dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 782 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 782 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miłosza

Pogórze,pomorskie

849 000 zł122 m² 6 959,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej na pogórzu dom: do sprzedaży oferujemy dom bliźniaczy o powierzchni 121,83 m2 z poddaszem użytkowym. Domy zaprojektowane zostały z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

5 800 zł110 m² 52,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę dom w Gdańsku Osowej. Zabudowa bliźniacza. Rok budowy 2010. Nieruchomość składa się z domu, tarasu, osobnego garażu. Dom - 110m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł59 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza Bardzo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,2 m , położone na parterze budynku przy ulicy Zamenhofa. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

12 000 zł161 m² 74,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajmu proponujemy urokliwy dom typu bliźniak położony w cichej i spokojnej części Gdańsk Oliwa, w sąsiedztwie domów wolno stojących, przy jednoczesnym łatwym dostępie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ręboszewo

Ręboszewo,pomorskie

159 000 zł1 125 m² 141,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Ręboszewo- bardzo dobrze skomunikowane 40 km od Trójmiasta Oferujemy Państwu pięknie położoną działkę, w miejscowości Ręboszewo Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje piękne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kościerzyna,pomorskie

429 000 zł60 m² 7 197,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie gotowe do zamieszkania Atuty: - stan bardzo dobry, - mieszkanie dwustronne, - dużo terenów zielonych Budynek 4 piętrowy blok wybudowany w 1981 roku z wielkiej płyty. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeziorowa

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł111 m² 11 708,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Tylko W golden gate! Na sprzedaż stylowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 111,03 m2 usytuowany na 1 i 2. piętrze 2-piętrowego budynku z 2015 roku przy ulicy Jeziorowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, funkcjonalne, mieszkanie w nowym budownictwie położone w Rumi, zaledwie 25 minut drogi od centrum Gdyni. Budynek I otoczenie: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Sierakowice,pomorskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:768 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W sierakowicach dom: do sprzedaży oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 140 m2 na działce o powierzchni 768 m2. Układ pomieszczeń: parter: salon 23m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

641 440 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal inwestycyjny w Centrum Gdańska - bez pcc! nieruchomość: mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40.09m2 znajduje się na 1. piętrze i w jego skład wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mareza

Mareza,pomorskie

66 000 zł1 000 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż działka budowlana nr 157/76 o powierzchni 1 000 m2 położona w miejscowości Mareza, gm. Kwidzyn, niedaleko Kwidzyna. Zgodnie ze studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł54 m² 11 855,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atuty nieruchomości: - najpiękniejsza i najlepiej skomunikowana dzielnica Gdańska - Zielona okolica i sąsiedztwo terenów rekreacyjnych - Nieograniczone możliwości aranżacyjne lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Dobrzewino,pomorskie

400 000 zł1 400 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję! Na sprzedaż duża działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 1100 m2 znajdująca się w Dobrzewinie. Malownicza okolica zapewnia doskonałe warunki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł57 m² 10 958,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3 pokojowe i funkcjonalne mieszkanie. Budynek z 2012 roku, zlokalizowany na spokojnym i zamkniętym osiedlu, jednak z pełną infrastrukturą, komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Gdańsk,pomorskie

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą tego Wyjątkowego Apartamentu! Mam przyjemność przedstawić Państwu całkowicie nowy, w pełni wyposażony Apartament o powierzchni 38m , zlokalizowany na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł26 m² 15 346,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji lub pierwszego mieszkania dla siebie? atuty: - fantastyczny widok na zieleń, nieprzysłonięty niczym - świetne doświetlenie mieszkania, dzięki trzem dużym oknom, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

2 650 zł31 m² 86,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia mieszkanie w centrum Gdańska -10 minut od Starego Miasta. Nieruchomość jest przeznaczone dla osób ceniących sobie porządek i spokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

1 390 000 zł45 m² 30 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Pierwsza równoległa linia zabudowy od morza! Nieruchomość o łącznej powierzchni 45 m2, składa się z dwóch niezależnych mieszkań (jedna kw) na jednej kondygnacji obok siebie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Trakt św. Wojciecha

Gdańsk,pomorskie

33,67 zł/m²401 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem magazyn Z biurami W doskonałej lokalizacji przy ul. Trakt św. Wojciecha gdańsk orunia blisko zjazdu S7 magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową wraz z biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Główczyce

Główczyce,pomorskie

4 000 000 zł760 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Główczyce w województwie pomorskim przy drodze nr 213 na trasie przelotowej ze Słupsk w kierunku Łeba-Puck - Użytkowanie wieczyste do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Słupsk,pomorskie

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje Z loggią I miejscem postojowym Numer oferty: ms1220 Rodzaj transakcji: sprzedaż Rynek: wtorny Województwo: pomorskie Gmina: miasto Słupsk Miejscowość: słupsk Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słonimskiego

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł80 m² 18 509,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam przestronny apartament w jednej z pożądanych lokalizacji na mapie Trójmiasta. Garnizon to urokliwe miejsce w centrum Gdańska do życia, pracy jak i spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Mosty,pomorskie

899 000 zł90 m² 10 044,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem i halą garażową! Zalety oferty - blisko do plaży, - mieszkanie jak dom - własny ogród - dodatkowa powierzchnia na strychu - miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

505 462 zł52 m² 9 774,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jednorożca

Gdańsk,pomorskie

1 575 000 zł240 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Mam przyjemność oferować do sprzedaży przestronny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ulicy Jednorożca w Gdańsku, w dzielnicy Osowa. Prezentowana nieruchomość to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł42 m² 12 595,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskich Łostowicach przy ul. Niepołomickiej! Dom jest tam, gdzie jesteśmy my i nasi bliscy. To jest Nasze Miejsce - przyjazna przestrzeń, którą dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zwycięstwa

Gniewino,pomorskie

155 000 zł1 210 m² 128,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w gniewinie u zbiegu ulic Zwycięstwa i Kresowej. Piękna działka o powierzchni 1210 m2 W atrakcyjnej cenie 128zł /M2! jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydzowa

Gdynia,pomorskie

650 000 zł60 m² 10 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Uwaga! Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia! Idealne dla rodziny. Po generalnym remoncie! W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie instalacje łącznie z elektryczną, hydrauliczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł42 m² 12 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Mareza

Mareza,pomorskie

80 000 zł1 278 m² 62,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, na sprzedaż działka budowlana nr 157/145 o powierzchni 1 278 m2 położona w miejscowości Mareza, gm. Kwidzyn, niedaleko Kwidzyna. Działka objęta jest decyzją Wójta Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saturna

Banino,pomorskie

759 000 zł94 m² 8 074,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Zamieszkaj pod miastem. Idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji w bliskiej odległości od Aglomeracji trójmiejskiej oraz z szybkim dojazdem do obwodnicy. Atuty: idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Rynek

Słupsk,pomorskie

299 000 zł54 m² 5 486,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja do 05.07.2024 roku! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Słupsku przy placu Stary Rynek, tuż przy przepięknych Bulwarach nad Słupią. - lokalizacja: plac Stary Rynek, słupsk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 279 653 zł64 m² 19 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc oraz bez prowizji od kupującego. Nieruchomość: mieszkanie 3 - pokojowe, o powierzchni 64.30m2 znajduje się na parterze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł54 m² 13 743,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego mieszkania z pięknym widokiem? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - wysokie sufity, - przestronna kuchnia, - piękny widok na lasy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Nowe Prusy

Nowe Prusy,pomorskie

380 000 zł16 900 m² 22,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pośrednikom dziękuję! Działka rolno-siedliskowa w Nowych Prusach w woj. Pomorskim , do Czerska 7 km. Bardzo ładna i spokojna okolica. Położona przy drodze asfaltowej , porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

482 932 zł43 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chciałbym przedstawić państwu mieszkanie w wyjątkowym skandynawskim stylu. Cicha okolica, ciekawe otoczenie sprawia że możemy się poczuć jak w jednym z skandynawskich krajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł50 m² 16 949,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - 10 min pieszo skm - 12 min pieszo tramwaj - 7 min pieszo autobus - 7 min Morze, plaża, park Reagana - 2min pieszo Arkońska Business Park - 20min pieszo Olivia Business Centre - 15min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

599 000 zł61 m² 9 830,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,93 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Jeziornej w Rumii. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Saturna

Banino,pomorskie

759 000 zł94 m² 8 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w Baninie- miejscowości oddalonej od centrum Gdańska około 16km. Cicha i spokojna okolica przepełniona terenami zielonymi oraz rekreacyjnymi, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2, zlokalizowane w Gdyni przy ul. Śląskiej, usytuowane na 2. piętrze kamienicy po kapitalnym remoncie. Na lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czarne

Czarne,pomorskie

250 000 zł250 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wierzytelność zabezpieczona hipotecznie Zabezpieczeniem przedmiotowej wierzytelności są dwa lokale komercyjne o powierzchniach 199,09 m2 i 54,40 m2 oraz dwie nieruchomości gruntowe.