dowolna

Ogłoszenia nieruchomości pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

23 720 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

23 720 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Czeczewo

Czeczewo,pomorskie

145 000 zł800 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 800 m2, położona w miejscowości Czeczewo, gmina Przodkowo. Działka jest płaska, nieogrodzona, nasłoneczniona, położona w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Elbląska

Gdańsk,pomorskie

38 400 zł2 400 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesną halę magazynową klasy ,a o powierzchni ok. 2400 m2, zlokalizowaną przy ulicy Elbląskiej, w Gdańsku. Dane techniczne: - wysokość 10m, - posadzka niepylna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 400 000 zł73 m² 19 178,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: - wykończony lokal o pow. 73 m2 przy Marinie, - lokal z witryną, możliwość montażu szyldu. - miejsca parkingowe pod lokalem Lokalizacja: bezpośrednie położenie tuż obok Motławy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jacka

Wejherowo,pomorskie

680 000 zł79 m² 8 629,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

PO kapitalnym remoncie | ustawne mieszkanie - 3 pokoje - 78,8 m2 | blisko rynku i parku | 1 piętro | zadbana kamienica | wejherowo ul. Św. Jacka lokalizacja: cicha i spokojna okolica, blisko rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

520 000 zł50 m² 10 297 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Atuty: - zachodnia ekspozycja - Oddzielna kuchnia - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w okolicy - 5 minut do przystanku tramwajowego i autobusowego - 2,5km do plaży - 10 min do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Puck

Puck,pomorskie

530 000 zł250 m² 2 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowy Projekt Inwestycyjny w Połchowie - Przeznaczony do Szybkiej Sprzedaży! Lokalizacja: połchowo Projekt: bliźniak (2 domy po 125 m każdy) Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koleczkowo

Koleczkowo,pomorskie

779 000 zł90 m² 8 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 061 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania domy wolnostojący w otulinie lasu na pięknej dużej działce 3061 m2 w Koleczkowie. Powierzchnia użytkowa domu - 80,8 m2, budynek wybudowany w 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł19 m² 19 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz funkcjonalnego 1-pokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej okolicy, blisko plaży? Idealnie trafiłeś! atuty: - blisko plaży - w pełni umeblowane, - gotowe do wprowadzenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bociania

Koleczkowo,pomorskie

369 000 zł1 374 m² 268,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w Koleczkowie przy ulicy Bocianiej. Spokojna okolica i bardzo dobra lokalizacja 5 minut od węzła Trasy Kaszubskiej gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

128 000 zł1 347 m² 95,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - spokojna okolica, blisko natury - Jezioro Połęczyńskie : 5 min rowerem, 15 min spacerem - szlak Wzgórz Szymbarskich - idealne miejsce dla rodziny - zakup idealny inwestycyjnie - przyłącze wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

929 000 zł53 m² 17 668,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2- pokojowe nowy apartament Z ogródkiem oraz miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską W sercu gdańska W prestiżowej nagradzanej inwestycji młyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o wielkości 53m do własnej aranżacji. W obecnej chwili mieszkanie jest przygotowywane do remontu generalnego. Zostały zerwane stare podłogi, zbite kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płocka

Gdańsk,pomorskie

1 239 000 zł160 m² 7 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej z garażem i tarasem na dachu zlokalizowany w Gdańsku - Ujeścisko ul. Płocka. Dom zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żytnia

Dobrzewino,pomorskie

610 000 zł130 m² 4 710,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy Państwu inwestycję Archit Deweloper - Inwestycja na ul. Żytniej w Dobrzewinie - komfort mieszkania! 1. Ogólny opis inwestycji 2. Dostępność oraz ceny 3. Rozkład pomieszczeń 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Łęczyce

Łęczyce,pomorskie

5 500 zł287 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową/produkcyjną o pow. 287 m2, zlokalizowaną w miejscowości Pużyce, gminie Łęczyce. Hala wolnostojąca, po gruntowym remoncie: - nowa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

403 000 zł36 m² 11 101,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2 pokoje | parter | piękna okolica | gdynia pogórze | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajduje się zaplecze handlowo-usługowe m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem.( 45 m2). Znajduje się na trzecim piętrze w budynku trzypiętrowym z windą. Położone jest na kameralnym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

416 000 zł64 m² 6 469,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokoje | centrum miasta | dobra komunikacja | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł45 m² 20 084,90 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament wykończony w wysokim standardzie. Bezpośrednie sąsiedztwo historycznego terenu Stoczni Gdańskiej to dodaje uroku temu miejscu. Nieruchomość zlokalizowana jest ok 1 km od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wodnika

Gdańsk,pomorskie

5 148 zł198 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o pow. ok. 198 m2, zlokalizowaną w Gdańsku Osowa, usytuowaną na zamkniętym i monitorowanym obiekcie. Parametry techniczne: - posadzka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marusarzówny

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł64 m² 9 717,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Układ mieszkania pozwala na wydzielenie dwóch niezależnych mieszkań! Lokalizacja: lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd do Wrzeszcz i centrum Gdańsk oraz południowych części miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

899 000 zł118 m² 7 618,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle energooszczędnych bliźniaków wyposażonych w pompy ciepła i dachy słoneczne firmy Solroof o powierzchni całkowitej 166 m2, powierzchni użytkowej 118 m2; działka 500 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

2 350 zł36 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie 2 pok. o pow. 35,74 m2 w inwestycji Neo Jasień przy ul. Potęgowskiej. Mieszkanie mieści się na parterze. Przynależy do niego taras wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

510 000 zł57 m² 8 999,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Sprawdź opinie o mojej firmie na stronie: cena 510 000 zł Metraż 56,67 m2 Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł49 m² 13 096 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Metraż: 48,87 m Rok zakończenia budowy: 2023 Miejsce postojowe: zewnętrzne, przynależne do mieszkania Podwójny balkon Opis: nowe mieszkanie o powierzchni 48,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Sopot,pomorskie

1 189 000 zł74 m² 15 981,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Dwa niezależne apartamenty zaaranżowane z przeznaczeniem na najem długo jak i krótkoterminowy usytuowane w Sopocie, w kameralnej kamienicy. Lokalizacja: ulica Małopolska, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybołowców

Gdańsk,pomorskie

469 000 zł53 m² 8 800,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zalety nieruchomości: - mieszkanie do własnej aranżacji, - 7 minut autem do plaży w Brzeźnie - przystanek tramwajowy i autobusowy przed budynkiem - w promieniu 100 m pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł55 m² 15 760,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Doskonała lokalizacja W starej części oliwy! mieszkanie po remoncie w 2009 roku. Wymieniono instalacje elektyryczne i sanitarne, okna, podłogi. Przedmiotem oferty jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Łeba,pomorskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy atrakcyjną ofertę dla inwestorów z całej Polski! Mieszkanie bezczynszowe, do generalnego remontu usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł54 m² 9 156 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie posiadamy 3500 nowych mieszkań z rynku pierwotnego, bez pcc i bez prowizji pośrednika! Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

576 000 zł36 m² 16 044,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W 2019 r. budynek przeszedł gruntowną rewitalizację (nowa elewacja, remont pionów i balkonów, zainstalowano nową windę). Wokół budynku teren z zieloną przestrzenią urozmaiconą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł63 m² 10 883,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Atuty: - dwustronna ekspozycja okien - jasne, ciepłe wnętrze - oddzielna kuchnia i oddzielne wc - świetny rozkład dla rodziny - żłobek, przedszkole, szkoła i liceum w pobliżu - parkingi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domek do wynajęcia o pow.56m2 w Gdyni na Oksywiu. W skład domku wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc i przedpokój. Ekspozycja okienna ze wschodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Rumia,pomorskie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o wszechstronnym zastosowaniu położony w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie o dużym nasileniu ruchu samochodowego oraz wzmożonym ruchu pieszych. Dotychczas użytkowany był jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

78 m 2 Wynajmę funkcjonalny Słoneczny , Spokojny i Przytulny , 3-pokojowy apartament w sercu gdańskiej Starówki! Unikatowy charakter mieszkania ujmuje każdego kto w nim gości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł40 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie nad morzem - idealne pod inwestycję, dwa pokoje - Gdańsk Wrzeszcz. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku w wyjątkowej lokalizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

239 000 zł86 m² 2 779,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 85,55 m2 zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Targowej 58 w Lęborku. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Pruszcz Gdański,pomorskie

589 000 zł62 m² 9 523,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, funkcjonalne 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 usytuowane na pierwszym piętrze trzy piętrowego budynku z 2009 r. położone w Pruszczu Gd. przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Częstkowo,pomorskie

130 000 zł1 165 m² 111,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane położone w Częstkowie, przy ul. Dominierskiej o powierzchniach odpowiednio: - działka nr 406/13 o powierzchni 1 165 m2 - działka nr 406/14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w nowym budynku w Kiełpinie z możliwością podziału na dwa oddzielne mieszkania. Idealny dla rodziny szukającej.