dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 792 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

619 000 zł54 m² 11 563,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i pięknie urządzone mieszkanie 3 pokojowe w Gdyni lokalizacja Mieszkanie położone jest na 5 piętrze 10 kondygnacyjnego bloku przy ul. Chylońskiej 177.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 150 zł33 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2-pokojowe Mieszkanie na Oksywiu w Osiedlu Murapol - Nadmorskie Tarasy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu długoterminowego luksusowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł49 m² 19 387,80 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Na sprzedaż elegancki, zadbany apartament usytuowane na 14 piętrze budynku Albatros Tower w dzielnicy Gdańsk Przymorze Małe. Świetna lokalizacja - znajduje się zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i nowoczesne po remoncie 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.36m2 w Redzie. Mieszkanie znajduję się w nowszym budynku z 2008r. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieroca

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok oddzielna kuchnia cicha część Starówki Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon oraz sporą sypialnie z 3drzwiową szafą, kuchnie oraz łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Atuty: - ścisłe centrum, ul.Wladyslawa IV - zadbana zmodernizowana kamienica - Miejsce parkingowe za bramą Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

1 150 000 zł44 m² 26 213,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nadmorska ulica Parkowa to najlepsza lokalizacja kurortu, to najbardziej prestiżowy adres w Sopocie. Ulica ta przeszła gruntowną renowację, urzeka pięknem granitowej nawierzchni, stylowych lamp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piłsudskiego

Rumia,pomorskie

1 285 000 zł857 m² 1 499,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinna z dopuszczeniem budynków do czterech mieszkań oraz usług jako funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tredera

Banino,pomorskie

750 000 zł150 m² 4 983,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Nowoczesny Dom w Baninie! Aktualnie wszystkie domy zarezerwowane! zadzwoń i zapytaj o dostępność. Inwestycja zlokalizowana w Baninie została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kaszubskie

Wejherowo,pomorskie

420 000 zł44 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta dostępna W mio casa Oferujemy mieszkanie z wysokim standardem wykończenia, zapewniające komfortowe warunki mieszkalne oraz dogodną lokalizację w samym sercu Wejherowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł127 m² 11 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja znajduje się w wyjątkowo ciekawej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie centrum Gdańska- 10 minut od Starego Miasta, a z drugiej strony w kameralnej części jego dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł78 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie: prezentujemy na sprzedaż jasne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 78,2 m , znajdujące się na parterze trzykondygnacyjnym budynku. Wyjątkowość tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

855 000 zł47 m² 18 152,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż pięknie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane w Gdańsku Stare Miasto! Generalny remont wykonano przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wymieniono m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Rumia

Rumia,pomorskie

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domek do wynajęcia o pow.68m2 w Rumi. W skład domku wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc, garderoba i przedpokój. Ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

3 390 000 zł300 m² 11 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 882 m²

Reprezentacyjna Willa z pięknym ogrodem i lasem na działce. Atuty: cicha okolica, bardzo duży, częściowo zalesiony ogród, wysoki standard wykończenia, reprezentacyjny charakter przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marynowy

Marynowy,pomorskie

450 000 zł74 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwo atrakcyjne, stylowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Marynowy. Mieszkanie o powierzchni 73,80 mkw znajduje się na poziomie parteru w kamienicy dzielonej z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

2 700 000 zł90 m² 29 870,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Link do filmu: apartament z widokiem na morze Lokalizacja: św. Piotra to luksusowy apartamentowiec oferujący pełen komfort życia, położony w samym sercu Gdyni - nieopodal Placu Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pręgowo Górne

Pręgowo Górne,pomorskie

243 000 zł1 515 m² 160,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pręgowo koło Kolbud. Działka budowlana o powierzchni 1515m2, numer działki: 273/10, bez pośredników. Malowniczo położona na wzgórzu, w bardzo spokojnej okolicy, z bliskim polaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Pokój z aneksem 28.9m2 Sypialnia 10.2m2 Sypialnia 8.3m2 Łazienka 4.4m2 Hol dolny 7.2m2 Hol górny 3.5m2 Ekspozycja południowo-wschodnia. Budowa Osiedla Pogodnego na gdańskim Ujeściska rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Rumia,pomorskie

880 000 zł190 m² 4 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Rumia - lotnisko Przedmiotem sprzedaży jest dom bliźniak o powierzchni użytkowej 110m2 + 80m2 piwnica wraz z garażem! Powierzchnia działki wynosi 488m2. Budynek : Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta biura fiesta Nieruchomości. Oferujemy mieszkanie na sprzedaż: kawalerka o powierzchni 27 m2 znajduje się na I piętrze niskiego bloku bez windy, przy ul. Chłopskiej 12 - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Śródmieście, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w inwestycji "wałowa". Lokalizacja: znakomita, ścisłe centrum, w pobliżu ch medison, pkp, skm, pkm, przystanek autobusowy, tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

2 600 zł26 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępny od 2 kwietnia! Stylowy apartament jednopokojowy przy ulicy Ogarnej w Gdańsku Wyjątkowa oferta wynajmu apartamentu o powierzchni 26 metrów kwadratowych. Nieruchomość zaaranżowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wąglikowice

Wąglikowice,pomorskie

585 000 zł6 384 m² 91,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 6384 m2, położonej we wsi Wąglikowice na Kaszubach, w malowniczym Wdzydzkim Parku Krajobrazowym. Działka posiada wyjątkowe położenie, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

729 000 zł42 m² 17 524 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sopot dolny - dobra inwestycja, idealne dla rodziny jak I pod wynajem długo lub krótkoterminowy. Do morza tylko 5 minut spacerem. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gdynia,pomorskie

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

- bardzo dobry punkt! środek ulicy - zadbana kamienica gdyńska - bardzo ładna klatka schodowa - 4 piętro bez windy. Lokal po kapiatalnym remoncie, w bardzo dobrym stanie /zdjęcia sprzed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

840 000 zł187 m² 4 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 012 m²

Szanowni Klienci, mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektroniczny w celu umówienia prezentacji lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

314 144 zł26 m² 12 176,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana czasowo bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < możliwość odliczenia 23% vat > < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat > gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gorczycowa

Gdynia,pomorskie

21,38 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy znajdujący się na ul. Gorczycowej w Gdyni Dąbrowa. Lokal o powierzchni 79,5 m2 znajduje się w piwnicy. Brak okien. Dla Najemcy najszybszy dojazd do lokalu jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament 2-pokojowy o pow. 44m2 w Gdyni Redłowo. Mieszkanie znajduje się na 5-piętrze w jednej z najnowszych inwestycji dewelopera Semeko - alvarium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

542 000 zł34 m² 15 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 I Budynek z 2018 roku przy ulicy Lawendowe Wzgórze - Jasień I 2 pokoje I Balkon I Miejsce parkingowe I Winda Atuty: - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podleckiego

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 56 m2! lokalizacja W najbliższej okolicy znajdziesz pełną infrastrukturę - szkoły, sklepy, fitness, korty tenisowe, squash, liczne knajpki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł1 300 m² 422,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo interesującej działki budowlanej o powierzchni 1300 m2. Działka w kształcie prostokąta położona w Gdańsku Lipce przy ulicy Zawiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

2 900 zł53 m² 55,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Mieszkanie idealne nawet dla najbardziej wymagającego klienta! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 3-pokojowe mieszkanie w Rumi o pow.52,7m2 wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 380 963 zł137 m² 10 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Ta nieruchomość to idealne połączenie zalet własnego domu i korzyści życia w mieście. Są energooszczędne dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, systemowi odzyskiwania ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Gdynia,pomorskie

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 45m2 z aneksem kuchennym, w Gdyni w nowej dzielnicy Chwarzno Polanki. Na drugim piętrze z windą. cena 3.000 plus opłaty. czynsz latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

965 000 zł54 m² 17 827,40 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 54,13 m zlokalizowany jest na 9 piętrze nowoczesnego budynku. Wewnątrz mieszkania zaaranżowano salon z wyjściem na przestronny.