dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Gdańsk wrzeszcz Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze, w 3 piętrowym budynku z 1965 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

729 000 zł56 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na osiedlu Patio Róży Chwarzno-Wiczlino w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 55,57 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym (ok. 19,4m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

415 000 zł46 m² 8 953,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

U nas najmujący nie płaci prowizji! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania! Mieszkanie o powierzchni 46,35 m2 na pierwszym piętrze za cenę 415 000 zł z pewnością przyciąga uwagę ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowińców

Wejherowo,pomorskie

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w Wejherowie przy ul. Słowińców 1. Lokalizacja ta pozwala bardzo szybko dotrzeć do Trójmiasta, mieszkanie znajduje się blisko drogi numer 6. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kaszubska

Nadole,pomorskie

370 999 zł1 551 m² 239,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wyjątkowymi warunkami pod budowę również bliźniaka (dojazd z dwóch stron), atrakcyjna budowlana o powierzchni 1551m2, pięknie położona nad j. Żarnowieckim, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Gdańsk,pomorskie

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

OD 1 lipca, umowa na 12 miesięcy Świetna miejscówka dla studentów asp, am i pjatk! 3 niezależne pokoje z osobną kuchnią z oknem gwarantują wygodę i niezależność przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wejherowska

Reda,pomorskie

9 100 zł4 567 m² 1,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia atrakcyjna działka W redzie przy głównej drodze Działka w miejscowości Reda na trasie Gdynia - Wejherowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Wejherowskiej z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

52,50 zł/m²80 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany 3-pokojowy lokal do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 80m2. Lokal znajduję się w kamienicy z windą na 2-piętrze. W skład lokalu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

967 313 zł47 m² 20 520 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł57 m² 12 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zielony Południk wybudowanym przez dewelopera eurostyl. Idealna lokalizacja dla ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

770 000 zł61 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 61 m położonego na parterze z uroczym ogródkiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Gdynia,pomorskie

2 500 zł40 m² 62,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem do września! Nieruchomość znajduje się w spokojnej i studenckiej dzielnicy Gdyni, grabówek przy ul. Komandorskiej tylko 900 m od Uniwersytetu Morskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

680 000 zł131 m² 5 173,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferujemy 2/3 segmentu w kamienicy zlokalizowanej w Starogardzie Gdańskim. W skład nieruchomości wchodzą dwa osobne mieszkania: mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze (ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł42 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

Wynajmę mieszkanie w Gdańsku na osiedlu Myśliwska Park (piecki-Migowo zw. Morena), które znajduje się na wysokim parterze z tarasem ( 30m2). Okolica spokojna i cicha. Osiedle z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł55 m² 21 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inpro Harmonia Oliwska 3 pokoje garaż piwnica Hala garażowa i komórka lokatorska dodatkowo płatne 60000 zł. Położone na złączeniu ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej osiedle od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Straszyn,pomorskie

699 000 zł65 m² 10 699,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania bardzo funkcjonalne i doskonale nasłonecznione mieszkanie 3-pokojowe z przynależnym przepięknym zagospodarowanym ogrodem. Lokal usytuowany na parterze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł230 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży oferujemy atrakcyjny dom trzypiętrowy położony w Starogardzie Gdańskim, na dwóch działkach. Jedna z działek została przekształcona w ogród, który stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

320 000 zł107 m² 2 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piętro domu ok. 72 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Pruszczu Gdańskim Osiedlu Nad Radunią (czasem określanym jako rejon Matejki). Świetne położenie tuż obok centrum miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bogusławskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

320 000 zł107 m² 2 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grubby

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam kawalerkę, 25,5 m, mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz dużego balkonu. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 147 000 zł68 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta W mio casa! Zapraszam na prezentację nowoczesnej i luksusowej nieruchomości wybudowanej w 2023 roku przez cenionego dewelopera Robyg w Gdańskiej dzielnicy Letnica na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kolonia

Kolonia,pomorskie

260 000 zł2 793 m² 93,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! link do filmu : Na sprzedaż działka budowlana nr 232/10 w Kolonii Borowiec o powierzchni 2793 m w kształcie przybliżonym do trapezu, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 499 000 zł47 m² 31 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament położony na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Trójmieście, jakim jest sopocki Aquarius, inwestycja cenionego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atuty: funkcjonalne mieszkanie w świetnie skomunikowanej lokalizacji, kilka minut od Motławy i Śródmieścia Gdańska. Lokalizacja: w kilka minut spacerem dostaniemy się do Motławy, wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szopy

