dzielnicy Gdyni - Działki Leśne przy ul. Wolności! Działki Leśne to miejsce, w którym zgodnie zazębiają się dwa klimaty - natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

629 999 zł46 m² 13 695,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta biura The House Nieruchomości. Zakup bez prowizji Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszam na spotkanie w fantastycznie zlokalizowanym mieszkaniu w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

960 610 zł140 m² 6 861,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam ofertę bliźniaka o wyjątkowej przestrzeni w salonie oraz na piętrze. Cicha i Spokojna okolica sprawia że dom staję się dobrą propozycją dla osób ceniących sobie dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł46 m² 18 817,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dwupokojowego mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie, która została oddana do użytku w czerwcu 2023 r. Lokalizacja jest bardzo komfortowa ze względu na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Jasień, charakteryzującej się doskonale rozwiniętą siecią dróg i szybkich połączeń zarówno dla zmotoryzowanych jak i tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta ograniczona czasowo W najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska W mieszkaniu zostały już zdjęte stare grzejniki, odcięty gaz i zdjęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wszystko nowe. Mieszkanie, kawalerka z dodatkowym pokojem i osobną kuchnią przy ul Tysiąclecia w Rumi. Powierzchnia 40m2, niski parter domu, w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Łęgowo,pomorskie

687 000 zł112 m² 6 133,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ostatni dom w sprzedaży! Atuty i lokalizacja Nieruchomości Łęgowo to prawdziwa perełka w kontekście nieruchomości, zwłaszcza dla tych, którzy cenią harmonię życia na styku natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiślinka

Wiślinka,pomorskie

1 449 000 zł145 m² 9 993,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta dostępna wyłącznie w westate Gdańsk. Odkryj z nami ofertę wyjątkowego domu zlokalizowanego zaledwie 13 km od centrum Gdańska. W malowniczej miejscowości Wiślinka, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jodłowa

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł686 m² 1 297,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej zlokalizowanej w Gdańsku Stogi przy ul. Jodłowej. Lokalizacja: stogi to jedna z dzielnic pasa nadmorskiego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cebertowicza

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł56 m² 12 526,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. 3 km od Śródmieścia. Mieszkanie jest w trakcie remontu, dołączone do oferty zdjęcia są wizualizacjami pokazującymi w jaki sposób mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł33 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, żabianka przy ulicy Subisława. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Gdynia,pomorskie

2 300 zł60 m² 38,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie - 3 pokoje, blisko centrum z widokiem na morze, położone na Działkach Leśnych o powierzchni 60 m2. Lokalizacja: mieszkanie jest świetnie zlokalizowane i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 199 000 zł40 m² 30 171,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: sol Marina to inwestycja położona przy nabrzeżu Martwej Wisły, nieopodal Wyspy Sobieszewskiej, jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł57 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko w Westate Gdańsk! **słoneczne Mieszkanie w Gdańsku Południe: idealne połączenie Komfortu i Funkcjonalności** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gwarantowane bezpieczeństwo transakcji I obsługa formalno - prawna W cenie! Mieszkanie położone w Sopocie przy Alei Niepodległości i usytuowane jest na 4 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Korczaka

Kwidzyn,pomorskie

719 900 zł215 m² 3 348,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Doskonała lokalizacja obiektu usługowego pod własną firmę wraz z mieszkaniem przy ul. Korczaka, na przeciwko Biedronki z dużym parkingiem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cedrowa

Gdańsk,pomorskie

829 000 zł68 m² 12 191,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentuje mieszkanie idealne pod inwestycje lub do zamieszkania dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość położona jest przy ulicy Cedrowej 31 w dzielnicy Ujeścisko - Wolne Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Centrum Gdańska 2 pokojowe o powierzchni 31 m2 w nowoczesnym budynku w Centrum Gdańska, w sąsiedztwie Starego Miasta. Lokal składa się z: w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

820 000 zł152 m² 5 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Inwestycja to nowoczesne osiedle złożone z 8 budynków po 6 domów w zabudowie szeregowej. Łącznie 48 domów z garażem, zaprojektowanych ze szczególną starannością biura projektowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

1 095 322 zł89 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja położona w południowej częsci Gdańska, w sąsiedztwie wsi Borkowo. Osiedle składa się z sześciu 3-piętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01.09.2024r. piękne mieszkanie 1-pok. o powierzchni 32,50 m2 usytuowane na II piętrze w budynku z 2023r. na nowoczesnym i zadbanym Osiedlu Lazurowym w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Błękitna

Kościerzyna,pomorskie

270 000 zł1 070 m² 252,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichym miejscu blisko lasu. Atuty: - cicha okolica w sąsiedztwie lasu, - niska zabudowa domków jednorodzinnych, lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

520 000 zł221 m² 2 349,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Niebywała okazja! dom Z ogrodem W cenie działki! za 520.000,00! Na sprzedaż dom w trakcie ROZBUDOWY z terenem zielonym w Redzie na ul. Długiej 131: - działka 1073 m?; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Geskiego

Gdynia,pomorskie

365 000 zł26 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

> zaciszna okolica z rewelacyjną komunikacją < z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, już odebranego od dewelopera. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

3 150 zł44 m² 71,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w pięknej inwestycji Młyny Gdańskie w dzielnicy Siedlce w Gdańsku. Mamy do zaoferowania dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Sopot,pomorskie

529 000 zł35 m² 15 280,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do odświeżenia, ale z potencjałem. Pomimo niewielkiego metrażu jest dość przestronne, doświetlone i ustawne, a każdy metr można ergonomicznie zaaranżować. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

970 000 zł115 m² 8 449,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Piętrowy dom wolnostojący - 4 pokoje, 2 łazienki, taras, balkon | zadbany ogród | działka 449 m2 | + budynek mieszkalny - 2 pokoje, kuchnia, łazienka | do morza ok 3 km Na sprzedaż oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Cylkowskiego

Bolszewo,pomorskie

59 zł/m²100 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Duży Lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok 100 m?. Lokal znajduje się w Bolszewie, przy ul. Cylkowskiego 1. Doskonała lokalizacja, z samym Centrum Bolszewa. Właściwości: * stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Konwaliowa

Reda,pomorskie

799 000 zł1 508 m² 529,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój Dom Marzeń Czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą idealnej, dużej działki dla osób pragnących zbudować dom marzeń blisko lasu z widokiem na panoramę Redy, rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słabego

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł79 m² 9 679,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

4 pokojowe dwustronne mieszkanie z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji Gdańsk Matarnia - gotowe do zamieszkania. Spełnij swoje marzenie o doskonałym mieszkaniu! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach