dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

292 465 zł26 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - lokal usługowy w inwestycji "turystyczna 44' - gdańsk - Sobieszewo. Zielone płuca miasta Gdańsk - czyli Wyspa Sobieszewska to coraz bardziej doceniana lokalizacja zwłaszcza ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mariacka

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż prezentujemy Państwu mieszkanie inwestycyjne 38 m2 w samym sercu Gdańska. Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem inwestycyjnym ze względu na możliwość wydzielenia lokalu na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kościerzyna

Kościerzyna,pomorskie

7 000 000 zł1 350 m² 5 185,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker obiekt do wykończenia na działce ponad 12000 m2 na malowniczych Kaszubach w Łubianie z bardzo dobrym dojazdem nową drogą dk20. Pierwotnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pępowo

Pępowo,pomorskie

765 000 zł102 m² 7 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lipiennikach_985' z ceną: 525 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł37 m² 16 312,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - ogrodzony teren, - miejsca parkingowe dla mieszkańców, - niski blok, - wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gnieżdżewo,pomorskie

654 000 zł79 m² 8 278,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'Dom w kruszczykach 12_1078' z ceną: 390 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 750 000 zł145 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Atuty: nowoczesny szereg dla osób ceniących elegancję i wygodę. Wysokiej klasy materiały, jasne i przestronne wnętrza, zagospodarowany i zadbany ogród z dużym tarasen. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł72 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz gustownego, 3-pokojowego mieszkania W świetnej okolicy? bardzo dobrze trafiłeś! atuty: - mieszkanie w nowoczesnym stylu - 2 balkony - Wysoki standard - Doskonały układ pomieszczeń - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obecnie trwają prace remontowe pod przygotowane wizualizacje :) Zapraszamy do zamieszkania w miejscu idealnie nasłonecznionym z doskonałą cyrkulacją powietrza - na wzniesieniu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 128 600 zł63 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aktualnie trwają prace remontowe pod przygotowane wizualizacje. W celu uzyskania dodatkowych zdjęć lub informacji zapraszam do kontaktu! Mieszkanie na 8 piętrze w inwestycji "nowa Letnica",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Hel

Hel,pomorskie

968 760 zł54 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu na Helu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To miejsce łączy komfort, nowoczesność i bliskość natury, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kębłowo,pomorskie

650 000 zł139 m² 4 689,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia! Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kłębowo (około 10km od Wejherowa). W najbliższym otoczeniu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pomlewo,pomorskie

644 000 zł96 m² 6 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'maciek Z242_301' z ceną: 484 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luzino

Luzino,pomorskie

698 000 zł90 m² 7 755,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'w kostrzewach_677' z ceną: 485 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

590 751 zł41 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z wielką przyjemnością chciałabym zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Gdańsku. To wyjątkowe mieszkanie nie tylko gwarantuje komfortowy styl życia, lecz także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 449 000 zł58 m² 24 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: dwa niezależne mieszkania inwestycyjne usytuowane kilka minut spacerem od Starówki, z widokiem na rzekę. Przystosowane do najmu krótkoterminowego. Lokalizacja: ulica Toruńska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kombatantów

Gdynia,pomorskie

2 550 000 zł197 m² 12 954,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: na sprzedaż nowoczesny 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim o wielkości 48,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witomińska

Gdynia,pomorskie

749 000 zł70 m² 10 726 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

4 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 69,83 m2 Gdynia Działki Leśne! Mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 200 000 zł63 m² 19 187,70 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aktualnie trwają prace remontowe pod przygotowane wizualizacje. W celu uzyskania dodatkowych zdjęć lub informacji zapraszam do kontaktu! Mieszkanie na 9 piętrze w inwestycji "nowa Letnica",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Strzebielino,pomorskie

2 300 000 zł3 727 m² 617,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę usługową z gotową koncepcją pod budowę obiektu piętrowego, położoną w Strzebielinie przy drodze wojewódzkiej. Działka o powierzchni 3727.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

