dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

800 000 zł105 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowe o pow. 105m2 znajdujący się na działce o pow. 358m2, w którego skład wchodzi 6 osobnych pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skromna

Kowale,pomorskie

43,89 zł/m²1 367 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt hotelowy idealnie położony i widoczny z Obwodnicy Trójmiasta. Można wykorzystać potencjał nieruchomości zmieniając jej przeznaczenie na np. biurowiec, szkołę, obiekt medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Podjazy

Podjazy,pomorskie

135 000 zł600 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przepiękna działka na obszarze Jezior Kaszubskich ,urokliwa,w otoczeniu już istniejących domów ,w okolicy reprezentacyjne domy pod wynajem turystyczno-wypoczynkowy, w pobliżu wyciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

920 000 zł130 m² 7 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż szereg na środkowy nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji, dostępny od zaraz. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Metraż domu to 129,62 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gołubie

Gołubie,pomorskie

399 000 zł130 m² 3 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 112 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd! Do sprzedaży oferujemy Państwo dom W stanie surowym otwartym w gm. Stężyca. Budynek umiejscowiony jest na działce o powierzchni 1112 mkw., zaledwie 50m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, idealnie zlokalizowanego w sercu Gdańskiego Przymorza. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Starogardzie Gdańskim! Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 65m2 usytuowany jest na 3 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Spacerowa

Szarłata,pomorskie

799 000 zł1 600 m² 499,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w miejscowości Szarłat ( Masłowo) w gminie Przodkowo w powiecie Kartuskim. Działka o wymiarach 40 m x 40 m - kwadratowa. Odległość do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Jantar,pomorskie

499 000 zł52 m² 9 625,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do odkrycia wymarzonego zakątka nad Bałtykiem, w sercu urokliwej miejscowości Janar! Przedstawiamy wyjątkową propozycję - 52-metrowe mieszkanie dwupoziomowe, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł43 m² 11 712,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na okolicę. Na mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym o powierzchnia 20,35m2 z wyjściem na balkon. - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

1 637 496 zł76 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,81m2, położone na 14-piętrze szesnastopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni Redłowo. Planowany odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karlikowo

Karlikowo,pomorskie

436 800 zł5 264 m² 82,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się urokliwej miejscowości Karlikowo w gminie Krokowa. W kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 5.264 m2. Działka posiada możliwość podziału na pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

633 422 zł40 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy jednopokojowy lokal użytkowy o powierzchni 40.09m2, położony na 1-piętrze czteropiętrowego budynku w centrum Gdańska. Termin oddania - 30.12.2024. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 427 399 zł68 m² 21 025,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament 67,89m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal znajduje się na parterze, składa się z 3 pokoi. łazienki, wc, holu, garderoby i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji. Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu. Dom usytuowany na dużej działce ok 300 m2. Od frontu wejście oraz podjazd z kostki brukowej do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe cztero-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, położone na 2 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

35 zł/m²243 m² 8 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. ok. 243 m2, zlokalizowany w Gdańsku przy ul. Nowatorów, usytuowany na 1. piętrze budynku o przeznaczeniu biurowo-magazynowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

980 513 zł86 m² 11 433,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wspaniała inwestycja która idealnie wkomponowuje się w krajobraz Górnego Tarasu Gdańska. Inwestycja idealnie łączy atuty dwóch dzielnic: moreny i Jasienia. W bliskim zasięgu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ojcowska

Gdańsk,pomorskie

2 387 515 zł128 m² 18 686 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 5 - pokojowe mieszkanie z antresolą i balkonem na zachód i południe i tarasem na północ i zachód, w cichej, zielonej, bardzo dobrze zlokalizowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

2 400 zł45 m² 52,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry, mam na wynajem mieszkanie z ogródkiem, nieumeblowane (jak na zdjęciach) wraz z miejscem postojowym z hali garażowej oraz piwnicą od 8 lipca 2024. Adres Bajki 11 Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

894 710 zł94 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wyróżnia się dużym salonem z aneksem kuchennym oraz miejscem na gabinet na I poziomie oraz 2ma lub 3ma sypialniami na II poziomie. Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł50 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz 3 pokojowego mieszkania na Przymorzu do własnej aranżacji ? Świetnie trafiłeś! Atuty: - słoneczne i przestronne mieszkanie, - trzy niezależne pokoje, - osobna kuchnia, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

6 900 000 zł661 m² 10 438,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Idealny, nowoczesny, komfortowy dom dla Rodziny udogodnienia techniczne: -system alarmowy -system dźwięku multiroom -system kamer zewnętrznych -system knx zintegrowany system budynku inteligentnego -system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

568 880 zł64 m² 8 904,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku przy ulicy Wielkopolskiej. Lokal składa się z 3 pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Czermińskiego

Gdańsk,pomorskie

99,40 zł/m²43 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 43,26 m2 przy ul. Czermińskiego (obok Guderskiego) dzielnica Jasień. Lokal z dużą przeszkloną witryną i miejscem na szyld mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

300 150 zł29 m² 10 371,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29m2, położone na parterze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w dzielnicy Maćkowy. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Juszkowo,pomorskie

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji. Możliwość skorzystania z programu 2 %! Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu. Dom usytuowany na dużej działce ok 300 m2. Od frontu wejście oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł53 m² 9 842,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: 3-pokojowe mieszkanie o wielkości 60,73 m2. W bloku znajduje się 7 mieszkań. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łebieniec

Łebieniec,pomorskie

15 000 zł470 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim, w miejscowości Łebieniec. Dom o powierzchni 470 m2, 20 km od Lęborka oraz 7 km od Łeby. Dzięki trasie kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Malbork,pomorskie

220 000 zł37 m² 5 911 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Szymanowskiego w Malborku. Nieruchomość o powierzchni 37,22 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanki

Gdańsk,pomorskie

1 851 086 zł77 m² 23 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, w jednej najpiękniejszych i najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. Gdańsk - Oliwa - 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,39 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Wejherowo,pomorskie

454 900 zł44 m² 10 291 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do odkrycia naszej najnowszej propozycji w mio casa - przytulnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 44,50 mkw, usytuowanego przy malowniczej ulicy Fenikowskiego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kukułki

Gdynia,pomorskie

750 000 zł1 256 m² 597,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę o powierzchni 1256 m2 przy ul. Kukułki w Gdyni Wielkim Kacku. Działka w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Obecnie brak warunków zabudowy oraz miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 850 zł48 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.48m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Gdynia,pomorskie

729 000 zł82 m² 8 836,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupoziomowe ( 3 -4 pokojowe ) o powierzchni 82,5 m2 w budynku na osiedlu Zamek w gdyńskiej dzielnicy Pustki Cisowskie. Interesująca nieruchomość dla wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Tczewska

Pruszcz Gdański,pomorskie

0,20 zł/m²500 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

W związku z posiadaną wolną przestrzenią magazynową jesteśmy w stanie zaproponować przechowanie palet - długo i krótko terminowe. Magazyn klasy A, zlokalizowany w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Gdynia,pomorskie

82 zł/m²270 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Link do filmu: lokalizacja Doskonale położony apartament na styku Kamiennej Góry i Śródmieścia. Łączy w sobie wszystkie zalety centrum miasta, zostawiając jednocześnie namiastkę ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skolwity

Skolwity,pomorskie

13 900 zł300 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Jeśli poszukujesz własnego skrawka na Ziemii to ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zakupu działki położonej w miejscowości Skolwity, gmina Stary Dzierzgoń. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

985 000 zł46 m² 21 399,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dwupokojowego mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie, która została oddana do użytku w czerwcu 2023 r. Lokalizacja jest bardzo komfortowa ze względu na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

747 180 zł47 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pok. o pow. 47.44 m2 w pobliżu plaży w Brzeźnie. Metraże poszczególnych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunina

Puck,pomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przytulna kawalerka w centrum Pucka 29m2, ul. Dunina bez dodatkowych opłat: wynajmując tą nieruchomość z naszą pomocą wynajmujący nie zapłaci prowizji! opis nieruchomości: na.