dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Puck

Puck,pomorskie

888 000 zł165 m² 5 381,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Nowoczesny Dom w Połczynie Bis - Komfort i Przestrzeń w Zasięgu Morza! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

50 zł/m²288 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Biurowo-Usługowo-Handlowy 288m2 do wynajmu Gdańsk-Morena Lokal znajduje się przy centrum handlowym morena i hipermarkecie carrefour oraz Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ. Poszukujemy Najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł25 m² 20 882,60 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie studio o powierzchni 25,38 m2 w Gdańsku Przymorze. Gdańsk Przymorze to dzielnica, która posiada wiele zalet, wśród których warto wymienić: 1) bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

702 500 zł89 m² 7 892,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rumia,pomorskie

359 000 zł41 m² 8 734,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Lubelskiej o powierzchni 41,10m2, położone na parterze. W 2022 roku przeprowadzono generalny remont budynku. Nieruchomość do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

773 669 zł64 m² 12 113,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pragnę państwu zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 63,87m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie posiada balkon 4,30m2. Mieszkanie Nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz 2-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji na Zaspie? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - dwustronna ekspozycja, - cicha okolica, - w pobliżu liczna infrastruktura usługowo-handlowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na Przymorzu w niskiej zabudowie. Pełna infrastruktura, w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, sklepy, centra handlowe, przychodnia, apteki. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 153 000 zł82 m² 14 061 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica ul. Starowiejska nowe mieszkanie 4 pokojowe 73,79m2 z balkonem, loggią lub tarasem. W cenie od 1 153 216,00 pln do negocjacji tel. Lokalizacja w Letnicy - najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Bolszewo,pomorskie

720 000 zł250 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Świetnie skomunikowana nieruchomość z dużym potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w spokojnej, dobrze rozwiniętej miejscowości bolszewo, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zła Wieś

Zła Wieś,pomorskie

450 000 zł4 536 m² 99,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z ze stawem z wydanymi warunkami zabudowy. Oferowana na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4536 m2 położona jest w miejscowości Zła Wieś w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

657 453 zł59 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Przestronna mieszkanie 4 pokojowe usytułowane na południu Gdańska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

692 700 zł58 m² 12 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle, dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny i Jasienia, łączy bogatą infrastrukturę i rozwiniętą sieć komunikacji z malowniczym otoczeniem. Centra handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 324 700 zł74 m² 17 901,30 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica ul. Starowiejska nowe mieszkanie 3 pokojowe 74,03m2 z balkonem, loggią lub tarasem. W cenie od 1 324 700,00 pln do negocjacji tel. Lokalizacja w Letnicy - najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawia

Czaple,pomorskie

1 050 000 zł161 m² 6 523,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Skontaktuj się z nami aby umówić prezentację! Szybka sprzedaż, cesja praw do zakupu. Przedmiotem sprzedaży jest dom no nowo powstałym osiedlu Wzgórza Czapli. Witaj w przepięknej oazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł51 m² 10 803,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93m2 - idealne dla rodziny z dzieckiem. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym 18,50m2 Sypialnia 11,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raduńska

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz wykończonego mieszkania, dobrze skomunikowanego z centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Gdańsku-Oruni, przy ul. Raduńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiezdna

Gościcino,pomorskie

1 149 000 zł250 m² 4 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Luksusowy Dom Parterowy w Malowniczej okolicy Gościcina! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z moją pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji! Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

625 000 zł70 m² 8 955,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetnie skomunikowane z Trójmiastem 3 pokojowe mieszkanie! To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o własnym, przytulnym mieszkaniu z dostępem do wszystkich udogodnień w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł62 m² 9 238,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostani lokal mieszkalny I 61,59 m2, 2 pokoje I Balkon I Świetna lokalizacja I 2 piętro w dwupiętrowym budynku I Gotowy do odbioru Najnowsza Inwestycja jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

764 814 zł61 m² 12 442,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny 3- pokojowy apartament blisko centrum z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lębork

Lębork,pomorskie

205 000 zł40 m² 5 187,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne mieszkanie w centrum Lęborka o pow. 39.52m2, w skład którego wchodzi: - Salon z pięknym widokiem od strony południowej - Łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzosowa

Lniska,pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowy Budynek Czterolokalowy w Trakcie Budowy - Odbiór Wkrótce Powierzchnia jednego lokalu: 120 m Cena: 699 000 zł Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż mieszkania w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

2 350 000 zł94 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: apartament położony jest w samum centrum Gdyni - miejscu, gdzie splatają się morskie tradycje i miejski pęd życia. Blisko centrum, morza, blisko miejskich atrakcji i wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Traugutta

Gdańsk,pomorskie

44 926 zł4 538 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest dzierżawa działki usługowo - mieszkaniowej, przy ulicy Traugutta w Gdańsku, o łącznej powierzchni 4500 m2. Lokalizacja idealna na prowadzenie każdego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Huberta

Gdańsk,pomorskie

2 300 zł39 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe W dobrym standardzie. Lokal w budynku kilkurodzinnym, w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum Gdańska, z dogodnym dojazdem do obwodnicy trójmiejskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Słupsk,pomorskie

380 000 zł36 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie aktualnie w rezerwacji Piękne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze nowego bloku (oddany do użytkowania w grudniu 2023 r )w atrakcyjnej lokalizacji. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

980 925 zł46 m² 21 417 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam 2-pokojowy luksusowy apartament o łącznym metrażu 45,80m2 z wyjściem na taras oraz prywatny ogródek. Apartament ulokowany w niskim, kameralnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 275 142 zł47 m² 26 901,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe, o powierzchni 47.40m2 znajduje się na 3. piętrze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

657 000 zł46 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:9/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica ul. Starowiejska nowe mieszkanie 2 pokojowe 46,08m2 z balkonem, loggią lub tarasem. W cenie od 657 728,00 pln do negocjacji tel. Lokalizacja w Letnicy - najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

804 750 zł44 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania luksusowy apartament na 17 piętrze w inwestycji o unikalnym położeniu - w sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej, 900m od morza. Na dachu budynku zaprojektowane zielone tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł61 m² 16 428,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja - brak możliwości prezentacji. Do sprzedaży oferuję słoneczne mieszkanie w stanie deweloperskim w unikalnej inwestycji "doki" dewelopera Eurostyl w Gdańsku. Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wodnika

Gdańsk,pomorskie

31 600 zł1 580 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o pow. ok. 1580 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Osowa, usytuowaną na zamkniętym i monitorowanym obiekcie. Parametry techniczne: - posadzka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

943 000 zł68 m² 13 867,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Letnica ul. Starowiejska nowe mieszkanie 4 pokojowe 68m2 z balkonem, loggią lub tarasem. W cenie od 943 000,00 pln do negocjacji tel. Lokalizacja w Letnicy - najszybciej rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Pogórze

Pogórze,pomorskie

1 599 000 zł380 m² 4 207,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom do własnej aranżacji o pow.380m2 na Pogórzu. Działka o pow.737m2. Parter: w skład, której wchodzi : hala o pow. ok 144m2 z wnęką na windę nożycową, dwa pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarszewy

Skarszewy,pomorskie

645 000 zł170 m² 3 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:34 700 m²

Nieruchomość siedliskowa w miejscowości Wysin (gm. Liniewo) nieopodal drogi Skarszewy-Kościerzyna położona na terenach przeznaczonych pod agroturystykę. Wygodne położenie 16 km do Skarszew, 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

659 000 zł59 m² 11 207,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest wykończone z dbałością o detale, 3 - pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w centrum Rotmanki. Mieszkanie: w pełni wykończone bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żarnowiecka

Krokowa,pomorskie

110 000 zł673 m² 163,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 673 m2 w nadmorskiej miejscowości krokowa. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

725 000 zł43 m² 16 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam ofertę mieszkania w pasie nadmorskim, w dzielnicy Letnica, przy ulicy Letnickiej. Sprzedaż przez firmę. Brak pcc! mieszkanie Lokal mieszkalny położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

670 000 zł96 m² 6 979,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość 96 m2. Lokal użytkowy- piwnica z pomieszczeniem na parterze i wejściem bezpośrednio z ulicy Abrahama (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł31 m² 16 419,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka z widokiem na zieleń na Żabiance Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania na Żabiance, przy ulicy Pomorskiej. Ta urocza kawalerka oferuje nie tylko komfortowe.