Gdańsk,pomorskie

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Houseboat La Mare jest wyjątkowym miejscem zlokalizowanym na Gdańskiej Motławie tuż obok Mariny Szafarnia. W klimatyzowanym apartamencie mieści się duże, wygodne łóżko małżeńskie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

899 000 zł36 m² 24 738,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie położone w centrum Gdyni, inwestycja "avanport" idealne pod wynajem krótkoterminowy lub jako second home. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu kamienic, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł101 m² 12 806,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Atuty: świetna lokalizacja, funkcjonalny układ pomieszczeń, doskonały dojazd do innych dzielnic miasta, bliskość terenów spacerowych i zielonych. Lokalizacja, komunikacja, co w okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rumia

Rumia,pomorskie

795 000 zł193 m² 4 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom w stanie surowym do dowolnej aranżacji, zlokalizowany w niezwykle prężnie rozwijającej się dzielnicy Rumi. Atuty: dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Rumi. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 299 000 zł153 m² 8 479,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na malowniczym osiedlu Hovnanian w świetnie skomunikowanej dzielnicy Mały Kack. Idealna propozycja dla rodzin poszukujących domu do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 670 000 zł280 m² 5 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Urokliwa nieruchomość w dogodnej lokalizacji! Szybki wyjazd na obwodnicę oraz dojazd do lotniska. Przestronne wnętrza idealne zarówno dla rodziny, jak i do prowadzenia działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Gdynia,pomorskie

6 900 000 zł730 m² 9 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:619 m²

Dla Kogo: dla osób, pragnących bezpośredniego widoku na morze oraz bliskość plaży, a także wysoko ceniących elegancką przestrzeń i klasycznie urządzone wnętrze. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Kameralnie zlokalizowany dom z potencjałem położony tuż przy lesie, na wzgórzu z widokiem na zieleń z bliskim dostępem do centrum oraz plaży. Lokalizacja: dom znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czarnieckiego

Gdynia,pomorskie

819 000 zł120 m² 6 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w domu bliźniaczym bez ogrodu z przynależnymi dwoma miejscami parkingowymi na kameralnym osiedlu przy ul. Stefana Czarnieckiego w Pogórzu, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bojano

Bojano,pomorskie

1 200 000 zł235 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Dom Wolnostojący z podpiwniczeniem | Gdynia 15 min Atuty: przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o pow. ok. 235 m2 w Bojanie. Idealny dla rodziny. Położony w okolicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Rogawica

Rogawica,pomorskie

119 000 zł28 m² 4 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 27,75 m2 zlokalizowane w budynku przy ul. Rogawica 19 w miejscowości Rogawica. Składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybickiego

Malbork,pomorskie

1 200 zł36 m² 33,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Oferujemy do wynajęcia komfortową kawalerkę o powierzchni 35,9 m , zlokalizowaną na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnego. Mieszkanie w pełni wyposażone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwkowa

Gdynia,pomorskie

2 200 zł52 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane i przyjemne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Dąbrowie. Nieruchomość o powierzchni 52m2 mieści się na 2-piętrze dobrze utrzymanym budynku. Na powierzchnię składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Gdańsk,pomorskie

2 300 000 zł118 m² 19 568 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zachwycający, wykończony w najwyższym standardzie apartament w Rezydencji Wintera - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska. Położony nad samą Motławą, zaledwie 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

449 000 zł46 m² 9 756,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Idealne dla wymagających! możliwość dokupienia miejsca postojowego W hali garażowej I komórki lokatorskiej. Bez dodatkowych opłat: kupując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Atuty nieruchomości: - internet światłowodowy, - cicha i spokojna okolica, - blisko liczne przedszkola, szkoły i żłobki, - wysoki standard wykończenia, - niskie opłaty, - dwie przychodnie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kościuszki

Malbork,pomorskie

8 300 000 zł1 373 m² 6 045,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Funkcjonujący Hotel *** w Malborku w bardzo dobrym położeniu. Obiekt jest w pełni umeblowany, wyposażony i działający. Posiada windę Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia