dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Współczesna

Borkowo,pomorskie

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Drogi Najemco, jeśli poszukujesz wygodnego, słonecznego, w pełni wyposażonego mieszkania, w miejscu gdzie sąsiad nie zajrzy Ci do okna - mamy coś dla Ciebie! Nie ważne czy pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Polana

Gdynia,pomorskie

825 302 zł79 m² 10 504 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle mieszkalne, zapewniające wygodę i samowystarczalność i bliskość natury. Zlokalizowane blisko głównych tras i rozwiniętej infrastruktury oferuje dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Gdańsk,pomorskie

1 126 900 zł136 m² 9 202,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły dotyczące mieszkania: powierzchnia całkowita: 135,73 m (114 m mieszkania + 22,90 m piwnica). Piętro: 1. Czynsz: około 580 zł z funduszem remontowym. Rachunki za prąd: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł78 m² 12 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość z Przepięknym widokiem na zieleń i śpiewem ptaków. Przestronne czteropokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem na Gdańskiej Zaspie przy ul. Stanisława Skarżyńskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

497 490 zł31 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość w Gdańsku Żabiance przy ulicy Gospody Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, słoneczne i z ładnym widokiem! Duży potencjał aranżacyjny i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

1 580 000 zł120 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, chciałbym przedstawić na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części Osowej. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu Apartamenty Nowy Świat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

596 464 zł34 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj nurtem Śródmieścia! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Osiedle jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rąb

Rąb,pomorskie

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 708 m²

Cenisz ciszę i spokój? Szukasz miejsca do odpoczynku? Świetnie trafiłeś! Przedstawiamy dom w spokojnej okolicy, 25 minut od Trójmiasta! atuty: - cicha, spokojna okolica, świeże powietrze, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie na dziesiątym piętrze w budynku mieszkalnym z windą w Gdańsku, dzielnica Zaspa. Salon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka, okna wychodzące na południe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Sztutowo,pomorskie

263 500 zł31 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim W sztutowie cena: 263 500 zł powierchnia 31 m2 parter 8500 zł/ m2 czynsz 250zł/m-c do apartamentu przypisane jest jedno naziemne miejsce postojowe istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje, w tym przestronny salon (20,05 10,63/10,10m2), łazienka z wanną. Duży, narożny balkon. Mieszkanie dobrze doświetlone. Wysokość sufitu 2,65 m Blisko komunikacja miejska:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 204 587 zł65 m² 18 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ciekawą inwestycję oddaloną 1500m od Starego Miasta. O inwestycji Tereny zielone wokół inwestycji z widokiem na Stare Miasto. Na terenie inwestycji pokój klubowy z salą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Kościerska

Borcz,pomorskie

599 000 zł5 001 m² 119,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 5001 m2, z bezpośrednim zjazdem z drogi głównej. Zgodnie z mpzp, funkcja terenu - usługi lub produkcja. Teren działki płaski, brak zadrzewienia. Wyciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mauretańska

Pogórze,pomorskie

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mierzeszyn

Mierzeszyn,pomorskie

199 000 zł3 054 m² 65,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana przy lesie - Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie, powiat gdański. Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną znajdującą się w Mierzeszynie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jantar,pomorskie

2 650 000 zł225 m² 11 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:572 m²

Dom Nad Morzem w Jantarze - Idealna Przestrzeń Dla Biznesu i Komfortowego Zamieszkania Położenie: lokalizacja: jantar, przy głównej drodze, zaledwie 500 metrów od plaży. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierwoszyno

Pierwoszyno,pomorskie

1 290 000 zł125 m² 10 279,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą piękny bliźniak w stanie deweloperskim, usytuowany w bliskiej odległości od morza oraz lasu. To doskonała propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoszyna

Bojano,pomorskie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zakupu domu w kameralnej inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. Wołoszyna w Bojanie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł41 m² 12 551,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie płaci prowzji. Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z ogrodem około 24 m2. Budynek z 2016 roku wybudowany przez znanego dewelopera murapol. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sieradzka

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:692 m²

Dom wolnostojący , trzy kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Wybudowany z cegły i gazobetonu, stropy Kleina. Dach płaski , kryty papą. Kubatura budynku 950 m3. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od lipca / Available from July. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Glazurowej w Gdańsku. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sopot

Sopot,pomorskie

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nietuzinkowe mieszkanie w Dolnym Sopocie o pow. 52m2, w skład którego wchodzi: - pokój z antresolą sypialnianą - 2 Pokój z antresolą sypialnianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Galaktyczna

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł65 m² 10 446,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez pośredników! Sprzedam mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym, na dole kuchnia, salon i jadalnia na jednej powierzchni, schody drewniano - metalowe oraz łazienka. Na górze poszerzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łąkowa

Pępowo,pomorskie

480 000 zł3 121 m² 153,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty: - zaledwie 15min do Gdańska! - rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa w najbliższej okolicy - spokojna okolica, blisko natury - idealne miejsce dla rodziny lokalizacja: pępowo, wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

1 289 000 zł64 m² 19 984,50 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serce Wrzeszcza. Słoneczne mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze apartamentowca Quattro Towers w Gdańsku. Optymalnie zaprojektowany układ składający się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielasa

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł68 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o pow. 69 m2 przy ul. Kielasa, gdańsk Łostowice. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem do 100m ogródka, - 2 sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kilińskiego

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł60 m² 24 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz świetnie wykończonego mieszkania W prestiżowej inwestycji? atuty: - prestiżowe osiedle, łączące ze sobą zabytkowy charakter oraz nowoczesność, - mieszkanie dwustronne, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

397 500 zł32 m² 12 306,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy miejsce, gdzie luksus spotyka się z przyrodą, a komfort mieszkania łączy się z urokiem otaczającego krajobrazu. Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dolna

Rumia,pomorskie

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom wolnostojący dwulokalowy, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Ten atrakcyjny i przytulny dom jest dobrze skomunikowany z główną arterią miasta, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal zajmuje połowę kondygnacji, składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 706,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentowana nieruchomość mieści się na cichym osiedlu w kameralnym budynku. Na powierzchni ok.60m2 znajdziemy 2 poziomy. Na pierwszym poziomie znajduję się salon z wyjściem na balkon, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Gdańsk,pomorskie

727 000 zł52 m² 13 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz trzypokojowego, świetnie skomunikowanego mieszkania we Wrzeszczu? Idealnie trafiłeś! Możliwość dokupienia garażu. Atuty: - niski blok, - odnowiona elewacja i klatka schodowa, - świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

479 000 zł48 m² 9 943,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz idealnego miejsca do życia lub inwestycji? Oto propozycja, która spełni Twoje oczekiwania Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Lubawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 640 000 zł93 m² 17 634,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż piękny apartament o bardzo wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w sercu Gdańska z malowniczym widokiem na Motławę. To doskonałe miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Sztutowo,pomorskie

235 110 zł28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament W stanie deweloperskim sztutowie cena: 235 110 zł powierchnia 27,66 m2 1 pokój parter 8500 zł/ m2 czynsz 250zł/m-c do apartamentu przypisane jedno miejsce postojowe istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

829 026 zł84 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rotmanka | Nowa inwestycja | 4 pokoje, 86,61 m2 Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy ul. Bajki w Rotmance, obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą, która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Zajączkowo,pomorskie

230 000 zł1 996 m² 115,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 1996 m2 zlokalizowaną na nowo powstającym osiedlu w Zajączkowie przy ul. brzozowej powiat słupski na granicy z Łosinem. Do działki doprowadzona sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dolna Brama

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł102 m² 9 807,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W centrum gdańska atuty: standard deweloperski - do własnego wykończenia. Prężnie rewitalizowana okolica. Lokalizacja w centrum Tereny zielone w sąsiedztwie - Bastiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

459 000 zł49 m² 9 310,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wygodne mieszkanie 2 pokojowe sprzedaż + garaż (opcjonalnie) Mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2005 roku. Budynek zadbany, klatka schodowa czysta, spokojni sąsiedzi. Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł43 m² 19 744,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis: 2-pokojowe mieszkanie na parterze z wyjściem na ogród w kompleksie apartamentowców osiedla "angielska Grobla" wybudowanego przez dewelopera pb Górski. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ledóchowskiego

Gdynia,pomorskie

639 000 zł61 m² 10 475,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa oferta dostępna tylko W mio casa. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 3 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze w 3-piętrowym budynku przy ulicy Ledóchowskiego.