765 000 zł59 m² 12 876,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lawendowe Wzgórze z 2 zadaszonymi miejcami postojowymi komórką lokatorską i ogródkiem. Mieszkanie Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Wojska Polskiego

Malbork,pomorskie

700 000 zł560 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Działka usługowo-mieszkaniowa o pow. 954 mkw wraz z budynkami magazynowo-warsztatowymi o pow. około 560m2. Oferujemy Państwu nieruchomość inwestycyjną położoną w Malborku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

910 719 zł72 m² 12 631,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o wielkości 72,10 m2 z balkonem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

315 000 zł49 m² 6 441,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opis ogłoszenia Sprzedam mieszkanie o powierzchni 48,9m2 ul.Oś.Ks.Szumana na parterze w bloku IV kondygnacyjnym. Mieszkanie składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni i łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przodkowo,pomorskie

719 000 zł105 m² 6 847,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'pawełz136 gp_162' z ceną: 531 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

626 878 zł44 m² 14 221,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja w Gdańsku oferuje idealne połączenie miejskiego komfortu i otoczenia przyjaznego dla rodzin. Zlokalizowana blisko terenów zielonych, placu zabaw oraz rowerowni, każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

34 zł/m²316 m² 10 744 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do własnej aranżacji o powierzchni 316m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. Lokal znajduję się na parterze kamienicy. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych lokali, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gdynia,pomorskie

726 900 zł67 m² 10 849,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż jasne i ustawne 2 pokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Gdyni, blisko centrum. Mieszkanie składa się z: -dwóch dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gdynia

Gdynia,pomorskie

10 744 zł316 m² 34 zł/m²

 

 

 

Hopy,pomorskie

668 000 zł105 m² 6 361,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lilakach 2 (w)_760' z ceną: 553 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokoje, komfortowo urządzony apartament o powierzchni 82 m2, położony na ósmym ostatnim piętrze z dużym tarasem ok 20 m2, na nowym osiedlu Mezzo w Gdańsku Przymorzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz, ul. Wielopole

Gdańsk,pomorskie

19 500 zł6 300 m² 3,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

W bezpośrednim sąsiedztwie Portu Gdańskiego, przy ul. Wielopole 7C, tuż przy głównej arterii Al. Płażyńskiego. Oferujemy utwardzony plac do 6000m2 oraz możliwość najmu Hali do 300m2. Własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

715 000 zł45 m² 15 773,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne mieszkanie usytuowane przy klimatycznej i cichej ulicy w świetnej lokalizacji Gdyni. Bardzo dobrze skomunikowane, 2 minuty piechotą od Parku Centralnego, 9 minut od promenady nadmorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

1 500 000 zł68 m² 21 929,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie położone w Sopocie Dolnym - najciekawszej części kurortu. Najlepsza lokalizacja z możliwych, zarówno na wakacyjne lokum, jak i na inwestycję. Tylko 3 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzewino

Dobrzewino,pomorskie

864 000 zł110 m² 7 854,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'aragorn ka78_789' z ceną: 549 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

1 246 157 zł52 m² 23 996,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: sprzedam przestronny apartament w stanie deweloperskim w malowniczej dzielnicy Oliwa w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze z 3, oferując panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł48 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w budynku na Osiedlu Habenda w Gdańsku Łostowice przy ulicy Wielkopolskiej. Warunki najmu Najem 2 600 zł, kaucja 2 600 zł. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Małkowo

Małkowo,pomorskie

643 000 zł61 m² 10 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'paulinka_28' z ceną: 423 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

383 500 zł31 m² 12 561,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową, zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Inwestycja znajduje się w malowniczej miejscowości Sztutowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Wejherowo,pomorskie

160 000 zł47 m² 3 400,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie do remontu 47,05 m2 na parterze w Wejherowie na ul. Chopina. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z moją pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czaple

Czaple,pomorskie

829 000 zł104 m² 7 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'eco 2_84' z ceną: 580 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl rocznie (zaoszczędzone.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij